Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korolinkaMalinka

czy to ciąża?

Polecane posty

Gość korolinkaMalinka

Cześć Kobietki. Mój problem jest taki. mam regularny okres. kochałam się z narzeczonym w dzień owulacji bardzo chcielibyśmy mieć dziecko. Robiłam 4 testy przed spodziewaną miesiączka i w czasie gdy powinna się pojawić,ale wszystkie testy wyszły negatywne. :( poszłam do ginekologa badanie ogólne i usg dopochwowe gdyż mam męczące mnie dolegliwości żołądkowe. każdego dnia chce mi się wymiotować ale nie zwracam. pobolewa mnie podbrzusze oraz mam wrazenie jakby moje piersi napulchły. nie chce sobie wyszukiwać żadnych objawów ponieważ nie załamie mnie to czy zajdę teraz czy później gdyz wychodze z założenia że na wszystko przyjdzie czas i pora.Ginekolog po badaniach powiedzial mi ze nie jest w stanie mi nic powiedzieć poniewaz jest za wcześnie i kazal powtarzac mi testy. no troszkę nie jest mi na rekę ponieważ to nie są w końcu grosze. moje pytanie jest astępujące czy to normalne że lekarz może nie stwierdzić ciąży ? okresu brak już 3 dzień. bardzo bym chciała być mamą a brak okresu i te objawy wskazują na to że nią mogę zostać. dziwne spóźniony okres a testy negatywne dziewczyny napiszcie co myślicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×