Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość on178

na co zwracecie uwage u facetow?co jest wyznaczniiem atrakcyjnosci?

Polecane posty

chciałabym żeby był wyższy postawniejszy i oczywiście ze zwracam uwagę na twarz. a co mnie pociąga?? szczerość ,uczciwość,poczucie bezpieczeństwa,humor,troska, staranie się o mnie ...

1. wykształcenie 2. zawartość portfela 3. charakter - nie może być ciepłą kluchą, a twardym i konkretnym typem z ambicjami, ubiór, zapach (dobrych perfum) nie załamuj się, ale kolejność nie jest przypadkowa a kobiety są różne i bywają próżne jak np. ja pod tym względem ;)

Gość ona165
wzrost i budowa ciała, twarz. jesli chodzi o ciuchy to uwielbiam facetów w koszulach :classic_cool: czy to biała, czy niebieska czy czarna to koszule mnie podniecaja. charakter jest jednak wazniejszy:) musi mnie szanowac, byc szczery, akceptowac mnie taka jaka jestem, miec poczucie humoru jednak nie lubie gdy faceci caly czas zartuja, lubie powazniejszych. musi byc rowniez zaradny i pewny siebie.

Gość adshjadsjkl;a
1. Niezależny, nie może mieszkać z rodzicami 2. Wysoki, dobrze zbudowany 3. Zadbany 4. zaradny

ja najbardziej zwracam uwage na oczy ... musza byc ciemne , i ladny usmiech .. a jak ma jeszcze takie doleczki jak sie usmiecha toooo ... uh , sama moglabym zagadac ! :p

Gość Anna4254
Musi być murzynem wacek minimum 20cm musi mieć dużo kasy i swoje mieszkanie musi mieć wypasioną brykę najlepiej BMW jego rodzice powinni nie żyć

Gość iskierkaaaaa
musi miec to ''cos'' pierwsza wazna jest OKLADKA nie oszukujmy sie....czyli czy zadbany9 ale tez nie taki typowy solar,kozak-maslak:),potem sposob bycia,czasem wymiana paru zdan wystraczy by stwierdzic czy burak czy nie:)

o tak zęby - nie może mieć za krótkich za długich ani zbyt równych jak spiłowanych przy linijce musi mieć ładne kły do tego wykształcenie? nie to nie jest ważne, ważne by był ogarnięty :) troskliwy wesoły :) bez zarostu

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować