Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość o matko będę matką

Strzeliłam sobie dzidziusia

Polecane posty

Gość kocham witkaca
sama jesteś obciach, 40 latka to jeszcze nie zabytek ;) dziecka gratuluję, a co poniektórzy niech się trochę wyluzują, bo widocznie czegoś im w życiu bardzo brak :P

Gość lollipop lollipop
Z tym, że starsze kobiety młodnieją po urodzeniu dziecka to prawda, moi rodzice mają sąsiadkę, parę lat temu zaliczyła wpadkę w wieku 40lat, zawsze taka gospodyni domowa, trochę przy kości, ubrania szare a jak ostatnio ją widziałam to jej nie poznałam, zupełnie inna kobieta, zeszczuplała, zadbana, elegancka wygląda młodziej niż 10 lat temu:)

co Pismo Święte ma do powiedzenia na temat dzieci. Świadectwo Słowa było jednoznaczne! Każdy werset mówiący o dzieciach traktował je zawsze jako błogosławieństwo Pismo Święte przedstawia płodność jako powód do chwały i świętowania, a nie jako chorobę, której za wszelką cenę należy unikać. wiele wersetów nie pozostawiało wątpliwości, że większa rodzina była znakiem obfitszej łaski Bożej. Bóg był tym, który otwierał i zamykał łono. A kiedy dawał życie, było to zawsze przyjmowane jako błogosławieństwo. Pragnieniem Boga dla wiernych małżonków było przecież "Potomstwo Boże" (Ml 2,15). O dzieciach mówiono jako o "strzałach w ręku wojownika Szczęśliwy mąż, który napełnił nimi swój kołczan" (Ps 127,4-5). Kto wyruszyłby na bitwę z dwiema lub trzema strzałami, mogąc pójść z pełnym kołczanem? Scott i Kimberly Hahn Nowe poglądy na małżeństwo jako przymierze http://www.kbroszko.dominikanie.pl/hahn.html

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować