Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
teraz moze ja

Dlaczego psychologo wysłał mnie do psychiatry?

Polecane posty

Gość nie może byćsas
A jaki masz problem? Moze potrzebujesz odpowiednio dobranych lekow, moze to jakies powazniejsze zaburzenie lub po prostu- choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam od zawsze
bo zapewne powiedzialas jej ze przesiafujesz na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doaj_do_ulubionych
psycholog nie moze ci wypisac oxazepan a psychiatra moze, bedzie dobrze ,ale nie siegaj po psychotropy oyazepan tez uzaleznia, bierz pol dawki co ci zaleci,bedzie cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I will continue
because those doctor is stupid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że sama rozmowa wystarczy. boję się, że jeśli powiem całą prawdę psychiatrze to on mnie od razu do czubków wyśle :o a jeśli zdiagnozuje chorobę, to psycholog już nie będzie potrzebny, tylko te leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo może zauważył objawy jakiejś choroby u ciebie, a psycholog nie może stawiać diagnozy, dlatego zasugerował wizyte u lekarza, aby ten potwierdził jego przypuszczenia lub wykluczył chorobe. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wystarczy sam psycholog, bez leków, może to i to, a może tylko leki.. róznie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholog nie jest lekarzem i nie moze wypisać leków ani diagnozować chorób. Jeśli masz takie problemy to psycholog Ci nie pomoże, bo psycholog jest raczej dla zdrowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. W takim razie ktoś się podszywał pod ciebie. Plaga ostatnio po tych banach. Co do sytuacji to psycholog uznał, że problem wymaga wspomagania farmakologicznego i dlatego musi wkroczyć psychiatra. Nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd5656
na początku zaczyna się od psychoterapii +leki,po jakimś czasie odstawią ci leki.....no chyba ze masz jakąś powazniejszą chorobę ,wtedy bedziesz na lekach cały czas. Schizofrenia ,rozdwojenie jażni ,psychozy itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, żeby ktoś się podszywał, nie jestem tu znana :) no ale ok. najpierw mnie nie mogli zaciągnąć do tego psychologa, a teraz już się nie mogę doczekać kolejnej wizyty.. niby nic strasznego, ale wyśle mnie do czubków, coś tak czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz dlaczego psycholog wysłała Cię do psychiatry bo to mądra psycholog i wysłała Cię do fachowca ,nie bagalelizuj jej zaleceń bo to może być faktycznie shizofrenia którą koniecznie trzeba leczyć ,powodzenia ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz dlaczego psycholog wysłała Cię do psychiatry bo to mądra psycholog i wysłała Cię do fachowca ,nie bagalelizuj jej zaleceń bo to może być faktycznie shizofrenia którą koniecznie trzeba leczyć ,powodzenia ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz dlaczego psycholog wysłała Cię do psychiatry bo to mądra psycholog i wysłała Cię do fachowca ,nie bagalelizuj jej zaleceń bo to może być faktycznie shizofrenia którą koniecznie trzeba leczyć ,powodzenia ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz dlaczego psycholog wysłała Cię do psychiatry bo to mądra psycholog i wysłała Cię do fachowca ,nie bagalelizuj jej zaleceń bo to może być faktycznie shizofrenia którą koniecznie trzeba leczyć ,powodzenia ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doaj_do_ulubionych
nie mow ze masz mysli samobojcze bo do zamknietego oddzialu cie wsadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak po prostu z otwartymi ramionami ją tam przyjmą :/. Wcale nie jest łatwo się dostać na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejki sa w szpitalach psychiatrycznych tak samo długie, jak w innych, więc bez obawy poza tym, wbrew Twojej woli nikt nie moze Cię leczyć ewentualnie można Cię ubezwłasnowolnić albo wysłac na leczenie wyrokiem sądu, ale kto i w imię czego będzie sie tak bawić? pójdziesz do lekarza, dostaniesz leki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora8889

Czasami psycholog stwierdza, że potrzebne są nam leki do dalszej terapii. Ja też dostałam skierowanie do psychiatry od pani psycholog z PRO-EGO. Bardzo jestem jej za to wdzięczna bo moje zdrowie psychiczne jest coraz to lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×