Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęśliwwa młodka żona

nie mam już siły

Polecane posty

Gość nieszczęśliwwa młodka żona

witam, jestem mężatką, mam 24 lata, jestem w 10 tygodniu ciąży. Mój mąż jest okropny... od początku ciąży traktuje mnie strasznie, w ogóle nie obchodzą go moje uczucia, potrafi obrażać się i nie odzywać kilka dni... jestem wykończona psychicznie... między nami nie układało się super ale zawsze jakoś było. oboje pragnęliśmy dziecka, a teraz on zachowuje się w taki sposób... ja chyba nie chcę już z nim być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czara Goryczy
to po co się z nim wiązałaś skoro już wcześniej było "Jakoś"? wiesz, ale to jakoś to nie zniknie, będzie tylko gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwwa młodka żona
jestem z nim już trzy lata i nie zawsze było super. Z resztą w którym małżeństwie jest sama sielanka?? Miałam nadzieję, że dziecko złączy nas bardziej. Z resztą skoro się zdecydowaliśmy na dziecko to nie było tragicznie. Nie rozumiem go zupełnie. Myślałam że będzie szalał ze szczęścia a tutaj takie rozczarowanie... wali go ze jestem w ciąży, że noszę jego dziecko... życie jest okrutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie ma nic gorszego jak dziecko na połączenie małżęństwa, to kiepski pomysł, a jesli czujesz ze masz go dosc to odejdz zanim urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie tez bylo podobnie z moim chlopakiem, tylko, ze my wpadlismy. W ciazy mnie ignorowal, klocilismy sie wiecznie o wszystko tez bylam wykonczona psychicznie, potrafil sie smiac ze mnie ze taka gruba jestem ale ze non stop wymiotuje;( U as sie nie mienilo za wiele jak w ciazy tak i po ciazy... Pogadaj ze swoim mezem, powiedz co Cie boli, popros o wspacie w koncu jestescie malzenstwem:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czara Goryczy
nigdy nie ma sielanki, ale jest szacunek, zrozumie, wspólne budowanie, droga ustępstw i zrozumienia drugiej strony i mówienia o swoich potrzebach. To jest małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czara Goryczy
*zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×