Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

motylek81

umowa zlecenia a wyrejestrowanie z UP

Polecane posty

Podpisałam od 2.11 umowę zlecenie na miesiąc ale jeszcze jej nie otrzymałam bo nie ma prezesa i nie ma kto jej podpisać jestem zarejestrowana jako bezrobotna i w ciągu 7 dni powinnam się wyrejestrować ale nie mam tej umowy i Pani powiedziala że bez tego się nie wyrejestruję nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMI8888
Ja również podpisałam umowę zlecenie na 1,5 miesiąca. Do siedmiu dni musiałam zgłosić się do urzędu pracy z kserokopią umowy zlecenie. Po kilku dniach otrzymałam pocztą decyzję o utracie statusu osoby bezrobotnej w związku z podjęciem zatrudnienia. Po upływie terminu na jaki została podpisana umowa zlecenie wracam i ponownie jestem rejestrowana jako bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoszenie w UP
''Do siedmiu dni musiałam zgłosić się do urzędu pracy z kserokopią umowy zlecenie.'' Być może w twoim urzędzie pracy proszą o kopię umowy, w moim mieście w UP nikt nie wymaga przedłożenie umowy ( zlecenie czy o pracę). Idzie się, informuje, że podjęło z dniem ... pracę i podpisuje wypełnioną informację i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMI8888
Jasne, nie twierdzę, że w każdym UP wymagania są takie same. Choć mogłoby się wydawać, że przepisy są ujednolicone w tym przypadku w UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkuk
ale w kazdym momencie mozesz sie na wlasny wniosek wyrejestrowac czy podjelas zatrudnienie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×