Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problem z głowy

Szampon przeciwłupieżowy Fructis Antyrecydywista-można używać w ciąży czy nie?

Polecane posty

Gość Problem z głowy

Proszę odpiszcie mi bo już nie wiem. Można używać szamponu przeciwłupieżowego w ciąży? Używam tego szamponu od dawna, myję włosy co 2-3 dni. Przeczytałam jednak na necie, że nie należy używać szamponów przeciwłupieżowych. Więc jak to jest? Jakiego szamponu używacie do mycia włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że można używać :) szampon nie przenika do dziecka przecież!!! ehhh jak ja kocham te głupoty w stylu ze w ciąży nie można włosów farbować, paznokci malować itp ale szampon to już totalna przeginka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
mozna. W ogole zadnych kosmetykow w ciazy wszystko przenika przez skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,/,/,/
tak, tak jasne i przez 9 miesięcy sie wogóle nie myć a w szczególności nie myć okolic intymnych bo tą droga to już wogóle żel do podmywania przeniknie do płodu:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,/,/,/
do :P:P:P:P:P też kocham takie głupoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
Kto powiedzial, zeby sie nie myc. Oczywiscie ze tak krotki przysznic w letniej wodzie i szare mydlo bylby najlepszy. to wazne zeby do minimum ograniczyc kontakt z chemia. A te kobiety ktore w ciazy farbuja wlosy masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże kobieto ty jakaś nawiedzona sredniowieczna baba jesteś :D:D:D u nas w szpitalu ginekologiczno-położniczym to nawet ordynator chce wynająć pomieszczenie pod zakład fryzjersko-kosmetyczny by tym biednym uziemionym w łóżkach kobieta zrobić jakąś frajde :) nawet jeśli jakieś związki chemiczne przedostaną się przez skórę a przy prawidłowym używaniu nie mają prawa to w ilościach minimalnych a dziecko jakbyś nie wiedziała jest chronione przez łożysko przez które te środki nie mają szans się przedostać :/ ehhh najlepiej w ciąży to szare mydło używać i powyciągane dresy nosić :D:D:D no i oczywiście żadnych antyperspirantów, dezodorantów i perfum do tego zero kremów bo to tez chemia i dodatkowo kwasy ŚREDNIOWIECZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można używać :) tyle że od wszystkich szamponów fructis dostaję dopiero prawdziwego łupieżu więc kup moze jakiś inny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
ta jasne juz leci i wynajmuje. Pewnie. A jakie jest to prawidlowe uzywanie farby do wlosow tak aby farba nie dotykala skory glowy? HMM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z głowy
Dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,/,/,/
ale głupoty, jak chcesz to sie myj w szarym mydle, nikt ci nie broni ale farbowanie włosów nie jest szkodliwe... w ciąży miałam dwa razy robione pasemka i od tego czasu minęło dobrych parę lat a dziecko jest okazem zdrowia, to że miałam farbowane włosy nie odbiło się ani fizycznie ani psychicznie na moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,/,/,/
a jak już ktoś jest taki przewrażliwiony no to chyba nie powinien prać ubrań, które nosi w ciąży bo proszek to czysta chemia i przez skórę się dostanie do płodu, chyba wtedy prac tylko w szarym mydle pozostaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
A co jest zlego w praniu w szarym mydle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm już widzę jak ci to szare mydło zpiera plamy np z soku z marchewki :D:D:D boże nie ma nic w tym złego chcesz to tak rób ale nie pisz durnot że chemia z farby do włosów może dziecku zaszkodzić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie
A ty nie pisz durnot ze na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz ty mi niby jakim cudem miałoby zaszkodzić? jakby to takie szkodliwe było to myślisz że farby do włosów byłyby dopuszczone do sprzedaży???????? jeśli nie szkodzą włosom i skórze głowy to tym bardziej nie mają prawa zaszkodzić dziecku które jest dodatkowo chronione łożyskiem które chemii praktycznie nie przepuszcza!!!!!! pewnie durnych zabobonów się nasłuchałaś że jak bedziesz farbowac to dziecko rude będzie :D:D:D a nie chcesz się przyznać i dlatego bzdury piszesz że niby przez skórę głowy chemia dostanie się do dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak byłam w ciąży używałam produktów firmy Ziaja w tym właśnie szamponu przeciwłupieżowego. Można go zamówić przez stronę Apteki pod Smokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahhaha. Jebniete baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×