Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka sobie ona.

Przeprowadzka na swoje, w końcu...!!!!!

Polecane posty

Małpiatka--my już pomagaliśmy jak mogliśmy, ale jak misiek stracił pracę, i przez 3 miesiące nie mieliśmy ani korony...a potem jak znalazł pracę a ja go musiał z domu wypuścić bez kanapek, a wracał a ja mu nie mogłam dać obiadu..to nie było nikogo kto by chociaż spytał, pożyczył kilo ziemniaków..nie było nikogo!!! Byli wszyscy jak mieliśmy i jak pożyczaliśmy jak zapraszaliśmy na obiady, potem zrobiło się pusto...teraz mamy a ja w oczy mówię ,,Mam ale nie pożyczę, bo jak my nie mieliśmy a ty miałeś,aś...to się smialiście nam w twarz,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię pewnie źle, i postępuję egoistycznie...ale mam to w dupie, Teraz ma mieć misiek, ja i nasze dziecko...inni mnie już nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie egoizm tylko zdrowy rozsądek, nie jesteś fundacją charytatywną. Ja pożyczam tylko tym co wiem, że mi oddadzą i w razie gdybym potrzebowała pomocy to mi też ją te osoby udzielą. Za wiele razy byłam kopnięta w cztery litery żeby teraz pokornie służyć portfelem i robić za tą naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamaMłodaMama
A ja mieszkam na swoim od 1 października :) Mamy dom 130m2 z garażem i Żadnego Kredytu na Głowie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpiatka---dzięki za te słowa, i aż ja tobie zazdroszczę tych rodzinnych św. chociaż tak naprawdę nawet nie wiem jak takie wyglądają moje zawsze były smutne tak samo wyglądały św, mojego miśka.....ale teraz mamy siebie i to ze tylko w dwójkę i z Maksiem w brzuszku nie przeszkadza nam być szczęśliwymi..będzie tak jak to sobie wyobrażam choinka, razem upaprani w mące będziemy lepić uszka, razem piec makowiec, i robić ozdoby...będzie pachnioło w mieszkaniu, cynamonem, mandarynkami,goździkami, i bedzie migało światełko z lampek choinkowych. tak sobie wyobrażam że powinnych pachnieć św. a my w wielkich papciach będziemy leniuchować i podziwiać jak Maksio fika w brzusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MłodaMamaMłodaMama--Gratuluję!!! Naprawdę cieszą mnie takie wpisy że ktoś również może się pochwalić swoim kątem...a twój to nie kąt..toż to pałac!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamaMłodaMama
To nie pałac :) Nie jest ani duży ani mały :) Po prostu mamy sypoalnie, pokój dla córki, gościnny lub komputerowey, salon z kuchnią, łazienka, osobna ubikacja, Mała Pralnia i garaz :) Nigdy mi sie w życiu nie powodziło, więc teraz kiedy mamy swój domek to naprawde sie cieszymy jak dzieci :) Bardzo lubie do niego wracac po pracy... do mojej wypasionej kuchni którą sama zaprojektowałam i dopiesciłam - no ale jest jeszcze mnóstwo do zrobiena, ale to sama radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę robić obiadek,i zaplanować pakowanie..niech ten czas do piątku szybko zleci...ech. Może ktoś również się przeprowadza i jest równie szczęśliwy co ja???chętnie poczytam o czyjmś szczęsciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinnych świąt to jeszcze sporo zorganizujecie jak wasze dzieci dorosną i będą was odwiedzać z wnukami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MłodaMamaMłodaMama---kuchnia to też będzie moje królestwo...i też mam salon razem z kuchnią. więc trzeba wszystko ładnie rozplanować...przedewszystkim wyrzucić stary ekspres do kawy a wstawić coś mega fajnego...żeby rano chciało się wstać zaparzać kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaMamaMłodaMama
Ja mam w kuchni tzw, kącik kawowy :) eh... jak ja uwielbiam kawke z rana :) Rok temu dostałam od Męża ekspres ciśnieniowy takze kawka to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
kawkę na tarasie rano. I patrzeć na falującą wodę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
I kwiaty, drzewa wokół. Ptaki śpiewają, kwiaty pachną.. Raj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MłodaMamaMłodaMama----a jaki masz ekspres??? Ja tam uwielbiam...---mam 3 jeziora wokół domu ale ich nie widać...za to kawka na balkonie też bedzie przyjemna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
A zimą ubieram świerki w lampki i nie potrzebuje choinki w domu, bo z boku, to jakby las wdziera mi się do domu. (Cała ściana ze szkła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
Ja mam staw wielkości jeziora. W tym łódki, motorówkę, wysepkę i przepiękną roślinność. (i nie muszę sie tym opiekować, bo akurat staw nie należy do mnie). Ale właściciel nie ma takiego widoku jak my. Bo nam sprzedał działkę przed stawem akurat, a sam jest wybudowany gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
rozsan rozsan@tlen.pl'; - nie przeczę. Ściana ze szkła z salonu to otwiera właśnie ten staw, a z boku las (srebrne świerki, sosny, żółte ogromne thuje - razem kolorowy zestaw nie gubiący liści - jak w bajce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
Ciągle jeszcze tworzę ten ogród. Mnóstwo kamieni, mnóstwo kolorów kwitnących kwiatów, piękne zasłony na tarasie, dębowe meble, w tym huśtawka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
Sam dom stoi na wzniesieniu, co także daje niesamowite widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwielbiam...----wiem o czym mówisz, mieszkam w Szwecji tu jest masa skał, wznieśnień itp..i gdzie nie popatrzeć piękne widoki...masz szczęście...tylko pogratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam uwielbiam...
rozsan rozsan@tlen.pl'; - mam świadomość, że wszystko razem wyszło niesamowicie. (A właściwie, to początek tworzenia tego ogrodu). Duży wkład tutaj miał niesamowity artysta architekt, który wykorzystał naturalne piękno terenu, a nawet wydobył. Bo gdyby nie te ściany ze szkła, to straciłby połowę swojego piękna. A tak dom jest nieokreślony, bo właściwie dom i ogród to jedność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kubek
rozsan - nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze i gratuluje nowego mieszkanka. Ja mieszkam w Holandii czekamy na mieszkanie ze spoldzielni juz 3 lata i nic. Jestesmy juz na pozycjach 20 czyli juz blisko, ale nadal trzeba czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny kubek---Oj jeszcze troszkę i bedziecie na swoim!!! 20 pozycja to już bardzo wysoko..pewnie za pół roku napiszesz, że ty sie wprowadzasz na swoje.!!! tego Ci życzę z całego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kubek
Zaczynałam od 600 pozycji, wiec wiem, ze to kwestia kilku miesiecy, ale ja na to mieszkanie czekam już tak długo. Mamy 2 dzieci oni maja malutki pokoik, czas zmienić im lozko, ale wieksze sie nie zmiesci :( Wynajmujemy 3 pokojowe mieszkanie na parterze, stare (chociaz ladnie je urządziliśmy), wiec ciagle pelno kurzy, wiecznie brudno :( Moja lazienka to 1m na 1,5m, maze o duzej lazience jak o niczym innym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarny kubek---też wynajmujemy z drugiej ręki jak ja to nazywam ,,melinę,, tapety podrapane.meble w kuchni tragedia itp.... Już tyle wytrzymaliście, teraz to już kwestia, czasu jak będziecie na swoim....u nas w jednej ze spółdzielni..można wychodzić co nieco, jak się łazi mówi o dzieciach itp..to czasem już sami coś przyspieszają, lub podpowiedzą co zrobć. Może u was też tak się da??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kubek
rozsan - u nas jest pełno Turków z 8 dzieci, a ja mam tylko 2 :D , wiec niestety nic nie wychodzę, bo są rodziny Tureckie co w 8 mieszkają na 2 pokojowym mieszkaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kubek
Niby tak ale po pewnym czasie tak bardzo masz dosc. Jeden czyta a drugi jest za maly aby to zrozumieć i biega. Jeden chce spac, a drugi rozrabia, ciagle halas. Nasze mieszkanie tez bylo w oplakanym stanie, ale zrobilismy remont na wlasyn koszt, bo z dziecmi nie dałoby sie tak mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×