Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żyję według zasad

Wyszłam za mąż, za 25 letniego prawiczka

Polecane posty

chyba rozróżniasz problem posiadania kogoś do robienie tego, od samego problemu nauki robienia tego. Z czego ta druga sprawa jest duzo prostsza o ile sie chce i ma sie z kim. nie mow ze sie nie zgadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisales w swojej stopce rozne rzeczy jezeli to prawda to popracuj na tym zeby nie byc glupim, moze poszukaj sobie zajecia, bo wstyd byc na czyims utrzymaniu i skoro taki swiety jestes to po co ci ten abonament :p troche zaiwestuj w siebie i plecy ktore bedziesz myl to nie beda plecy mamy a twojej panienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetdgaga
Każdy zyje według swoich zasad. Jesli ktoś chce sie puszczać na prawo i lewo - proszę bardzo, ale wkurza mnie, gdy obraża się osoby, które starają sie zachować czystość. Teraz liczy sie tylko dawanie doopska , zdrady , kłamstwa itd. Kazdy szanujący sie człowiek zostanie zrównany z ziemią , bo wiekszość niestety jest tych "złych" :O świat schodzi na psy.. a najbardziej mi zal osób, ktore sie puszczają , a pozniej tu próbuja sie usprawiedliwiać.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się gadało :) Rozumiem już dokaładnie czemu luuuzer tak pisze :D bo to zabawne takie pisanie bzdur :D. Chyba, że chłopak jest prawdziwy to wtedy powinien iść się szybko leczyć. Podarłem trochę łacha z prawiczków :D Ale już mi się nie chce. trzymaj się dyskutantko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyję według zasad.
Kiedyś chciałam dać szansę mężczyźnie, który jak wtedy twierdził uprawiał sex z jedną kobietą i żałował, że nie czekał itp. Spotykaliśmy się półtora roku. Wiedział od początku jakie mam podejście do sexu i jakie mam zasady. Zdradzał mnie, a gdy się dowiedziałam zaczął obwiniać. Odeszłam z godnością a wtedy jechał po mnie, obrażał. Nie żałuję jednak tego bo utwierdziłam się że nie warto dawać szansy komuś kto na nią nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuiujioj
Autorko smieszna jestes, wszystko jest czarne i biale, nic posrodku. Zyj sobie jak chcesz, ale nie wypominaj innym, ze tez zyja po swojemu i sa szczesliwi. Nie kazdy chce byc dziewica lub prawiczkiem do 30 roku zycia i to wcale nie znaczy, ze sie puszczaja z kim popadnie. Jestes ograniczona i plytka w swoim widzeniu swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcudowniej z mężem/żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiutek to tylko kawalek ciała liczy się człowiek nie to czy wkladal czy nie to niewazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do 25 r ż dawałam się posuwać. w takim otoczeniu sie wychowałam. niedawanie doopy było jak wykluczenie. przeprowadziłam się , zmądrzałam, jestem po 30stce i od 6 lat żyję w całkowitym celibacie, w czystości również tej mentalnej, oczywiście błędów młodości żałuję. chętnie cofnęłabym czas. dlatego nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś do sexu przz telefon. Nazywam się Renata, znajdziesz mnie na http://www.tele-amatorki.pl/ jestem samotna i przez to bardzo nieszczęśliwa ponieważ brakuje mi mężczyzny, który chociaż porozmawiałby ze mną o seksikie przez telefon, Moje jędrne cycuszki już czekają na to abyś je dotknął swoim języczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie szukać a nie użalać się. Np. w seks-anonse24.pl możecie chętne baby znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×