Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żyję według zasad

Wyszłam za mąż, za 25 letniego prawiczka

Polecane posty

Zauważyłam, że śmiejecie się na forum z prawiczków bo mają swoje zasady i żyją w czystości. Pewnie już dawno mieli by żony gdyby trafili na kobiety, które również kierują się podobnymi zasadami. Byłam dziewicą do 24 roku życia i czekałam właśnie na takiego mężczyznę, który się szanuje i nie wkłada byle gdzie. Jesteśmy po ślubie prawie 5 lat. Życie seksualne układa nam się bardzo dobrze i nie myślę nawet o tym jakby było z innym. Uważam, że taki mężczyzna to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff 25 lat
ja mam 29 🖐️ poza tym kiepskie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczki z forum nie mają
zasad. Tacy BSA, BLE BLE, LOOSER bezrobotne nieudaczniki bez wykształcenia brzydkie zaniedbane o fanatycznych poglądach w różnych dziewdzinach :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To oczywiste. Tylko ludzie puszczalscy uważają inaczej, bo się chca usprawiedliwić. Wiadomo, że porządny człowiek uprawia sex tylko z mężem/żoną i nie liże się z nim popadnie. Tylko idioci się zastanawiają jakby było z innym, bo tak im wmówiły media lewicowe. Wiadomo, że najlepiej jest z ukochanym współmałżonkiem, a nie być wycieruchem bez honoru. Po czymś takim byłby tylko kac moralny i próba samobójczka. Pozdrawiam porządną kobietę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spodziewałam się tego, że ktoś napisze, że to prowokacja albo, że jeden z prawiczków się podszywa. Mam to gdzieś czy ktoś wierzy czy nie bo żyję dla siebie nie dla innych. Ludzie którzy pisali ze mną na forum wiedzą jakie mam poglądy. Założyłam ten temat dlatego, że wkurza mnie nagonka na takie osoby, które żyją w czystości i się szanują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu się wkurzać, bo to piszą ludzie bez honoru, którym lewica zrobiła sieczkę z mózgu. W ten sposób chcą się usprawiedliwić, bo wiedzą, że przegrali życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wysmiewam sie z
ludzi, ktorzy zachowuja dziewictwo do slubu, tylko z tych sposrod wyzej wymienionych, ktorzy z tego tytulu i tylko z tego tytulu uwazaja sie za lepszych od innych. A ja wyszlam za faceta, z ktorym wczesniej sypialam bez zobowiazan. Tez jestesmy 5 lat po slubie i tez sie szanujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko taki looser
żyje w czystości bo żadna go nie chce. inni tak samo. Co innego być prawiczkiem jak się ma szansę, jest atrakcyjnym, dobrą pracę, chętne dziewczyny ale się szuka miłości. Oni tego nie mają, więc nie są wartościowi. Jak nie pojmujesz to jesteś prawiczą prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemoowitkaa
Oni się śmieją z prawiczków, a Ty tak jak ludzie Tobie podobni wkładasz ludzi do 2 szuflad: porządni i szanujący się oraz wkladający gdzie popadnie. Tak jakby rzeczywiście nie istniało nic pomiędzy. Więc jesteście siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawikiem i w zyciu
bym nie wlozyl w uzywana kobiete !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawikiem i w zyciu
wkładam tylko w używane męskie odbyty :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawikiem i w zyciu
podszywku wiadomo , ze jestes jedna z tych uzywanych co sie nadziewaja na kazdego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje w czystości bo żadna go nie chce. inni tak samo. Mylisz się. Co poznawałem kobiety, to mnie chciały. Tylko, że ja nie chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemoowitka powiem Ci, że taka jest prawda albo w jedną stronę albo w drugą. Nie można być tylko trochę porządną albo się nią jest albo nie. Szczerze powiem, że mam gdzieś komu dajecie i kiedy. Wymagacie żebyśmy was dażyli szacunkiem ale nie odpłacacie tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawikiem i w zyciu
jestem - brzydki - niski - głupi - bezrobotny - mam 30 lat - utrzymuje mnie dziadek - myję plecy mamie - mam abonament na redtube - jest mi przykro bo laski na mnie nie lecą - jestem wartościowym prawiczkiem - nie zdałem matury z polskiego po polonistka mnie nie lubiła :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bu h ha hah ah hah
"Mylisz się. Co poznawałem kobiety, to mnie chciały. Tylko, że ja nie chciałem." a wiedziały o tym, że masz 28 lat, nie masz pracy, utrzymuje cie rodzina i nic w życiu nie robisz poza siedzeniem 24/7 na kafeterii FORUM DLA KOBIET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcgx
no to fajnie. gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem prawikiem i w zyciu
pomylilas sie pusta kobieto ja to nie luzer 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jqwifefg
nie, żebym źle komuś życzyła, ale nikt mi nie wmówi, że nigdy nie zdradzicie się nawzajem. nie spróbować nikogo innego przed małżeństwem? może 5-10 lat będziecie przy sobie i będzie wam dobrze, ale po 15 latach może się pojawić myśl "życie jest tylko jedno, może chociaż raz spróbuję z innym" i nie odejdzie dopóki nie zostanie spełniona;) ja przed moim TŻ miałam 2 osoby z którymi uprawiałam seks, on miał 4. nie mam do niego żalu, nie jestem zazdrosna i on też nie. odkrył co to jest seks z miłości ze mną i widzę, że to kręci go zdecydowanie bardziej, niż przelotne przygody ale przekonał się o tym na własnej skórze i bardzo się z tego cieszę, bo sam doszedł do takich wniosków:) a jeżeli ktoś mnie nazwie puszczalską, a jego dziwkarzem? pogadamy za 15lat, jak ja będę miała napalonego na mnie męża, a wy rozlatanych i ruchających wszystko, co podpadnie desperatów pod dachem:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po 15 latach może się pojawić myśl "życie jest tylko jedno, może chociaż raz spróbuję z innym" i nie odejdzie dopóki nie zostanie spełniona U inteligentnych ludzi z zasadami, które się kochają takie myśli nie wystąpią, bo wiedzą że to bez sensu i nic nie da, a tylko zniszczy. A zresztą ta co miała 2, czy 3, może tak samo chcieć sprawdzić jak to jest z 4. Ta teoria jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looooser przestan klamac
Klamstwo to grzech, nie uczyli cie w kosciele? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w czym problem? prawik szuka dziewicy...niech szuka, niech znajdzie, niech bedzie szczesliwy jezeli to jedyne kryterium oceny przydatnosci kobiety na zone, to jego problem i vice versa ja mam inne zdanie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kobieta poza seksem jest
do niczego nie potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie teksty w stylu że prawiczki czy dziewice to pasztety albo nieudacznicy. Mój mąż gdy go poznałam mieszkał ze swoją matką, czy to czyni go mamisynkiem? Czy jeśli ja z własnego wyboru nie dawałam nikomu to czyni mnie pasztetem? Byłam zawsze mu otoczona mężczyznami. Do dzisiaj lepiej się z nimi dogaduję. Do dziś już nawet jako mężatka jestem adorowana i nie mam nadwagi, krzywicy i chorób wenerycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifratr brustm
Tylko idioci się zastanawiają jakby było z innym, bo tak im wmówiły media lewicowe. Owszem tak jest, że media i cała popkultura ocieka obietnicą seksualnego raju ale to marzenie o erotycznym edenie jest stare jak ludzkość. Ludzie zawsze się zdradzali, popełniali głupstwa, szaleństwa z namiętności. Byli szczęśliwi i cierpieli przez chwile uniesień. Tzw: liberalna lewica, jedynie lub raczej aż, rozdęła te marzenia do niebotycznych rozmiarów, tak jakby człowiek składał się z samej sfery erotycznej. I to jest głupie, szkodliwe bo fałszywe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemoowitkaa
Właśnie ja to rozumiem, doskonale. Po prostu tacy ludzie jak Ty nie mają wyobraźni i w sumie poza tym co sobie wymyślili nic innego nie mieści się w ich maleńkich móżdżkach. Jak tak w móżdżkach tych co wyśmiewają ludzi z zasadami. Więc nie ma sensu się z Tobą sprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×