Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mini__69

Dziewczynki ocencie proszę te sukienki :)

Polecane posty

Cześć dziewczynki! uszyłam kilka kiecek inspirowana dewizą, że w tym sezonie na wybiegach królują frędzle i pióra. Do moich sukienek postanowiłam kupić taśmy z piórami marabuta. Co sądzicie o tych fasonach? Dodam, że sukienki nie są z jakiejś najtańszej satyny, tylko postanowiłam zainwestować w bardzo dobre gatunkowo tkaniny :) Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną wrażeniami :) pozdrowionka :) http://allegro.pl/hit-piekne-sukienki-karnawal-wesele-s-m-kolory-i1903798423.html http://allegro.pl/hit-piekna-sukienka-karnawal-wesele-s-m-i1903798771.html http://allegro.pl/hit-piekna-sukienka-karnawal-wesele-s-m-i1903798904.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,niestety nie moj styl.. aczkolwiek widzę,ze sporo pracy przy tym bylo pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdjdcj
jak na zabawę w Pcimiu Dolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nozykkkkkk
Niebieska jest ładna, inne nie bardzo :) Zastanawiają mnie zdjęcia, układ i te..... no... ozdobniki w formie szminek? Koszmarek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujowa
fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi, wiadomo każdy może wyrazić swoje zdanie, krytyka też bywa motywacją do zmian, ale można ją wyrazić w jakiś cywilizowany sposób :/ widać nie każdy "wysila" się aby trochę pomyśleć i adekwatnie do swojego poziomu rozumowania potrafi ocenić w stulu "fujjjj, lub na zabawę w Pcimiu Dolnym". Za inne komentarze dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana, ja doceniam
twój trud i prace włożoną w stworzenie tych sukienek, ale szczerze powiedziawszy wygladaja one hmmmmm..."bazarowo"..... wykorzystaj swój talent i umiejetnośći i zainspiruj się prawdziwa modą... Gdybym ja umiała szyć to zrobiłabym na tym kokosy... Zyczę dużo dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? dla mnie sukienki są bardzo ładne :) ja też doceniam twój trud, bo trzeba mieć odwagę tworzyć swoje rzecy Mi się właśnie te sukienki z piórami podobają, na najnowszych pokazach prady i diora widziałam sporo akcentów z piórami, są teraz na czasie. Fason mi się jeszcze podoba z takiego powodu, że jest klasyczny, pasek w talii, prosty krój. Elegancko Sukienka niebieska niezbyt w moim stylu, bo mam spore biodra i w rozkloszowanych źle wyglądam :) wrzosowa ma coś w sobie, myślę, że dla dziewczyn na studniówkę byłaby super! ale stanowczo do tego fasonu nie pasują osoby z dużym biustem, bo ten marszczony materiał go powiększy, także to coś dla osób "mniej obdarzonych" :P Często siedzę na allego i szukam jakiś kiecek i powiem ci, że twoje są naprawdę fajne, taki moje zdanie. życze powodzenia. wrzucisz coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższym czasie będzie jeszcze ceielista sukienka z czarną koronką :) dziękuję latinodr za miłe słowa. doceniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff27
wyglądają bazarowo, te kolory, niemodny fason, ta czerwona bylaby dobra na bozonarodzeniowy bal przebierańców, moglabys robic za Mikolajke;), następnym razem wzoruj się chociazby na Very.co.uk albo Nexcie, Asos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff27
wow ponad 35f... kurde za 35 funtow to mozna kupic super kiecke z firmowego sklepu, drogo, ta niebieska jeszcze ujdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, czy poza allegro byś mogła sprzedać sukienkę z piórami? mam niedługo studniówkę i w sumie kumpele mają same sukienki bombki lub tulipany. Ogólnie rzecz biorąc niezbyt chcę żeby wszyscy wyglądali na jedno kopyo. myślę że w tej z piórami będzie elegancko i chociaż inaczej :) Myślę o fioletowej, ale może doradźcie mi czy blondynce będzie lepiej w fiolecie czy w fuksji? napisz mi na maila co ze sprzedażą poza allegro, może unikniemy prowizji :P olllllllik_1993@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, na maila wysłałam Ci krótką wiadomość :) Do fffffffffff27 - mam wrażenie że bardzo liczy się dla Ciebie metka :) Niestety sieciówki szyją w chinach bądź też tajlandii, gdzie jest tania siła robocza + tanie tkaniny co równa się niskimi cenami. taka jest prawda! Ja też mogę kupić na allegro materiały za 10zł i sprzedać sukienkę za 60zł, ale czy naprawdę nikomu nie zależy na jakości? Wystarczy zobaczyć ile kosztuje 1m dobrej takiny + np. 1m piór marabuta na taśmie. Jak ktoś pomyśli i przeliczy, to zobaczy, że cena jest dobra, bo ja nie uszyłam jednorazówek, które zaraz się porozciągają, pozaciągają itd. Oczywiście nie myślę, że wszystko co tanie, to szajs, ale prawda jest taka, że kupiłam już strasznie dużo różnych rzeczy na allegro i jakość większości woła o pomstę do nieba :( Ceny są niższe, ale istnieją też wyższe, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotana osóbka ze mnie
niebieska jeszcze ujdzie reszta po prostu okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna nie jest w moim guście - i jeszcze te ceny. Za taką kasę można kupić coś naprawdę z klasą, a nie kieckę jak na wiejskie wesele (bez obrazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spokojnie możesz sobie zobaczyć ...enki w sklepie stylija.pl/ - bardzo dobrze przygotowany sklep, mają sporo ciekawych propozycji. Właśnie wiele ubrań w takiej klasycznej formie estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×