Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciocia.........

Jaki kupić prezent dla 2.5 letniego chłopca?

Polecane posty

Gość ciocia.........

Mam z tym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolimka
taki problem to nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak totalnie nie masz pojęcia, co kupić, to kup mu drewniane porządne klocki każde dziecko się nimi bawi chętnie, a i również nigdy nie ma ich za dużo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2,5 latka i naszym ostatnim hitem są puzle Trefl radzi sobie i z tymi 2+ i 3+ , rewelacja a koszt niewielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klocki
lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multimedia
Klocki Lego duplo sa super. Ewentualnie ksiazeczki. Po mysl tez czym dziecko sie fascynuje, bo brzdac w tym wieku moze byc oczarowany np koparka Albo ciezarowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia.........
Fascynuje się kolejkami,pociągami ale takie rzeczy już ma bo rodzice mu wszystko kupują...dlatego ja mam problem a na dodatek jestem trochę ograniczona finansowo:( max to 50 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zastanów sie nad tymi puzlami, mój jeszcze niedawno nie miał wcale a teraz ma już 4 komplety. wciągnął się w układanie, są różne z pojazdami, z bobem budowniczym a koszt ok 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie farbki do malowania rączkami. Są że tak powiem jadalne, znaczy się, że jak sie dziecko naje to nic mu nie będzie - fajne - u mojego chrześniaka się prezent sprawdził - odbijał rączki na papierze, poznawał kolory i to jakie "czary mary" można zrobić :) Pomysł może nie podobać się rodzicom, ale... myśle że to jest taki wiek, że co byś nie dała to się ucieszy... za kolejne 2,5 powie ci że chce kase :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
ciastoline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×