Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panna z akcentu

Mam 24 lata, najwyższa pora bym została żoną i matką, ale...

Polecane posty

W moim życiu jest obecnie dwóch mężczyzn: 1.Chłopak - ma dopiero 22 lata, inżyniera będzie bronił dopiero za 1, 5 roku, więc zanim będzie go stać na cokolwiek to czasu minie sporo. Dodam, że nie pracuje, niby szuka pracy, ale jakoś cienko mu to idzie,gdy ja umiem dorobić na swoje potrzeby a też studiuję dziennie. Praktycznie więc, na ślub i dziecko musiałabym czekać jeszcze ładnych parę lat i zostałabym starą 30letnią matką:O 2. Kochanek - jego przeciwieństwo. Nie chciałabym jednak do końca żeby odchodził od żony bo: duże prawdopodobieństwo, że zostałabym młodą wdową bez pieniędzy bo pewnie jego żona zasądziłaby spore alimenty na ich 18letnią córkę; rodzina i znajomi (przynajmniej ci konserwatywni) odwróciliby się ode mnie, że rozbiłam małżeństwo i jestem w związku z kimś aż o tyle starszym itp. Reasumując: totalna beznadzieja. Powinnam rozejrzeć się za kimś innym, tylko już chyba za leniwa jestem, żeby szukać i chodzić na randki...i chyba z lenistwa zostanę w tym układzie, jaki mam. Szkoda tylko, że coraz więcej koleżanek wychodzi za mąż a mi być może nigdy nie będzie to dane. Mam już 24 lata a nie 18. Chciałam się tylko wygadać, możecie się wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna głowa do góry
Ja mam 29 a męża nie mam.Nie mam też chłopaka ani kochanka, jestem dziewicą, czego bym w realu nikomu nie wyznała. Do tego nie mam urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna głowa do góry
Do 30 daj sobie czas. W moim środowisku przeważnie ok 30 ludzie decydują się na sluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poma rańcza
1/10 słabe prowo. A jeśli prawda to tym gorzej dla Ciebie, bo denna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poma rańcza
i zostaw chłopaka. Nie marnuj mu życia. Życie z kurwą to życie zmarnowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dodam jeszcze od siebie że jak juz z jakimś zrobisz sobie to dziecko, to staraj się mu jakies wartości wpoić....bo na dzień dzisiejszy z nimi słabiutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poma rańcza
przecież napisałam na początku, że to prowo ;) ale trzeba sobie osłodzić czas w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie i tak nie będzie pewnie wiadomo, kto z nich dwóch będzie ojcem, ale już wolałabym 2. Byłoby pracowite, inteligentne, zaradne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pustostan
Z tego 'układu' będą pokrzywdzone trzy osoby dramatu - chłopak, ten dziadek i potencjalny dzieciak a to tylko dlatego, że natrafili na kogoś takiego jak autorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pustostan
Nie ważne kto będzie ojcem. Ważne że jego matka jest guupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×