Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kkiinnggaa789123

Chirurgiczne usuwanie zębów

Polecane posty

Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną placówką stomatologiczną zajmującą się chirurgią stomatologiczną na terenie Katowic polecam http://boadent.katowice.pl/ Tam pracują świetni specjaliści, na których można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja trafiłam do gabinetu Dental Arts Studio na usuwanie zęba, dostałam znieczulenie i nic kompletnie nie czułam. Lekarze stomatolodzy bardzo profesjonalni i znający się na rzeczy, zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji. Jeśli będę potrzebowała wizyty u dentysty to na pewno w tym gabinecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Czytałam tutaj ostatnio na forum, że ktoś polecił gabinet Dental Arts Studio. Umówiłam się na usuwanie zęba właśnie i naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ktoś na tym forum polecił Dental Arts Studio, umówiłam się na wizytę i faktycznie doznałam szoku na jak wysokim poziomie jest ten gabinet i stomatolodzy. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i również polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Przeczytałam tutaj na forum, że parę osób poleca gabinet Dental Arts Studio, umówiłam się na usuwanie zęba właśnie i jestem zachwycona. Nie czułam żadnego bólu, wszytko przebiegło bezproblemowo. Tutaj podsyłam info do ich strony sztukastomatologi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
Dnia 12.11.2019 o 15:18, Gość Natalia napisał:

Czytałam tutaj ostatnio na forum, że ktoś polecił gabinet Dental Arts Studio. Umówiłam się na usuwanie zęba właśnie i naprawdę polecam. 

Patrzyłem na ich stronę sztukastomatologii.pl - przyznam, że mają szeroką paletę usług. Też do nich zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dużo zależy od dentysty. Ja byłam kilka lat temu i nie bolało wcale. Profesjonalna opieka medyczna i nic nie poczułam. Dziecku usuwałam mleczaka i też było okey. Przed samym zabiegiem starałam się maksymalnie przygotować, czytałam bardzo dużo na stomatolgia.malopolska.pl, na forach na fb, żeby wiedzieć czego nie robić i co można. Na znanym lekarzu wybrałam najlepszego specjalistę i poszło sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam usuwanego zęba w Centrodent w Koninie. Nic nie mnie bolało, nawet jakoś bardzo nie spuchłam po zabiegu. Do tego szybko się wszystko zagoiło. Grunt to trafić na dobrego specjalistę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×