Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

lubie piec, gotowac itp?

Polecane posty

czy ja napisalam ze mam jadlodalnie? lubie to robic ale to nie oznacza ze umiem robic to perfekcyjnie z czegos jeszcze mam sie tlumaczyc? nie mam tez warunkow zeby robic wszystko z dobrych produktow, dlatego ratuje sie gotowymi produktami i do kurwy nedzy powtarzam setny raz ze torta nigdy nie robilam wiec tak napisalam ze uzylam gotowych produktow bo nie wiem czy by wyszedl kumasz do kurwy nedzy czy nie idiotko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
a czemu nie spróbować? przecież jak nie spróbujesz to się nie nauczysz to jak jazda na rowerze nie siądziesz na niego bo będziesz bała się ze spadniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifratr brustm
papla ja jeszcze nie byłem w takiej sytuacji żebym nie mógł przejeść smakołyków zatem mam propozycję gdy będziesz zła to wpadnę i w obecności męża żeby nie było jakichś niedomówień pomogę przy smakołykach ;) mogę potem psa wyprowadzić czy coś w tym guście i można mi do domu też zapakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewierze normalnie nie
i co się tak denerwwujesz a morze jak cię zdenerwuje to ci wyjdzie jak innym na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
Agnieszka.....To, że chcesz, że myślisz, to fajnie. może przyjdzie czas, że zaczniesz coś pichcić...To na prawdę wspaniała rzecz...ale gotowanie codzienne garów zupy dla rodziny, to po prostu niszczenie moich fantazji kulinarnych Mąz wraca z pracy i już teraz, natychmiast chce mieć zupę, bo sie spieszy, bo zaraz znowu gdzieś jedzie coś załatwić... A ja lubię niedzielne śniadania...kawę w eleganckiej filiżance, rogaliki, albo bekonik z jajeczkiem Obiady niedzielne... udekorowane, podane na eleganckiej zastawie I desery...koniecznie z kawą z prawdziwą bitą śmietaną...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papla - o to wlasnie mi chodzi :) zeby tak celebrowac jedzenie, nie zeby jakies kotlety bic i gar zupy ugotowac ale cos tak wlasnie zbey poswiecic czas i zeby cieszyc sie tym jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
monifratr brustm Zapraszam :D....Jak byś jeszcze koniaczek lubił, to i mąż się ucieszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monifratr brustm
nie jestem szczególnym zwolennikiem alkoholu ale trochę czemu nie przynajmniej pijaka do domu nie wpuścisz :D przedstawisz mnie mężowi: to jest ten kolega z kafeterii, który pomoże ci zjeść moje słodkości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papla666
Z tym celebrowaniem obiadu bywa różnie...moja siostra ma piękne mieszkanie, postawne stanowisko, mąż też...Ale dla niej wystarczy jakaś polewka na zwyklym talerzu. Picie zawsze w kubkach...nie bardzo się przykłada i jej nie zależy.... Ja nie pracuję, nie mamy jakichś gigantycznych dochodów.... ale u mnie każdy kawę dostaje w filiżance i mam gdzieś, że np. moja teściowa się z tego śmieje...Jej mąż pije kawę w kubku metalowym- skoro mu to pasuje...Niestety, u mnie takiej nie dostanie i musi się przemęczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×