Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matheusz123

Nagość na basenie a małe dzieci

Polecane posty

Gość eksperymentator
...no właśnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musk mjut fzhut kozoh....kos ma cos wiecej ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
TEST w podtekście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
ZDAłAŚ, a już mi się zdawało,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gzegzolka....tak wyglada prawidlowo ...ten malenki ptaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksperymentator
UPS, fev jest chyba moderatorem :] Mój temat zniknął zaraz po moim, w tym temacie, wpisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chutnik
@ fev rozumiem, że od tej pory, syn wyręcza Cię nawet w aplikowaniu OB a Ty... siedzisz na Kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matheusz123 a przepraszam co cię nakłoniło do "odwróciłem się tyłem, bo dziewczynka" ? Przepraszam zawstydziło cię spojrzenie małej dziewczynki? To ty strasznie wstydliwy jesteś :) Zapewne skoro ojciec z nią przyszedł i wiedział że na basenie mogą być takie bezczelne golasy jak ty więc zapewne nie miał nic przeciwko albo przynajmniej się pogodził. Zasadniczo twoje lęki o uraz są absurdalne. Uraz to ona może mieć jak nie zobaczy gołego faceta albo jak zobaczy że każdy goły się szybko odwraca jak ona spojrzy. Oczywiście uraz powstanie później i wynikać będzie z nie nauczenia że nagość to nie powód do wstydu. Potem będzie "niezdrowo" się interesowała chłopakami i próbowała za dużo za wcześnie z ciekawości. Albo co też wielce prawdopodobne przy przyszłym partnerze będzie występowała nago tylko po ciemku po zasłonięciu kotar. Nie mówiąc o tym że może uważać że goły facet to coś obrzydliwego. No bo skoro się chowali.... Niesamowite jest to że w czasach kiedy z każdego bilbordu wystawiają baby gołe dupy nagość jest traktowana jak coś złego. Z jednej strony nagość w mediach reklamie i popkulturze a z drugiej faszystowski ustrój europy potrafi uznać za molestowanie chodzenie nago po domu przy dziecku.... Zasadniczo to mam dziwne wrażenie że sytuacja na basenie wywołała większy uraz u ciebie niż u niej.... Taka patrząca się dziewczynka musiała być dla ciebie przerażająca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chutnik moj syn mieszka sam...ja mieszkam w innym domu :D dzieli nas iles tam km...ale to nie zmienia relacji pomiedzy nami... eksperymentator nie jestem modka....moje tematy wyparowywaly szybciej niz twoje :D...do tego stopnia widocznie byly kontrowersyjne :D mysliciel999 faszystowski ustroj euroy:O ales dal popis:O masakra....zdaje sie ze coe ponioslo bo napisales tak bzdure ze glowa mala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ macie problemy :D Autor się odwrócił bo nie wiedział co myśleć. Tatuś dziewczynki był w kąpielówkach więc możliwe że dziecko nigdy nagiego człowieka nie widziało i tyle... Mój syn (5 lat) widuje nago na codzień i mnie i swoją matkę a na basenie nie przyglądał się nikomu pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie- to do jakiego wieku jest "bezpiecznnie" chodzic nago przy dziecku- bez narazenie sie na pytania- ale mamusiu- czemu wygladasz inaczej niz tatus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORZE JAK NAJBARDZIEJ MASZ
RACJĘ!!!!! WIESZ JAKA AFERĘ MOŻNA NP WYWOŁAĆ W SZKOLE PRZYTULAJĄC OSTENTACYJNIE CZULE DZIECKO??? OGLĄDANIE OBCYCH MĘŻCZYZN PRZEZ MAŁĄ DZIEWCZYNKĘ NIE JEST NORMALNE I TO POWIE CI KAŻDY PSYCHOLOG DZIECIĘCY-PRZYNAJMNIEJ NIE PROWOKOWAĆ TAKICH SYTUACJI,BO JAK PRZYPADKOWO DZIECKO ZOBACZY TO NIC SIĘ NIE STANIE ALE JAK SPECJALNE WYWOŁYWAĆ TAKIE SYTUACJE TO MOŻNA ZBYT SZYBKO ROZBUDZIĆ SEKSUALNIE DZIECKO!!!!! jak widać tu tłum seksualnie wyzwolonych się zebrał i którzy nie mają zielonego pojęcia o temacie ,słyszeli pewnie o tym czy o tamtym ale nie do końca-wiem co piszę jestem pedagogiem! i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORZE JAK NAJBARDZIEJ MASZ Bredzisz... "TO MOŻNA ZBYT SZYBKO ROZBUDZIĆ SEKSUALNIE DZIECKO!!!!!" Wręcz przeciwnie. ewag Że jak? Nie słyszałem takiego pytania bo mój syn wie od urodzenia jak wygląda facet i jak wygląda kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
rusłan Ja tez mam 5l syna ale on od około 2l nie widuje mnie nago. I uwazam ze 5l jest za duzy bo widziec naga matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusłan oglądałem swego czasu program dokumentalny i dzieci w wieku 4-5 lat zaczynają odróżniać płcie rówieśników i interesować się tematem odmienności. W wieku 5 lat przyjęło się że kształtuje się u dzieci seksualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
Ale ja nie musze ogl zadnych filmow nt rozwoju dziecka w tym wieku, sama mam 5latka. I wiem, przypadkowe zob. nago mamy, nie spowoduje dewiacji. Ale zeby matka w ogole nie przejmowała sie obecnoscia dziecka gdy jest naga itp jest chore. Juz 3l odróznia płec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, co dziwnego jest w pytaniu autora topiku? Fakt, że nie ma rozwiązania dla takich sytuacji nie znaczy, ż etrzeba przejść z tym do porządku dziennego. Moja koleżanka przestała chodzić z synem na basen właśnie z tego powodu-braku rodzinnych szatni/pryszniców. To jest kłopotliwe, wcale się nie dziwię, że autor czuł się zażenowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmaraaaaaaaaaaa Odróżnia i co z tego? Syn się kąpie ze mną, albo z mamą to jak ma nie widzieć jej nago? Raczej przesadne chowanie się z nagością może wywołać w dziecku przesadną ciekawość. Jeszcze z 5 lat spokojnie możemy sobie pozwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
Chyba tylko chora psychicznie kobieta pokazuje sie calkiem nago swiadomie 5latkowi!!! Jak ona sie przy nim myje ja sie pytam?? rozchyla wargi sromowe po czym mowi ""mamusia teraz umyje sobie cipke" :O chore!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore jest wpajanie dziecku że ciało to coś złego... Jak się myje? Normalnie, a jak ma się myć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
:) rusłan zartujesz?? prosze powiedz ze tak :o ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
Nie wyobrazam sobie tego. I to jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
BTW, ja nie wmawiam dziecku ze nagosc to cos złego. Jak przypadkiem mnie zobaczy to nic sie nie dzieje. Ale specjalne, swiadome pokazywanie sie dziecku nago (matka-syn) jest psychiczne- delikatnie powiedziawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmaraaaaaaaaaaa
Zaden pieciolatek nie powinien ogladac waginy matki. Gdybyscie mieszkali np w Szwecji- sad odebrałby wam dziecko. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×