Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda35

emigracja do Angli

Polecane posty

Gość chuda35

Napiszcie czy warto z rodzina emigrowac ?dwoje dzieci jezyk komunikatywny,mamy zawody stolarz ,fryzjerka ..... Życie w Polsce jest ciężkie trudno nam sie zYje ledwo starcza.......mimo ze oboje pracujemy na dodatek niemamy swojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest tak latwo jak sie
zdaje. Jesli myslisz, ze przyjedziesz i z miejsca dostaniesz prace to mozesz sie rozczarowac. Jesli chodzi o wynajecie mieszkania to tez trzeba tu byc chociaz kilka miesiecy i zdobyc referencje, bez tego bedzie ciezko wynajac cos porzadnego w agencji. Moze jesli najpierw wyjedzie jedno z Was, znajdzie prace, mieszkanie i po pol roku sciagnie drugie, a po kolejnych kilku miesiacach dzieci to latwiej bedzie jakos to wszystko zorganizowac, ale na waszym miejscu nie decydowalabym sie na wyjazd cala rodzina na raz. Jaka kolwiek podejmiecie decyzje to zycze powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbfbcgfsdfv
nie jest łatwo/ anglia czy inny kraj tam sie trzeba odnależć , ja nie mogłam sie przyzwyczaić przez 6 lat na emigracji w Hiszpanii , bardzo to przeżywałam tęsknota ,pomimo iz miałam tam całą rodzinę męża dzieci.Wróciliśmy do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda35
wchodzi w gre wyjazd męża najpierw samego ,,prace znajomi mu nakrecaja ale wiecie jak to znajomi hm .....dzieci mam w wieku 9 ,5 lat nie puszcze męza samego na dlugo.......boje sie ze Polsce bedzie coraz gorzej:( czy życie tam jest naprawde lepsze w sensie ze tak czlowiek sie nie martwi o jutro.......i np czy bedzie nas stac sapisac dzieciaki na zajecia dodatkowe typu basen pilka nozna .....bo tu to nie dlugo nie bedzie realne ......a dla wielu jest nie realne ...... i niemam zamiaru w obcym kraju sie obijac .....bedziemy pracowac tak jak tu.....tzn oboje caly dzien a maz to pracuje po 10godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie boj
teraz na swieta prace dostaniecie-chocby byle jaka na warehousie czy jak sie to pisze...ja tam pracowalam 2 tyg teraz mam lepsza prace za 13oo funtow na miesiac jak bedziesz zarabiac ok 2oo tygodniowo to dostaniecie wyrownanie glowa do gory powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie boj
bedzie was stac na zajecia pozalekcyjne ktorych jest tu naprawde duzoooooooo mnostwo darmowych sa tez platne ale nie sa drogie skrzywdzisz dzieci pozostajac w kraju aaa moj angielski niee byl nawet komunikatywny-mialam straszna blokade na mowienie teraz pracuje zz samymi anglikami i zrobilam wiekszy progres jezykowy niz w szkole angielskiej-rowniez bezplatnej dla emigrantow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic sie nie boj
wynajmujemy 3 bedroom ale faktycznie chcieli zaswiadczenie ze zarabiamy minimum 2o tys rocznie...zalezy od agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×