Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

studia eksternistyczne

Polecane posty

witam:) czy ktos studiuje w taki sposob? wiem wiem powinnam sprawdzic na swojej uczelni jak to wyglada ale pytam po prostu czy ktos juz tak sie uczy :) jestem na pierwszym roku, licencjat, tryb niestacjonarny chcialabym wyjechac zagranice zeby pocwiczyc jezyk, najchetniej jako au pair. chce zaliczyc jeden rok i wtedy na drugim postarac sie o studia eskternistyczne. jak to wyglada w praktyce? dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza sprawa nie mysle o wyjezdzie do uk :) bylam tam 2 lata po maturze, angielski opanowalam, nie moze biegle ale nie mam z nim wiekszych problemow mysle o wyjezdzie albo do niemiec, albo do szwajcarii, zeby sie w koncu j.niemieckiego nauczyc wiec sorry ale mi nie pomogles :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisiek od kuz
a jaka różnica do którego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos jeszcze ma cos do powiedzenia? bardzo mi zalezy, nie chce rzucac studiow bo dla mnie to bardzo ciekawy kierunek ale wlasnie z drugiej strony, dusze sie w polsce, marne zarobki, wszyscy wyjezdzaja, za rok zostane sama jak palec bo wszyscy znajomi uciekaja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończyłam LO eksternistycznie. O studiach też pomyślę chyba... jestem na studiach językowych.. I byłoby to korzystne:D Nie wiesz może, czy płaci się za zaoczne normalnie? skoro bywa się tylko na egzaminach?:) Dla mnie fajna opcja:) kto wie czy nie skorzystam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia! - wlasnie u siebie czytalam w regulaminie ze dziekan ustala wysokosc czesnego ale to byly dane dot. studiow zaocznych i eksternistycznych ja ejstem na UAM w poznaniu kurde bardzo bym chciala skonczyc ten pierwszy rok a na drugi wyjechac, bo przynajmniej bym jezyka sie douczyla, a wiadomo jak to tutaj na miejscu z nauka, a na kursy mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×