Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Potwór z bagien

Dania na imprezę.

Polecane posty

Potrzebuję Waszej pomocy :) Potrzebuje sprawdzonych przepisów na dania ciepło i zimno bez korzystania z piekarnika (zepsuty :() .Chciałabym zaskoczyć kości. Zaznaczam że potrawy z ryb czy owoców morza nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup jako przekaske ze dwa zestawy suszi....u mnie po 27 zeta na tacce baardzo ladnie podane...w biedronce sa nadziewane serkami pomidorki suszone i papryczki-pycha!zrob salatke z feta....moze bigos..ja ostatnio na impersce podalam ciasto francuskie nadziewne pieczrkami....nastawilam mikrofale na 9 minut i mialam super krokieciki....ja podaje tez mocarelle z pomidorami i ziolami prowansalskimi...lubie podac tez sery na tacce....smakuja jak goscie pija winko...no i kupuje szynke np.szwarcwaldzka. ukladam zwiniete kawaleczki na talerzu...cos na ksztalt slimaczkow do wlozenia na raz do buzi do tego jakies ciasto-ja kupuje calosc jestem w stanie zrobic w dwie godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka sałatek
-jajka w majonezie -sałatka z pomidorów i sera żółtego (3-4 pomidory pokroic w kostkę, posypać startym żółtym serem, wymieszać majonez kielecki ze śmietaną i przeciśniętym przez praskę czosnkiem i polać pomidory z serem. Nie mieszć, wstawić do lodówki) -koreczki -paszteciki z barszczem czerwonym (paszteciki mozna kupic i podgrzeać w mikrofali) -flaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniecznie cos z wieprza zrob
jej goscie stawiaja bana na ryby i owoce morza, wiec suszi chyba niet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobitki za pomysł ;) Calluna79 Kiedyś nabawiłam się rewolucji żołądkowych po śliwce w boczku :D Ale pyszne były! miauczydło Sushi nie wchodzi w grę :) - ryby + owoce morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×