Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie i koniec kropka!!!

Nienawidzę psów . Kto jeszcze ich nie lubi ??

Polecane posty

Gość nie lubie i koniec kropka!!!

Bronicie tak zwierząt a ja mam je wgleboko w dupie. Dlaczego??? Wasze kochane pieski są niebezpieczne. Tydzien temu zostałam ugryziona przez bezpańskiego psa, wracałam jak codzien z pracy pieszo , pol godziny spacerem. Ruchliwa trasa, oświetlona , bezpiecznie ,samochody ciagle jeżdzą. Nagle wyskoczył z jakiejś bramy pies i zacząl szczekać ,zwolniłam ,nie machałam rękoma, szłam spokojnie ,myslalam ze sie odczepi a ten skurwiel zaczal mnie szarpac za spodnie ,ruszyłam nogą zeby puscil i mnie capnąl i to mocno :O Dobrze ze miałam ze sobą torbe z laptopem ,walnęlam go pare razy torbą i parasolem, zacząl wyć i uciekł a ja pobiegłam szybko na przystanek i do szpitala odrazu. Ciągle widuje bezpanskie psy , te ktore maja wlasciciela tez nie sa lepsze, zamiast zalozyc mu kaganiec albo trzymac na smyczy to biega sobie ,obwąchuje ludzi, wiekszosc psów powącha i pojdzie a co jesli ktorys kogos pogryzie? TO ZWIERZE , zwierzetom sie nie ufa. Wlasciele tych bydlaków w ogole nie sa odpowiedzialni. Kiedy widze kogos z duzym psem bez smyczy ,staram sie przechodzic na drugą strone chodnika ,a jesli sie nie da stoje jak wryta :O Serce mi wali i zwyczajnie sie boje Poza tym uważam, ze w blokach powinien byc zakaz trzymania wielkich psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie psy ale uważam, ze miasto to nie miejsce. masz dom, ogród to sobie trzymaj anie żeby to, to srało po chodnikach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy pies jest agresywny !!! wszystko zalezy od jego wychowania. w jednej kwestii zgadzam sie z toba !! ;) blokowiska tzw. dziuple :P to nie jest miejsce dla pas (nawet malego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie i koniec kropka!!!
Tak tak... miałam dac sie pogryźć ?? Dobrze ze tylko mnie raz capnął. Czesto jak idę tamtedy widze dzieci wracające ze szkoly. Jesli takie psisko zacznie sie rzucac to co to dziecko zrobi? Zacznie uciekac i bedzie tragedia. Brama wjazdoma powinna byc zamknięta !! Psy powinny siedziec w budzie na lancuchu, wlasciele z KAZDYM psem powinni chodzic w kagańcu i na smyczy. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsd
niedawno bym się podpisała ;) ale od kilku mies mam owczarka - właściwie z przypadku zgadzam się - psy na smyczy miasto (blok) nie dla nich nie łańcuch, a kojec odpowiednio duży ale odpowiedzialny właściciel i mądry pies jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbvbcnncmmxmxm
Dlaczego niby pies w bloku nie moze byc? Ja mam raczej niemałego psiaka ;) , mieszkanie duże 4 pokoje i ma wystarczająco duzo miejsca. Na smyczy zawsze z nim wychodze. Bezpańskie psy to rzeczywiście plaga :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r5t6y7u8iuytredws
prawie kazdy pies moze byc trzymany w bloku, wszystko zalezy od tego ile czasu sie mu poswieca na spacery itp. bo jak spacer ma polegac na 5 min okrazeniu bloku to taka osoba nie powinna miec psa. jako wlascicielce psa rowniez denerwuje mnie puszczanie psow bez smyczy i glupie gadanie "on nie jest agresywny". niech puszczaja psy na otwartym terenie, pola, łąki, a w centrum miasta i na osiedlach prowadza psy na smyczy. juz nieraz sie przyczepil taki pies do nas, nosze zawsze ze soba gaz pieprzowy, bo jak mi sie zaczna psy gryzc to rekami ich nie rozdziele. a dla ciebie rada taka zebys wyluzowala, bo pies wyczuwa wszystkie emocje, jak sie boisz to on to czuje i predzej zaatakuje. idz wyprostowana, pewna siebie nie zwracajac uwagi na psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziamyzia 29
autorko nie chcę cię straszyć ale masz wszystkie objawy wścieklizny- jesteś pod kontrola lekarzy? wiesz ze wścieklizna może ujawnić się dopiero po 6 miesiącach od kantaktu z wirusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubię psów
nie, że zaraz nienawidzę, po prostu ich nie lubię. i denerwują mnie, a to szczekający całymi dniami pies u sąsiada, a to radośnie rzucający się na każdego i obśliniający pies mojej koleżanki, a to srające psy na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
pies wyczuwa zlych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
(Pies wyczuje złego człowieka) oczywiście że można trzymać psa w bloku!! psy wogule się nie ślinią ! pies jest strasznie mądry psy sa z ludźmi od wieków .psy ratują ludzi !! w życiu psa nie miałaś pewnie więc nie mów! kiedyś widziałam jak był pies (młody) a jego właściciel cierpiał na chorbe pies cały osiwiał bo martwił się o właścicielkę a jak ta właścicielka miałą atak to pies to wyczuwał i kładł się pod tą panię by nie zrobiła sobie krzywdy !! i uderzyła w głowie? byłą dziewczynka szła i coś jej się stało pies pobiegł po rodzinę (wył szczekał) i zaprowadził ich to dziewczynki . pies nigdy człowieka nie zdradzi ! (psy wyczowają złych ludzi) psa należy dobrze wychować. KOCHAM ZWIERZĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
ja jakoś mam psa w bloku (jest bardzo szczęśliwy) chodzę z nim na spacery itd MOŻNA MIEĆ PSA W BLOKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
po pierwsze ludzie też srają .po drugie pies ma powód do szczekania i można go tego bardzo łatwo oduczyć (BY robił tak tylko w konieczności) a jak pies tak na ciebie skacze po prostu cię ubi i chce się bawić .ale można go tego oduczyć by robił tak rzadko ! psa można bardzo łatwo ułożyć! (np obroża kolczatka) i stanowcza ręka ! psy są bardzo kochane one zawsze będą starać obronić cie (i dom ,mieszkanie) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
jak bezdomny pies zje gówno to chyba nie przestępstwo! np młode zwierzęta często jedzą odchody matki by dostarczyć sobie niezbędnych bakterii! a tak wogule mało jaki pies je gówna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
jak nie lubisz zwierząt to jesteś złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
jak pies obwącha to nic złego ! pies ma wiele powodów żeby powąchać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
pies na łańcuchu?! nikt nie ma prawa skazać psa na dożywotnie więzienie! (chyba że puszcza go z łańcucha) a tak wogule idź do budy i przywiąż się łańcuchem do budy i zobaczymy czy ci się spodoba !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
myślicie że bezdomne psy chcą być bezdomne? napewno chciały b y mieć właściciela lub chociaż zaprzyjaźnionego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
nie zawsze bezdomne psy nie mają zaprzyjaźnionych ludzi.ja znam bezdomnego psa co przyjaźni się bezdomnym człowiekiem. i są razem zawsze i wszędzie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
jak pies do ciebie podchodzi nie należy się bać ino zwyczajnie isć dalej ! psy to nie bestie!!! pies nie zaatakuje! a ską wiesz wogule że on chciał cię pogryść?! może chciał sie bawić a ty spanikowałaś szarpałąś się uciekałaś a on gonił cię dla zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
szarpał nogawkę !! co za zbrodnia podrostu chciał sie bawić w (tak zwane przeciąganie liny) psy bardzo lubią się zkimś siłować np na sznurek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
pies chciał sie z tobą bawić ty szarpnęłaś nogą i przez przypadek cię ugryzł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
moja droga wiesz że ludzie nie tylko wywodzą sie od zwierząt ale też zaliczani są do grupy zwierząt! ja swemu psu ufam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona546464165
Ale to chyba nie wina psów w dużej mierze, tylko tego, że pojebani ludzie wezmą pieska, nie umieją go wychować i wyrzucają na ulicę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
myślisz że jak idzie o bok ciebie wielki pies to od razu cię zabije! nie można oazywać strachu,tylko zwyczajne iść dalej! i może zwrócić uwage właścicielowi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haminu kalimjasjxja
psy często nawet nie zwracają uwagi na idącego człowieka! a tak wogule jak pies jest za bramką to chyba cię nie pogryzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samara dżuga dżungla
od razu widać że ten wątek założyła osoba co nie ma zielonego pojęcia o psach a ni nigdy z życiu go nie miała!! a komentuje te wspaniałe zwierzęta ( obraża) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samara dżuga dżungla
na przykład w środku jakiegoś miasta idze osoba z puszczonym bez z smyczy psem .to można zwyczajnie zwrócić uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×