Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie i koniec kropka!!!

Nienawidzę psów . Kto jeszcze ich nie lubi ??

Polecane posty

Gość kwiat lodu
KOCHAM ZWIERZĘTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfkufdgbj
Też nie przepadam za psami albo kotami. Miałam zwierzaki będąc dzieciakiem, ale please! Coś, co mnie chce polizac po twarzy, kiedy przed chwilą ten sam jezor wylizywal odbyt... tfu! Obrzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lodu
psy się nie ślinią. (no może ale to też zależne od rasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilla Ewelina
też nienawidzę psich pozostałości, ale przecież to nie ich wina tylko właścicieli... ble... Jak widzę, że piesek się załatwia a pan/pani nie sprzatają 😠 zawsze zwracam im uwagę. Niech się przynajmniej zawstydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal.pl pfff
nie masz pojęcia o psach! ja ani raz nie wdziałem jak pies zjadł gówno . sam od dziecka mam psy. ja kocham wszystkie zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal.pl pfff
moje psy nigdy gównien nie jadły! (ja nigdy nie widzałem jakby jaki kolwiek pies zjadł) ale już jak zje to chyba nie grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal.pl pfff
ja jakoś nigdy nie widziałem jak pies zjadł gówno!! (nie znasz sie na psach) człowiek który nienawidzi zwierząt jest złym człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 566666668883333
ja tez !znienawidzilam przez glupote wlascicieli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies to tylko zwierze i jest taki jak wychowa go właściciel. a że ludzie to swołocz to tak i psy się zachowują. ja tam uważam że za takie wypadki jak opisuje autorka powinny być normalnie sprawy sądowe i solidne kary z pozbawieniem wolności włącznie. jakby się bydlak jeden z drugim bał że za pogryzienie przez jego psa grozi mu wysoka kara to by się może trochę zastanowił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy często jedzą
jak maja możliwość kupy np krów . a to dlatego ,ze zawierają one wiele substancji , których psom akurat brakuje i dlatego ,zę krowie kupy sa tylko nadtrawione :) mam psy , mam krowy - to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po to jest smycz,ja nie rozumiem dlaczego niektorzy mysla ze mam ochote byc obsliona,obskakana przez smierdzacego psa" a ty przestań wpadać w histerię. bo fakt, z jednej strony są "miłośnicy piesków" którym się wydaje że każdy powinien kochać ich pupilka bo jest przecież taki słodki a z drugiej takie histeryczki którym wszystko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaa
Psy to nie ludzie,nie myślą w ten sposob co my,nie powinnaś ich nienawidzić tylko nieodpowiedzialnych ludzi którzy zaniedbują je ,zostawiają na pastwę losu,nie zakładają kagańca,psy często są takie jak je wychowa człowiek,potrafią się za miłość odwdzięczyć tym samym,ale jak są zostawione na pastwę losu to zazwyczaj kierują się instynktem,zwłaszcza te bezdomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingram
Też nienawidzę psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarquinia
ja nienawidze wszystkich zwierząt- kto ma w domu zwierze ten ma brud smrod nie do pokonania, w gazetach jest czesto pokazane co jakis ohydny pies zrobil komus, zwlaszcza dzieciom -jka je pogryzł i oszpecil -nawet domowe psy to robia- trzaabyc debilem by miec dziecko i zwierze -kazde gryzie drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;/
ja nie lubię psów tylko dlatego, że wszyscy "kochają" psy, a koty dręczą. koty to moje ulubione zwierzęta i dlatego jak widzę psa, który chce ugryźć kota to go odganiam, nawet boleśnie dla niego. a ludzie się powinni zastanowić, bo pies to jak mu coś odbije o zagryźć może, nawet taki, który jest pupilkiem właściciela !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy nie lubia fałszywych ludzi
i masz odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psy nie lubia fałszywych ludzi
nie lubicie psow i je dreczycie, to własnie mentalnosc polaczkow. ciemnogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan mefrykoc
a ja ciebie nienawidze psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidze psów
Zgadzam się z wszystkimi którzy piszą ze koty są lepsze a psy są np obrzydliwe.Psy wcale nie wierne Jak was ugryzą to też się tak bedziecie cieszyc? Ja nienawidzę psów.Koty są sto razy lepsze. Bo jak kot drapnie to i tak nie będzie to za bardzo bolało bo one tak robią tylko jak ktoś ich dręczy lub zrobią to nie chcący bo np:się z wami bawił jakąś zabawką no i niechcący mogło się tak stać.Lepsze są koty.Nienawidzę psów ponieważ gryzą, głośno szczekają, niektóre są ogromne, ,a co najgorsze załatwiają się gdzie popadnie i to właściciele wyprowadzają je nawet na place zabaw żeby się załatwiły i nie sprzątają po nich i śmierdzi dopóki jakieś dziecko na to nie nadepnie i nie zabierze na bucie gdzieś indziej. Nie wiem jak ludzie mogą lubić psy. Dobrze że chociaż w chinach zjadają te psy.Niewiem jak w ogóle może im smakować pies.Przecież psy są obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popajoja
Koty sa smierdzace i wredne roznosza najwiecej chorob (wiecej niz np.szczury),psy ok ale powinny mieszkac w domach z ogrodem...a ludzie to najbardziej odrazajace zwierzeta ktore zamieszkuja ta planete , dobranoc kociory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proRzad
latooooooooooooooo popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaaaa
KOCHAM psy!!! :) mam 5 swoich, prowadzę od 5 lat hodowlę psów, a od roku również hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrr hau hau
Nie lubię psów, śmierdzi od nich! Kotów zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrrrrrrrrrrrtikkkkka
mnie też ostatnio pogryzł, obleśny wielki wilczur pijanej sąsiadki. całe szczęście że byłam bez malutkiej na rękach bo wybierałam się z córką do babci i najpierw wyszłam z torbą do samochodu, rzucił się na mnie zza krzaków. I od tej pory też nienawidze psów. pozatym jak widze ten wysyp kup na trawnikach i chodnikach zwłaszcza po zimie to aż zbiera na wymioty. pozatym codziennie mam obejszczane koło w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proRzad
Psy sa super koty wredne i oblesne,oczywiscie istnieja psy ktrore sa niebezpieczne ale mysle ze bardziej trzeba sie obawiac drugiego czlowieka ktory potrafi byc bardziej nieobliczalny !za butelke wodki potrafi zabic wiec nie ma o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dodam
czy jeden wypadek z psem to powód by ich nienawidzić?? a jak człowiek cię uderzył to znaczy że nie nawidzisz ludzico ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo;la7676
twoja historia mnie wzruszyła...pies sie na tobie poznał..dobrze ze ci łba nie urwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proxima Centauri
Nienawidze psow, koty moge tulic do serca jak wlasne dzieci :) Psow nie lubia bo sa ruchliwe, halasliwe, robia strasznie duzo "szumu", koty sa o wiele spokojniejsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blitz
Też nienawidzę tych parszywych bydlaków. Terror psiarstwa przekracza już wszelkie normy, pełno tego hałaśliwego bydła wszędzie , drze to mordę bez opamiętania , na okrągło, bez żadnego powodu. Człowiek jest zaszcuty we własnym mieszkaniu, musi zamykac okna, bo parszywe ujadające bydło drze się na balkonach w niebogłosy na widok każdego ruchu, czy to człowiek przejdzie, czy pies, czy kot, czy ptak przeleci,. Bydle reaguje wsciekłym jazgotem na każdy przejaw życia. Wszystkie okoliczne trawniki pokryte tonami psiego łajna, zwłaszcza wiosną odór łajna jest wprost zatykający. Psiarze to niedowartościowane jednostki, czujace potrzbę ciagłej akceptacji i adoracji. Tepy pies, o mentalności służalczego lokaja, umizgujący sie uniżenie do pana, merdający ogonkiem i podlizujący się, daje im to poczucie, stąd ta miłość do psiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhgyert678
a ja nie znoszę ludzi. śmierdzą, są agresywni, fałszywi, śmiecą na trawnikach, hałasują. uważam, ze powinno się zakazać trzymania ich w blokach. a ludzkie młode, to już w ogóle plaga- tylko w domach z ogródkiem, bo w bloku, to porażka trzymać te rozdarte bachory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×