Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie i koniec kropka!!!

Nienawidzę psów . Kto jeszcze ich nie lubi ??

Polecane posty

Tylko ciekawe dlaczego istnieją bezdomne psy? Kiedyś przecież miały dom. No właśnie kiedyś- i niech mi ktoś powie, że najgorszym gatunkiem nie jest człowiek!!!! Ps. Ja też mam dość dzieciaków wiecznie wrzeszczących pod oknami i przez ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą jak ktoś nie lubi zwierząt to jest złym człowiekiem i niestety przekaże to swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingusia48
Trawiłaś na agresywnego psa ale to zalerzy od wychowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzę działa według prostego schematu uciekaj albo walcz czyli trzymamy psa na smyczy nie ma szans uciec jak coś mu nie podpasuje co może wtedy zrobić? Pogryźć. Kaganiec- ma pazury też podrapie w takiej sytuacji. Zwierzę wyczuwa jakie masz do niego podejście, skoro mówisz, że psom nie można ufać i są agresywne to tak będzie. Uzasadnij w jakiś sposób swój postulat o zakazie psów w blokach. Jakie masz argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja40
Ja nienawidzę psów. Są paskudne,śmierdzące i niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nienawidze kundli smierdza tak ze zrzygac sie mozna W dodatku ich wlasciciele to ostre poojeby zwlaszcza baby-stare panny ktorym na starosc otpiertala i kaza psom wylizywac picze Za to kocham kotki,bo sa male,slodkie i nie smierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koty są obrzydliwe, rzygaja i potem to jedzą. Pies zdechnie przy martwym panu, a kot? Zacznie jeść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wasze kochane pieski są niebezpieczne. Tydzien temu zostałam ugryziona przez bezpańskiego psa" To nie był mój pies :D On był bezpański ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie psy. mam psa, dużego owczarka, i puszczam go bez kagańca i smyczy żeby sobie biegał. czasami różne głupki mają do mnie o to pretensje. ale psy są niebezpieczne tylko wtedy gdy są źle wychowywane, to zawsze jest wina opiekuna. no ale na głupich ludzi nie można nic poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą widać jakimi zwyrodnialcami są ci co tak "nienawidzą psów". ich język i zachowanie to coś wręcz ohydnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham psy. Jesteś j******a stara k***o skoro mówisz tak na nie. Może wyczuł, że jesteś j******a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haa ciekawe kto co ma na celu pisząc i powracajac do 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lubi psy. ja też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez ty sie dziewczyno ogarnij nie wszystkie psy są takie ! akurat ty trafiłas n takiego bo masz pecha ja kocham psy i zdania nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda wrażliwa istota ludzka kocha zwirzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labradory i Goldeny najbardziej lubię ale w sumie każdego przyjaznego psa lubię, byleby był duży. Małymi gardzę jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy psa dla syna, teraz ja mam problem, muszę sk***ela wyprowadzać na,spacery, myć, karmić. Niech to!...Najgorsze że to młody pies, trzeba się będzie z nim męczyć parę lat. Biorę go często do lasu, ale ciężko go zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom ze zwierzeciem capi jak szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama dzifko capisz jak szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata szarika
Konie po betonie... Koty za płoty... A psy... Psy są takie jak my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wolę koty. N ie słyszałam o przypadku aby kot pogryzł kogoś ...(Chociaż psy też lubię ale trzeba być odpowiedzialnym właścicielem psa .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to dla ciebie odpowiedzialny właściciel? Opisz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku, usuń ten post. psy też mają uczucia, on Ciebie kocha! ty jesteś głupia! głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia12345678
Aż mi się włos na głowie jeży jak czytam posty niektórych... Dla mnie jak ktoś nie lubi psów jest złym, podłym samolubnym człowiekiem!!! A jak widzicie bezdomnego psa to co robicie? Mówicie, że plaga a ktoś pomyślał, żeby zawiadomić o tym specjalne służby? Nie? No pewnie lepiej narzekać i nic nie robić. Mam nadzieję, że przeciwnicy psów nigdy nie będą mieli dzieci bo przecież też są głośne, brudzą i śmierdzą. Co do bloku można trzymać w nim psa o ile zapewni mu się dużo ruchu, opieki, zabawy. Ja mam psa, który waży 60 kg został potraktowany jak śmieć i wyrzucony. Mieszkam z nim w bloku chodzę na min.3h dziennie spaceru. A i wyobraźcie sobie, że znjaomych też mam i prowadzę dość ciekawe życie, zeby nie było, że niby to moja jedyny przyjaciel, choć nie ukrywam, że najlepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można to lubić??, gryzie, roździawia pysk bębenki w uszach rozsadza, wyje, szcza i sra na ulicy jak świnia, smarka, puszcza bąki, tarza w goownie, cuchnie, i żre za friko, darmozjad, obrzydlistwo... fee fuj bleeh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek to też zwierze! Nie powinno mu się ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajac44
To na chuj brałaś tego psa! Jak będziesz miała dziecko to też lepiej niech zdechnie.. bo nie umiesz się nawet psem zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia12345678
Do tych, którzy tak piszą życzę śmierci w najgorszych katuszach. I mówię poważnie. Psy chociaż nie są agresywne bez powodu. A ludzie? Owszem, np za pieniądze potrafią zabić lub z jakiś innych żałosnych pobudek. Zwierzęta takie nie są dlatego należy im się większy szacunek niż ludziom. Nie pomyśleliście o tym, że agresywny psy to wina nieodpowiedzialnych właścicieli, którzy nie potrafią psa odpowiednio wychować? Jesteście debilami, tylko pisać bzdury potraficie a zastanowić się głębiej już nie. A to rozumiem, że człowiek nie sra nie szczy i nie puszcza bąków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssnnnnn
Sama wolę koty od psów, nie przepadam jakoś specjalnie za psami, bo są głośne i nie lubię ich zapachu, ale nienawidzić? Puknijcie się, debile, w łeb. Agresja u psów albo kupy zawalające chodniki to wina LUDZI, którzy źle wychowują zwierza i po nim nie sprzątają... Z psem wychodzi się na smyczy i w kagańcu, a jeśli jakiś sobie samopas lata i atakuje ludzi, to właściciel powinien ponieść odpowiedzialność, nie pies. To tylko zwierzę, nie rozumie jak człowiek. Ale wy, ludzie, zawsze widzicie winę we wszystkim, tylko nie w sobie... A do ludzi mówiących, że psy tylko hałasują, śmierdzą i brudzą - dokładnie to samo robią wasze małe dzieci, ale gdyby ktoś ośmielił się zwrócić wam na to uwagę, to pewnie byście się zapowietrzyli z oburzenia. Też mi nie w smak słuchać wycia jakiegoś bachora piętro niżej albo walenia piłką o podłogę nade mną... Czy słuchania ryku w restauracji. Dlatego może zastanówcie się jakie wy generujecie hałasy, smrody i brudy, zamiast nienawidzić za to zwierząt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×