Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie i koniec kropka!!!

Nienawidzę psów . Kto jeszcze ich nie lubi ??

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Kiedys pies mnie uchlał ; nic mu nie zrobiłem , spokojnie spacerowałem a ten czub wybiegł niewiadomo skad i mnie trzasnął od tylu w noge s******l Bo jesteś złym człowiekiem psy to wyczuwają albo po prostu bawić sie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem świadkiem jak jeden pies chciał zaatakować kobietę, już prawie nogę podnosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłem świadkiem półświatka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham psy za to , że im się zawsze chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=0DLHhr99RLY Do wszystkich obrońców psów. Nigdy nie kupiłabym synkowi żadnego psa, bo te bydlęta są nieobliczalne. Jeśli uważacie psy za takich przyjaciół to spróbujcie nie dawać im żarcia przez kilka dni. Skończycie bez nogi, albo zagryzie was we śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dlaczego psy atakują niewinnych ludzi? Idziesz sobie spokojnie, a tu nagle bydlę skądś wypada i rzuca się na ciebie. Codziennie pogryzieni przez psy zgłaszają się po pomoc medyczną. Do fanatycznych psiarzy żaden argument nie dociera. Przecież to źli ludzie byli, czymś te biedne pieski rozzłościli. To faktycznie wina ludzi, bo trzymają agresywne, niebezpieczne bydlaki, najczęściej mieszańce bez rodowodu, w typie rasy. Ludzie doprowadzili do tego, że mamy plagę bezpańskich psów i pełne schroniska niechcianych kundli ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustlik69
Ja rozumiem, że można nie lubić psów, Ogólnie to lubię zwierzęta, uwielbiam koty i inne małe zwierzęta futerkowe, np. króliki, lecz podobnie jak autorka tego postu psów też mam dość, ale jestem wrogiem ich krzywdzenia. Widząc psa uwiązanego do drzewa na pewno bym mu pomógł, zawiadomił służby, weterynarza, bo mam sumienie. Psów nie lubię, bo są hałaśliwe, często szczekają bez powodu, zakłócają spokój domownikom i sąsiadom, wymuszają spacery - pies, jak chce wyjść, to nie odpuści właścicielowi. Nie znoszę też, jak pies mnie "obsobacza", czyli obszczekuje na powitanie, może on faktycznie się cieszy, ale mnie to drażni. Niektóre są agresywne. Tych cech nie mają koty - są ciche, spokojne, sporo czasu spędzają śpiąc na kanapie, lubią przyjść do swojego właściciela, łasic się i przyjaźnie mruczeć, są samodzielne, nie wymuszają spacerów, mają miękkie i miłe w dotyku futerko, takie w sam raz do głaskania, podczas gdy większość psów ma sierść prawie jak papier ścierny, aż się nie chce głaskać, koty bardzo rzadko są agresywne, najczęściej uciekają od człowieka, z którym nie chcą przebywać, albo którego się boją, nawet dzikie i bezpańskie koty nie atakują bez powodu ludzi, tak jak niektóre psy. Ogólnie - jak dla mnie pies jest zwierzęciem bardzo uciążliwym, natomiast kotów mogę mieć nawet 10 :) Jeżeli miałbym mieć kiedykolwiek psa - to jakiegoś cichego i niewielkiego kanapowca, którego w domu prawie nie widać i nie słychać. Takiego jestem w stanie polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szaarriikkkkk
Dlatego zes Gustlik,bo nigdy nie biegales z psami w kopnym sniegu...na plazach baltyku w lesie i na polach...Taki kanapowiec z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham swoje psiaki. sa kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaale wiocha
Pies wyczuwa złych ludzi i bez powodu (jeśli zdrowy) nie atakuje. dla mnie ten, kto nie lubi zwierząt, ma w genach wiochę i pewno rodzinkę w pipidowie. Wiocha taka, że słoma z butów nawet w necie wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od ostatniego postu, jak cię dopadnie stado psów i trafisz do szpitala, zmienisz zdanie. Ty robisz wiochę. Pies to tylko zwierzę i też może mieć zaburzenia psychiczne, tak jak człowiek. Ludziom odwala, atakują bez powodu, to dlaczego pies nie może? Już niejednego miłośnika psów pogryzły, nawet hodowcy może się przydarzyć wypadek przy pracy. Nie źli ludzie tylko naiwni i nieostrożni, ufający psom nadmiernie padają ofiarą psich złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:14 To nie wina psa, a nieodpowiedzialnego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy pies ma właściciela. Jak bezpańska menda psia atakuje karmiciela to z kolei wina tego, że nie ma właściciela. Zboczony miłośnik psów zawsze tłumaczy psa, zawsze obwinia człowieka. Po co ten durny człowiek szedł tamtędy, że został pogryziony. Banda debili zawsze twierdzi, że to ludzie zawinili ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psy tak fajnie śmierdzą, szczególnie dog niemiecki. Ludzie nie lubią psów, bo sami gorzej nieraz śmierdzą niż te biedne psy. Nikt nie lubi konkurencji, prawda? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic No2
Tyle bezmyślnej żółci dawno nie widziałem. Powiem krótko - nie chcesz, to nie bierz sobie psa, zrobisz przysługę i sobie, i psu, i tym, którzy znają się na wychowywaniu innych stworzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham psy nad życie
Jesteś suką kocham psy mam znajomych kto nie lubi psów ten jest złym człowiekiem i do datku tak tego psa potraktowałaś jak śmiecia ja bym nigdy tak psa nie bila jak ty to robiłaś psy tez mają uczucia są wierne kochane i same dobre cechy mają brak mi słów do ciebie kobieto ja mam 2 psy kocham je nad życie są na 2 miejscu w moim życiu z psem można robić różne ciekawe rzeczy ja jestem psiarką nie ogarniam nie których na forum i wgl jak możecie być tak okrutni i zabijać bić i znęcać się nad psem i nad zwierzętami widzicie bezdomnego psa to zawiadomcie schronisko oni się tą sprawą zajmą tyle już lat to było pisane pewnie ludzi tez nienawidzisz i bijesz prawda ? Wal się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psy nie powinny być trzymane na łańcuchu ani w kojcu ! Psy potrzebują miłości właściciela. Pies który cię ugryzł mógł być zle wychowany albo się przestraszył. Tak samo jest z dziećmi jeśli będziesz poświęcał na nie czas to będą grzeczne jeżeli nie to mogą kogoś pobić lub zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wysyp specjalistów z koziej d trąba. Większe brednie paplają tylko płaskoziemcy i chemitrialsy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek czuje się głupszy o wszystko, co przed chwilą przeczytał ☻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy do kurwy nędzy pierdolcie to że ktoś nie lubi zwierząt nie jest złym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię zwierzęta, ale psów NIENAWIDZĘ, bo się ich zwyczajnie boję! jak miałam 6 lat ugryzł mnie pies z osiedla (na szczęście był szczepiony i nie musiałam brać szczepionek przeciw wściekliźnie), ale od tej pory mam uraz do tych zwierząt, omijam psy szerokim łukiem i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego! Kocham natomiast koty i pozdrawiam wszystkich miłośników KOTÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak. Psy nie są żadnymi przyjaciółmi człowieka. To istoty kierujące sie instynktem samozachowaczym jak każde żywe stworzenie. Od lat są z nami więc instynkt im mówi, żeby sie trzymać człowieka bo to zapewni jedzenie i opiekę. Natomiast większość właścicieli psów dorobiło jakąs ideologię, że pies to przyjaciel człowieka i robią z tego wielkie halo. A ja sie pytam dlaczego tak uważają ? Bo merda ogonem na widok właściciela ? To zwykła ekscytacja bo zapewne zaraz sie psa pogłaszcze albo dostanie jakąś przekąskę. Bo wróci z dworu brudny albo co gorsza wytarza sie w czymś i później przyjdzie i ubrudzi dywan, albo ściany i trzeba to sprzątać.. ??? Bo zaszczeka jak któś do domu puka... ??? Co gorsza ilość psów na osiedlach rośnie. A pamiętajmy, że każdy pies próbuje znaczyć swój teren i później go bronić. Przez co dochodzi do tego że psy zaczynają ze sobą walczyć. I niestety jeżeli właściciel nie radzi sobie z tego typu sytuacjami (a z tego co widzę to zazwyczaj nie) to łatwo o pogryzienie. Także szanowni posiadacze psów.. zamist iśc za tzw. modą na psa i sie bulwersowac, jak ktos ma inne zdanie odnosnie psów na osiedlach to proponuję sie zastanowić czy sie aby na pewno ich właścicieli nadajecie. Bo pies to nie pupil tylko zwięrze. A te reagują a nie myślą logicznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociarzantypsiarz
Ja!! Psy to dranie. Nie wiem jak można je trzymać w domu. Duże psy to pół biedy, ale małe! Takie chihuahua, yorki albo mopsy to OBRZYDLIWE parszywa kundle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociarzantypsiarz
Ja!! Psy to dranie. Nie wiem jak można je trzymać w domu. Duże psy to pół biedy, ale małe! Takie chihuahua, yorki albo mopsy to OBRZYDLIWE parszywa kundle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również nienawidzę psów! Gdy miałam 6 lat, zostałam przez psa ugryziona i do tej pory się ich piekielnie boję! Zawsze omijam ich szerokim łukiem! Nienawidzę też ich nawiedzonych właścicieli! Dziś w lesie postraszył mnie pies - nie na smyczy i bez kagańca, gdy poprosiłam jego właścicielkę, żeby go zabrała, potraktowała mnie zwyczajnie po chamsku! Nienawidzę tej krowy ani tej jego bydlaka i życzę mu, żeby zdechł  JAK NAJSZYBCIEJ!!! A w ogóle wszystkie psiury powinny mieć mordy skute kagańcami!  Ktoś, kto uważa, że ludzie nienawidzący psów są źli (jak gość z marca) jest zwyczajnie głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Ktoś , kto nie lubi psów lub ogólnie zwierząt jest złym człowikiem. Dobrze, że Hitler lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_2001

Wg mnie ten kto nienawidzi i krzywdzi zwierzęta (nie mówię rzecz jasna o pracownikach ferm, który to robi by na mięso szły), to nie może być dobrym człowiekiem, tak ja to widzę niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×