Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaraz tam

Zmontowanie filmiku - program dla zupełnego laika w tym temacie.

Polecane posty

Hej, może ktoś mi podpowie, w jaki sposób mogę zmontować filmik, kompletnie się na tym nie znając? Kilka dni temu znalazłam starą płytę z nagraniem sprzed kilku lat - z końca studiów. 3/4 nagranego materiału nie nadaje się do niczego, ale jest kilka ciekawych fragmentów, które po zmontowaniu mogłyby być fajną pamiątką. Problem w tym, że nie znam się na programach do obróbki filmów - ale może istnieje taki prosty w użyciu programik, który nawet taki laik jak ja ogarnę... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla laika to windows movie mak
maker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuję ten movie maker... zobaczymy czy w ogóle cokolwiek będę umiała zrobić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Władca kormoranów
Corel VideoStudio Pro X4 14.1.0.150 Retail.rar Albo Magix video pro. Polecam pierwszy. To dawny Ulead Video Studio. Program wręcz intujicyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony vegas albo
zgadza sie ulead , tak samo jak pinaclle są proste w obsłudze.Troszke wiecej masz efetow niz w makerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściągnęłam ten MM ale to co zmontowałam to jakieś niewiadomo co... Nie ma jakiejś instrukcji do tego? Czy ten Ulead Video Studio jest jakiś przystępniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony vegas albo
maker jest naiprostszy , coś jak paint.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jak się go zna.... zmontowałam 10 sekund filmu z podkładem muzycznym, ale efekt jest żałosny... Przydałby się mini podręcznik co i jak, bo tak to sie czuję jak w programie zgaduj zgadula. :( A chciałam tylko filmik sobie fajny zmontować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałem gołębia cień - błąd
Wystarczy przy programie trochę posiedzieć i poklikać. Szybko załapiesz. Nie potrzeba do tego podręcznika. Ulead vel Corel jest naprawdę prosty. Przeciągasz kawałki w okienka i tyle masz nożyczki, nożyczkami przycinasz "kliszę", niepotrzebne kawałki wyrzucasz poleceniem "Usuń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sony vegas albo
masz os czasu na która wrzucasz film , mozesz dodać 1 klatke z napisami, przejścia, napis na koniec, no tak jak napsiał ktos nade mną, musisz troszke poklikać sama.Pobaw się na 1 raz , posprawdzaj przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie próbuję. Coś tam się mota, ale daleko jeszcze do stworzenia czegoś konkretnego. No cóż, kiedyś trzeba nabyć nowych umiejętności. Dzięki za podpowiedzi, proszę o więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałem gołębia cień - błąd
Jak poszukasz w google, to znajdziesz tutoriale, albi instrukcje video lub pdf. MOżesz wpisać hasło kurs, podręcznik "program w którym działasz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×