Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slubnamauritiusie

mauritius slub

Polecane posty

Gość slubnamauritiusie

witam. Zabieram sie za organizacje slubu na mauritiusie w styczniu lub w lutym. slub cywilny.n czxy sa tu pary co tez planuja lub chciały by planowac taki slub???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubnamauritiusie
a jakie dokumenty wysyłasz? wiadomo akt urodzenia ale jakos potwierdzone przez ministerstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim musisz zastanowic sie czy chcesz ten slub zorganizowac sama na odleglosc czy wolisz rzez biuro podrozy. ja na poczatku chcialam sama,ale jesli chodzi o dokumenty to jest to dosc skomplkowane. wszystkie info znajdziesz na stronie mauritiusa i ich urzedu stanu cywilnego. potrzebne ci sa akt urodzenia i kopie paszportu. I one musz byc wyslane na 6 tygodni przed slubem. Wiadomo ze trzeba to zriobic wczesnie. I musisz wypelnic wniosek o udzielenie slubu. potem musisz poszukac hotelu i umowic urzednika na godzine,loty hotel itp. Powiem ci ze latwiej jest przez biuro podrozy ,ale nie polskie,bo mahja ogromna prowizje,wiem cos o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfgsdfgasdfg
slub to mocno glamoryzowany z glupoty koniec wolnosci kobiety ktora nigdy swych tanentow juz nie rozwije tylko stanie sie darmowa sluzaca sprzataczka dziwka kucharka sekretarka-gratulacje http://www.youtube.com/watch?v=D5nb31kinJI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julas811
witam poszukuje osob ktore braly slub na Mauritusie poniewaz mam kilka pytan zwiazanych ze slubem prosze o szybka odpowiedz podaje meila julass811@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julas811
wyzej napisalam zly adres email julas811@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remass
Witam mam pytanie odnosnie samej ceremoni chodzi o slub cywilny -w jakim jezyku sie odbywa (czy jest mozliwosc tlumacza lub urzednika mowiacego po polsku jesli tak prosze o jakis namiar) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceremonia odbywa sie w jezyku angielskim ktory jest jezykiem urzedowym na mauritiusie. Co do tlumacza to nie wiem,raczej sie znajdzie i trzeba poszukac w internecie jesli nie to tylko przez polskie biuro podrozy ,ale od razu mowie ze koszty wzrastaja,chyba ze ktos sie z kosztami nie liczy. jest biuro podrozy LuXtravel z warszawy i sam hotel z nimi to koszt ok20tys zl,do tego trzeba dodac cene lotu ok 10tys zl i dokumenty slubne okolo 1tys zl. Wiem bo sie z n imi kontaktowalam i wszelkie ceny zaleza on kursu eur. To sporo i wtedy i owszem ceremonia odbywa sie z Tlumaczem :) tylko czy warto tak przeplacac.Cena za hotel to half board czyli sniadania i kolacje. Do tego fryzjer dla Pany platny i makijaz tez,kwiatki ,wystroj miejsca slubu. Mnie te koszty przerazily. Zalatwilam swoja podroz z biurem UK i wyszlo super a zamknelam sie w 20 tys zl wraz z lotami do UK z Irlandii ,ale lot z polski do UK podobna cena Ryanair.com. jak ktos zna angielski na poziomie podstawowym to napewno sie porumie co i jak? Ale polskim biurom mowie nie bo ich prowizja jest spora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo piszę teraz
my palnujemy na Dominikanie, beda na wakacjach zimowych widzielismy jak to przebiega i chcemy sie pobrac na plazy nad oceanem:) w nasytępne Boże Narodzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysta
Organizuję swój slub na wymarzonym Mauritiusie w Romantic - Travel i place 8500 zł / za slub z pobytem 7 noclegów . Zamkne się z przelotem ok 17 tys zł za Parę .Jest to dobra cena .Sprawdzałam inne biura ,sa droższe i chyba mniej profesjonalne.W Romantic -Travel opowiadali mi duzo o Mauritiusie ,hotelach , samym slubie,mają duzo zdjęć ze slubu . Przekonali mnie !!!!!!!!!!!!!! A poza tym co tu ukrywac ,sa na rynku turystycznym juz 23 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, jeśli chodzi o organizację ślubu na Mauritiusie, z pomocą sprawdzonych Polaków zamieszkujących wyspę, polecam zapoznać się tematem na forum goldenline: http://www.goldenline.pl/grupy/Podroze/mauritius/ Temat: Domek na plaży/Polacy na Mauritiusie, post z 20.08.14 r. dotyczący ślubów. Opisałam tam wszystkie podstawowe, potrzebne informacje. W razie pytań, proszę śmiało pisać. Z pozdrowieniami, BK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski przewodnik Mauritius
Ślub na Mauritiusie? Tak! Ale tylko jeśli przygotowany przez kreatywny duet doświadczonych i dynamicznych profesjonalistek zamieszkujących na wyspie od lat! Zamiast kręcić się w kółko, napiszcie do nas krótki email z numerem waszego telefonu stacjonarnego - zobowiązujemy się oddzwonić w ciągu 24 godzin aby odpowiedzieć na każde pytanie: slubmauritius@outlook.com https://www.facebook.com/pages/Ślub-na-plaży-Mauritius-usługi-polskojęzyczne/1490889711194343?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś zainteresowany jest slubem na pięknej wyspie Mauritius polecam licencjonowane biuro TropikalSun Tours.pl. Organizacja ślubu przez doświadczonych rezydentów,cena przystępna a serwis super.Nie dajcie się namówić na pseudo biura i organizatorow bo taki ślub bierze się tylko raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski przewodnik Mauritius
Właśnie natknęłam się na powyższy bilecik... Mauritius jest naprawdę mały. Tutejsza Polonia liczy kilkadziesiąt osób. Nawet jeśli nie znamy wszystkich po imieniu, wiemy kto jest kto. Jest nas tu kilkunastu, polskojęzycznych pasjonatów, od lat zajmujących się turystyką; wynajmujemy pokoje gościnne, wykonujemy usługi związane ze sportami wodnymi, współpracujemy z różnymi biurami i agencjami jako przewodnicy, organizujemy śluby... Pomimo, że każdy z osobna stanowi « konkurencję » dla drugiego, pracujemy, każdy w swoim kącie, starając się uczciwie zarabiać na życie, szanując wysiłek i osiągnięcia sąsiada. Im większy sukces, tym większe uznanie (co kraj, to obyczaj)... Jakim prawem, powyżej wypowiadający się «gość », uprzedza całą Polskę przed pseudo-biurami i pseudo-orgnizatorami, insynuując jednoznacznie brak kompetencji autora poprzedniej wypowiedzi dotyczącej aktywności turystycznej na Mauritiusie?! Od ponad 25 lat siedzę w turystyce na poziomie światowym, od 15 lat budzę się i zasypiam ze ślubami.  To moja pasja, mój mąż, moje najdroższe dziecko. Czy Ty Gościu znasz mnie, czy znasz moje kompetencje? Kim jesteś, aby przy okazji reklamowania własnego businessu obrzucać błotem nie tylko mnie, ale i tych, których nigdy w życiu nie widziałeś, z którymi nie zamieniłeś osobiście ani jednego słowa? Czym różnią się Twoi « doświadczeni rezydenci » od nas, « doświadczonych rezydentów »? Jest nas niewielu, a wszyscy rezydenci, wszyscy doświadczeni i wszyscy gotowi do ciężkiej roboty. Prawdopodobnie, niejeden z nas pracował już dla Twego « licencjonowanego » biura . Licencjonowanego w nadymaniu się? Kto ma prawo zarzucać brak profesjonalizmu, ogólnikowo, generalnie i od niechcenia, z tytułu własnej impertynencji? Prowadzenie kampanii reklamowej nie polega na odstrzelaniu konkurentów, osłabieniu bądź podważaniu ich pozycji. Jakieś luki w "wysoko wyspecjalizowanym i wykwalifikowanym" zespole firmy? Szanowny « Gościu », trzymaj się mocno własnego stołka i zastanów się zanim ponownie gdzieś umieścisz podobną, ignorancką wypowiedź. Kasia Windys, polskojęzyczny przewodnik po Mauritiusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro licencjonowane tj.biuro legalnie pracujace,posiadajace licencje,ubezpieczenie,placace podatki,oferujace kompleksowa obsluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski przewodnik Mauritius
PMSL! Nawet nie komentuję. Samo zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HarmonyT
Jedziemy na Mauritius w marcu 2016 - nasz ślub będzie bajkowy! Tak właśnie postanowiliśmy LOL Robimy wszystko po swojemu, takie polskie DIY :-) Hotel wybrany (Flic en Flac), samolot zarezerwowany (z Paryża), przyjęcie dla rodziny zobaczy się potem bo lecimy tylko my, we dwoje. Wszystko ma się odbyć na plaży i PO POLSKU! Mówimy trochę po angielsku i francusku ale pomoga nam Polka, doświadczona w ślubnej tematyce ze strony: http://www.slubmauritius.com/ Świetny kontakt, polecamy! Zbieraliśmy na tą podróż od długiego czasu, ale jak przejrzeliśmy oferty biur to nam się odechciało. Należało wziąć wszystko razem pobyt i ślubny pakiet, a ja nie potrzebuję makijażu ani fryzjera, za to chciałabym jakiegoś lokalnego muzykanta. Całe szczęście, że formalności załatwia nam nasza wedding planner, no i trzeba było znaleźć fotografa, bo ten z hotelu co nam proponowali to nie bardzo nam się podobał, więc ona to wszystko ogarnęła. Odliczamy dni, nie możemy się już doczekać... aby tylko pogoda dopisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina234
A jakie biuro podróży polecilibyście na podróż na Mauritius? Wstępnie spodobała mi się propozycja tego biura newpoland.pl/mauritius-podroz-informacje-o-kraju Wydaje się, że wszystko będzie profesjonalnie zorganizowane. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystajcie wyprawę na maxa, w sensie - zwiedzania. Logos tour ma np. na jednej wycieczce do zaliczenia Mauritius z Seszelami albo z Madagaskarem. Zobaczcie - https://logostour.pl/kraje/mauritius Skoro już będziecie w tych okolicach, to naprawdę warto zobaczyć więcej, nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś tutaj wrócicie. A ślub jest normalnie do zorganizowania podczas wycieczki. Szkoda byłoby jechać w tak piękne miejsce na 3-4 dni. Tutaj macie zbyt wiele do zobaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne miejsce na coś takiego ;-) Przemyślcie, czy nie chcecie tego zorganizować w taki sposób - https://logostour.pl/madagaskar-mauritius Dwa cudowne miejsca podczas wycieczki, a ślub po drodze, jako element. Pewnie, że to wymaga uzgodnienia wcześniejszego wielu kwestii, ale sam kierunek jest zdecydowanie odpowiedni. Zresztą - i Madagaskar, i Mauritius to niesamowite miejsca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet nie musisz się rozwodzić. Mauritius to wyspa, na której nie sprawdzą, czy wcześniej brałaś ślub, czy nie. Możecie rozwodów nie mieć. Bo tyle warte są te śluby na Mauritiusie, żadne państwo ich nie uznaje, a więc fruńcie, powodzenia. Dajcie zarobić bankrutującym firmom turystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślub na Mauritiusie

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd! Przede wszystkim żaden urząd na Mauritiusie nie udzieli ślubu Parze, która nie przedstawi dokumentów potwierdzających stan cywilny. Po drugie dokumenty ślubne zawsze są odpowiednio legalizowane i są w 100% uznawane w Polsce. Proszę spytać dziesiątek Par, które taki ślub zawarły i bez problemu zarejestrowały w Polsce.

Pod poniższym linkiem znajduje się więcej informacji, radzę się z nimi zapoznać przed publikacją kłamliwych treści! http://romantic-travel.pl/sluby/mauritius/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×