Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

ja nie chcę zimy

Polecane posty

czy tylko ja? może jest to ładne jak tak pruszy śnieg, ale jest zimno i ciemno rano i jest zimno :( czy ja jestem jakaś dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknkjni
ja kocham zime i jesien, za to nie znosze lata:D Lubie ta atmosfere kiedy robi sie szybko ciemno, mozna chodzic w cieplutkich plaszczach i ogolnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfvs
zime lubie tylko grubasy bo nie widac pod ubraniami ich zaniedbanych opaslych ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganta
Chcesz zimę, odmieńcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie zimy i jesieni :O jesien za :deszcze, za ciemnosci, od 2 tyg. nie widzialam slonca :O zime za :mrozy, chlape, mrozny wiatr, i te cieple ciezkie ubrania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
chyba nie bedzie zimy bo w zwiazku z globalnym ociepleniem , ktore promuje min. UE . Unijni komisarze - wysocy wydadzą dyrektywę zakazującą bycia zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimoszkaa
zime lubie tylko grubasy bo nie widac pod ubraniami ich zaniedbanych opaslych ciał. w takim razie lato lubia tylko pustaki, ktore jaraja sie odkrywaniem ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nagzozoaa
Każda pora roku ma coś w sobie... Współczuje nieszczesnym którzy lubią tylko lato-bozenarodznie latem?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
trzeba podnieść ceny benzyny to znów urok zimy na nowo odkryjesz. a i ekologicznie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima jest fajna tylko w święta jak sobie siedzisz w ciepłym domciu, wcinasz sobie jedzonko, za oknem pruszy śnieg i jest biało. Ale święta trwają krótko, a później trzeba wrócić do codzienności. Ludzie muszą rano wstawać do pracy, czy szkoły, jest ciemno, zimno i jedyne o czym ja marzę to jest to żeby zima się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omaha
już i tak są wysokie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biteem
jeszcze tylko 7 miechów do lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×