Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eff

dobry ginekolog poznan

Polecane posty

od niedawna mieszkam w poznaniu i szukam ale to naprawdę dobrego lekarza który się interesuje pacjentem a nie tylko kolejny pacjent z listy na dzisiaj do skreślenia. Ostatnio trafiłam na jedna panią dr byłam parę razy niby na początku ok ale po drugim i następnym razie zaczęła mi eis nie podobać nic nie mówi co się dzieje zapomina o co ją prosiłam na samym początku przy wywiadzie. ?Jak robi badanie i jest np nadżerka to nic nie mówi o niej ;/. Proszę was o rade najlepiej jakby przyjmowali na nfz bo jestem studentką a na wizytę za 100-150 zł co jakiś czas mnie nie stać. Błagam pomóżcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chcialabym się zapoznać z waszymi opiniami a nie tymi co sa na erwisach typu dobry lekarz lub znany lekarz bo poszlam do jednej co miala wiecej dobrych i wyszło tak jak napisałam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) ja jestem z poznania, we wtorek wybieram sie do lekarza na piatkowska 94 nazwiska lekarza nie znam, jest to facet opinie czytalam pozytywne i negatywne coz, pojde to sie przekonam we wtorek moge ci napisac nazwisko i czy bylam zadowolona czy nie mi sie okres spoznia od 10wrzesnia i ide zobaczyc o co chdozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ja tez w listopadzie zeszlego roku bylam u jednego ginekologa na skrzyzowaniu naramowickiej/serbskiej zaplacilam 150zl ale lekarz mi w koncu wyleczyl grzybice chociaz fakt, nie widzi mi sie co chwile do niego biegac dlatego teraz ide panstwowo do inengo mieszkam na dozynkowej, wiec piatkowska w miare blisko jak sie lekarz sprawdzi, bede wiedziala do kogo ewentualnie chodzic i kogo ewentualnie polecac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę bardzo wdzięczna za opinie mi nie przeszkadza gin to facet ale mojemu chłopakowi to raczej nie odpowiada już poprzednio dał mi do zrozumienia ale będę musiała z nim porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj ze lekarz to tylko lekarz ja mam problem zeby sie rozebrac, bo to jednak jest jakas tam krepacja ale bylam kiedys raz jedyny u kobiety i wole isc do faceta nie raz bylam u facetow, i badanie bylo normalne, jakies takie delikatniejsze a u tej babki bylam i strasznie mnie potraktowala, przepisala mi tabletki, pwoiedziala ze to na cos innego, a pozniej okazalo sie ze je kupilam, wydalam kase a tabletki byly na jakas chorobe, ktorej ja nie mialam wiec mam uraz, ale to wiesz roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie podejście jak ty nie ważne czy facet czy kobieta byle lekarz był wyrozumiał dokładny w badaniu a nie na szybko wyjaśniał co jest co się dzieje i nie traktował pacjentki jak kolejna osoba do skreślenia z listy. Ta do której chodzę była delikatna ale nie przejmuje się np nadżerka i nie informuje mnie o tym. Musiałam się dopytać bo na poprzedniej wizycie nic nie powiedziała a wiedziałam ze mam. Wcześniej chodziłam do gin w moim rodzinnym mieście. bo jeszcze w grudniu u niej byłam choć mieszkałam w poznaniu ale miałam się zgłosić za pól roku ale teraz nie chce mi się jeździć a to była kobieta ale naprawdę bardzo mila delikatna i konkretna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wlasnie u panstwowego lekarza ledwo przyjdziesz, nie zdazysz powiedziec o co chodzi a juz masz sciagac majty i na fotel :O a najgorsze dla mnie takie pytania - rodzila? ronila? ale ja sie pytam kto?:o bo lekarze tak czesto je zadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz liste lekarzy
owa lista pytan to wywiad lekarski :) skoro lekarz ma poznac swoja pacjentke te podstawowe dane powinien miec polecilam stronke, bo tam sa wlasnie opinie innych, a o nie ponoc Tobie autorko chodzil..? A ze nie zawsze sie pokrywaja z naszymi odczuciami...coz, z moimi tez mozesz sie przeciez nie zgodzic. Roznica taka, ze na kafe, nie na stronie znanylekarz.pl je przeczytasz :) ale jesli juz chcesz wiedziec to ja polecam prof.Witolda Kedzie. Przyjmuje przy ul.Katowickiej 77. A na Fundusz znajdziesz go w klinice przy ul,Polnej. Jednak cena wizyty u niego(prywatnie) to 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to wywiad ale mi chdzi o sposob zadawania :o siedze naprzeciwko niego a on mi zadaje pytania jakby pytal o kogos innego czy to takie trudne spytac - czy pani rodzila? tylko pyta - rodzila? rozumiesz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz liste lekarzy
rozumiem. Wielu traktuje pacjentow obcesowo. Albo co najwyzej chlodno. Jednak jacy maja byc - czuli, patrzacy w oczy i trzymajacy za rece przy zwyklej kontroli? Eeeee, bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam lekarza na nfz bo nie stać mnie na prywatne wizyty a na tych stronach nie zawsze jest podane czy przyjmuje na nfz a przy niektórych nie ma kontaktu wiec dlatego tu napisałam a bezsensownie jest dzwonic po lekarzach i się pytać czy na nfz przyjmują dziękuje tak już z kardiologa szukałam stracony czas i pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh czyli mozna albo zle albo kompletnie w druga strone? a nie ma nic po srodku? czemu nie moze normalnie spytac czy pani rodzila? tylko czy rodzila? no kurde mnie takie cos denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi żeby był czuły ale by mówił ze np jest torbiel jajnika czy nadżerka a nie nic nie mówił i żeby traktował pacjenta z szacunkiem a nie ze nie szanuje czasu itp ma zacząć przyjmować o 8 a przychodzi przed 9 bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie agnieszka ma racje niech zada pytania normalnie jak do człowieka a nie tak podmiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz liste lekarzy
tu sie z Toba zgadzam. Przydaloby sie niektorym przejsc kurs...dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec sama widzisz a na tych stronach jak wcześniej szukałam to mam wrażenie ze jedne osoby piszą rożne opnie dobre lub bardzo dobre tylko innymi słowami wiec wole mieć drugie źródło informacji przednią panią dr tak znalazłam miała niby dobre opinie a okazało się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz liste lekarzy
coz, Kedzia jest delikatny i kulturalny, ale jesli nie widzi potrzeby wizyta trwa krotko i ogranicza sie do niezbednego minimum w kontakcie, wiec...pewnie moze byc oceniany jako chlodny. Ja mialam wieksze problemy, zadawalam sporo pytan i na kazde zawsze wyczerpujaco odpowiadal. Dal tez wsparcie czysto ludzkie. I w prywatnym gabinecie, i w szpitalu pacjentki traktuje tak samo. No, ale to moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awionero
dr Bruszewski albo Sośiencka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awolkje
Sosiencka? Zdecydowanie dr Bruszewski, w Poznaniu jedyny tak dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Wiem, że piszę z "lekkim" poślizgiem :) Ja gorąco polecam dr Krzysztofa Drewsa. Niestety nie nalezy do tanich, ale do ginekologów (jeżeli profilaktycznie) i tak często się nie chodzi!Jest uznanym fachowcem a do tego bardzo kontaktowym lekarzem, ludzkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
jak mozecie chodzic do facetow i pokazywac i pipe nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1243
Polecam profesora Krzysztofa Drewsa. Jest wspaniałym lekarzem i dzięki niemu mam trójkę dzieci. Nie należy do "tanich" specjalistów, ale najlepsza opieka ginekologiczna warta jest 250/300 złotych. Bezpośredni, życzliwy i fachowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algidka
MM czyli Mariusz Machaczyński (certus) to mój ginek. Już kilka lat do niego chodzę, bardzo kompetenty, widzę jak bada, jak dobiera leki/tabletki - nikomu z koncernów farmaceutycznych nie uległ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rankingów internetowych gdzie można znaleźć dobrego lub złego lekarza jest masa, ja sama korzystam z nich często zanim do jakiegoś się wybiorę, uważam że to super sprawa, można trafić od razu na świetnego lekarza i jednocześnie uniknąć wizyty u jakiegoś konowała ;) ja ze swojej strony polecam w Poznaniu dr Krzysztofa Stępniewskiego-świetny lekarz i bardzo sympatyczny człowiek (oczywiście przed pierwszą wizytą sprawdziłam o nim opinie w rankingach i ma bardzo dużo pozytywnych opinii) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ginkologa dra Przemysława Kądziołka. Fachowy, uprzejmy, jeśli chodzi o ceny to bardzo standardowo- 100zł za wizytę- ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy by tak chciał....jak dobry, to tylko klinika prywatna http://poliklinikasloneczna.pl/ gdzie są specjaliści nie tylko z tej dziedziny. Zapytaj, może w ramach NFZ też przyjmują, ale i tak i tak warto bo dobrzy lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×