Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eff

dobry ginekolog poznan

Polecane posty

Gość gość
czy wy czytałyście pytanie ?? lekarz na NFZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i "dobry"? Jak widać bardzo o to trudno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta737
JA chodze do Pani Fischer do Klinik Promienistej i jestem bardzo zadowolona. moge z czystym sumieniem polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaZ
Ja polecam dr Krygowską-Zielińską. Spotkałam ją w szpitalu - pracuje na Polnej. Zrobiła mi laparoskopię i usunęła guz jajnika i tak stała się moim lekarzem. Teraz prowadzi też moją córkę dla której jest pierwszym ginekologiem. Cierpliwa, dużo tłumaczy, dla mnie najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u pani Moniki... nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam świetnego ginekologa w Centrum Medycznym Mafro-Med. Mają sporo, doswiadczonych lekarzy, wystarczy się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Pawlik jest moim ginekologiem. Bardzo przyjazny, ale także profesjonalny i gabinet jest przytulny, nie czuć skrępowania, nawet podczas pierwszych wizyt. Wszystko z klasą, nawet wystrój: www.gabinetypawlik.pl Spokojnie polecam go koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam dr Fisher, przyjmuje prywatnie w klinice promienistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także chodzę w Poznaniu do dra Pawlika, jest to człowiek bardzo sympatyczny, ma dużą wiedzę i doświadczenie. Gabinet jest ciepły, przyjemny i czuję się tam bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet Pawlika jest bardzo przyjemny rzeczywiście;) byłam tam dwa razy i pewnie teraz jak będę potrzebowała ginekologa to też się do niego wybiore. Ma dobre profesjonalne podejście do pacjenta, zwraca się kulturalnie, potrafi zaradzić coś na problem. Także jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitenka
A czy ktoś korzystał z usług http://www.med-lux.pl/lekarze/ginekolog/ i może polecić? Z tego co widziałam mają gabinety w Przeźmierowie i Luboniu. Mój poprzedni ginekolog przyjmuje teraz w innym miejscu na drugim końcu miasta i już nie pasuje mi dojazd, dlatego szukam nowego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosko
Polecam docenta Mardasa. Duzy spokój i kultura. wpradzie trochę mlody jak na docenta,, tylko z tego ceo wiem nie prowadzi ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam potrzebuję pilnie ginekologa w Poznaniu jestem mloda i dowiedziałam się ze jestem w ciąży. Bylam juz u kilku i byli strasznie nie mili z gory mnie oceniali. Mam 19 lat ale staraliśmy się o dziecko i juz za pierwszym razem sie udało. Najlepiej ginekolog na nfz i zeby w szpitalu też pracował. Co do płci obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradnia na Polnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum na ostrowskiej. Jak ladnie w srodku tylko daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu polecam dr Małka – bardzo dobry specjalista, przyjmuję w Invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dalabym wiecej niz 100 zl za wizyte. Tasmociagi. U niektorych jedynie ladniejsze gabinety. Zadasz kilka pytan to cie zbyja. Co nowy ginekolog to sie przebija recepcoarstwem. Do dzis nie ma praktycznie prywatnego szpitala. Zapisujcie sie do nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_Rataje
dr Emilia Gąsiorowska robi operacje laparoskopowe (na Polnej). U mnie rozpoznała raka i dzięki pani doktor mogę dalej żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz kogoś takiego to zapisz się do dr Magnowskiego. Jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam, a byłam u wielu. Faktycznie interesuje się pacjentem i nie naciąga na hajs. U mnie nie zlekceważył nic z tego co mnie niepokoiło i zlecił odpowiednie badania by mieć pewność z czego to wynika. Nie chce zdradzać swojej historii choroby, ale ogółem warto 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halininka

Polecam jak najbardziej dra Andrzeja Chojnickiego chojnicki.com.pl bardzo miły, rzetelny, doświadczony ginekolog położnik. Prowadził moje dwie ciąże, teraz prowadzi trzecią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Polecam nikogo. Zczytali z mojego pesela taka ilosc pigulek. Violet czy mediciver. Do zaszczanych mord. W kase faktu I noseb mnie pchaliscue. Juz ide pokrywam hajs lott czeskich. Zryc gownem I pod gablote. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Polecam dr a borebowicz medart 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Dr a borebowicz. 👍polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Markowska niesplacony laser. Kowalska jasiecka canin I przepiete lalki,  skallar sera plankton, karolina andrzejak frozen joghurt, nasyla na mnie latami regulon, rigevidon. Szafinska noseba, korygowska zielinska noseba, centrum medyczne ostrowskie conciergowane bylo turystycznie. Upadek polskich gabinetow ginekologicznych. Usg cytologii porownawczych to jest nachadzanie plodem zgniecionym lalka lub wydanie lottom jedzeniowym. Hajs za przeszkal do niemieckich.poznan usg ma salon destiny. Lub nalezy pozamykac Dozy.mloje Usg  ladowalo w Destiny. Wszystkie usg ladowalo w Destiny. Po co robic usg jak laduja w salonie fryzjerskim.  Zero prywatnosci wizyt. W Destiny moje usg ladowalo. Przepisane pieczatki usg. Podpisy warzywnictwo. Przepiete skupy pomidorow. Skandal. Nie miec do libelta. Wyprzedane dane medyczne. Do pic brzucha I do lalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×