Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzka

czy jezeli prezerwatywa nie pękła jest mozliwosc abym byla w ciąży?

Polecane posty

Gość juzka

czy jezeli prezerwatywa nie pękła jest mozliwosc abym byla w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jeśli antykoncepcja nie zawiodła (nie pękła ani nie zsunęła się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
pomoże ktoś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
no własnie nie ale mam dziwne obawy bo okresu juz dlugo nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na forum
to zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób sobie test ciążowy, a jeśli mimo braku ciąży okres bedzie sie spóźniał dłużej niz 2 tygodnie to idź to skonsultuj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
w tym rzecz ze mam dlugie cykle i nieregularne wiec cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajrzyj na forum
jak długie masz te cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie i nieregularne cykle (jeśli skonczyłaś juz 18/19 lat) też powinno sie konsultować z lekarzem bo wskazują na niestabilną gospodarke hormonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
Niby nie mam zadnych objawów prócz tego ze nie mam okresu , a ostatni stosunek odbyłam z miesiac temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
ok 47-50 dni.. teraz jest 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
jesli to ciąza to chyba jakis cud by musial byc:( ale boje sie dziwnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu żadna ciąża, nie ma szans, było zabezpieczenie i przerywany wiec nie bedzie ciąży, ale mówie Ci, musisz skonsultować z lekarzem tak długie cykle, w zasadzie kobieta która ma wszystko ok z hormonami nie powinna mieć cyklu dłuższego niż około 32 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
nie bylam jeszcze nigdy u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
nie wiem juz sama co mam myślec to za dlugo trwa a boje sie zrobic test:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
moze rzeczywiscie panikuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciąży nie jesteś wiec bez sensu panikujesz już masz 20 lat wiec najwyższy czas iść do lekarza ! rany, strasznie poźno jak na pierwszą wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
podasz meila, gg cos... chciala bym z kims porozmawiac.. potrzebuje rozmowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Ci wszystko powiedziałam - ciąży nie bedzie bo zabezpieczenie było okej, koniecznie idź do ginekologa w sprawie długich cykli, ponadto nic Ci nie dolega więc luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
mam taka nadzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Juzka:) Powiem Ci ze mialam kiedy podobne sytuacje i tez panikowalam:( Dlugo mialam nieregularne miesiaczki, nawet w tym roku a mam 24 lata. Poniewaz z nikim sie czesto nie kochalam uwazalam ze tabl anty nie sa mi potrzebne. W te wakacje mocno o isebie zadbalam, bylam u dwoch ginekologow. i ten drugi jest na prawde switny:) Zlecil mi badanie krwi etc Od ponad miesiaca biore syndi 35 i od razy widac jak uregulowala mi sie miesiaczka, jestem bardzo zadowolona i ciekawa jestem czy juz bedzie ok w przyszlosci. Jesli chodzi o prezerwatywe, ja dotad jej uzywalam i bylo wszysto ok, w ciaze nie zaszlam. byly dni ze na prawde panikowalam, okres sie spoznial po dwoch tyg, innym razem kochalam sie tuz po miesiaczce a po 3 tyg mialam nudnosci i czulam sie okropnie:S balam sie ze jestem bo nie jestem na to gotowa i nie mam warunkow w tym momencie zycia. Prawda jest taka ze nic nie daje 100% skutecznosci a prezerwatywa jest tylko na 7 miejscu najlepszej antykoncepcji.. Lepsze sa tabletki czy plasterki. ja uzywam syndie 35 i kocham sie bez gumki od jakiegos czasu, bylam u lekarza i na USG wszystko ladnie wyszlo i jest ok:) Nie boj sie isc do lekarza, tez pozno poszlam, bo pozno zaczelam sie wspolzycie. nie przejmuj sie tym co mysla inni o tym, to Twoje zycie, a zbadac sie warto dla samej siebie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
a co myslisz o moim przypadku ? to nie ciąza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kazda kobieta ma inny orgaznizm, po 4tyg powinnas miec juz jakies objawy typowe dla kobiet w ciazy, nudnosci, wymioty, bole glowy etc poczytaj sobie o tym w necie, ale wiem jak to jest i kiedys tez potrafilam sobie wkrecic ze mam powiekszone gruczoly mleczne;) Najlepiej idz do ginekologa na USG szybko sie sprawdzi i jest to najpewniejsze. testy nie sa pewne i rozny wynik moze wyjsc i wtedy sie zestresujesz kiedy bedzie bledny:S Tez mialam dlugie okresy, srednio mam po 4-6dni.. i rowniez nieregularne. Nie wydaje mi sie bys byla, ale najpewniej idz do lekarza Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
mam nadzieje ze masz racje. wiem pojde do lekarza . Mam podobnnie jak Ty jednak dzis minol 55 dzien czykl a tu nic.. ale mialam też troszke stresu w tym miesiacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stres zdecydowanie wplywa na opoznienie miesiaczki i na niezajscie w ciaze;) yakze az tak bym sie nie stresowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
potrafie sobie wmowic kazdy objaw.. , miejmy nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i to tylko spoznienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz, mialam kilka takich sytuacji i nie chodzilam do lekarza i dlugo sobie wmawialam zwlaszcza jak ogladalam swoje cialo w lazience czy wannie:S masakra, do lekarza tez sie balam isc ale poszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzka
a ile najwiecej potrfił Ci się spoznic? mysle ze seks był raczej bezpieczny. nigdy nam nie pekła gumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwiecej chyba dwa i pol miesiace pod trzy nawet:S tez mialam stresujace dni mocno i ogolnie kilka lat:S teraz z tabl jest lepiej i odkad spotykam sie ogolnie ze swoim chlopakiem. Daje mi duzo ciela, uczucia i czuje sie przy nim na prawde dobrze. Moze oblicz sobie kiedy masz dni plodne http://kobieta.interia.pl/seks/kalendarz-intymny?gclid=CPmn-PLBr6wCFUcj3godyh4qGw tak dla wiekszej pewnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×