Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce miec 2 dzieci ale...

chce miec dwoje dzieci ale...

Polecane posty

Gość chce miec 2 dzieci ale...

mam 23 miesieczne dziecko- pytanie do matek 2 dzieci z niewielka roznica jak dajecie rade ? Pytanie do matek . ktore maja wieksza roznice nie lepiej wam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybacz ale
moje też ma 23 mce i zaczynam starać się o drugie. Będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec 2 dzieci ale...
ale jak sobie dac rade z tak mala 2 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybacz ale
moja córka gdzieś tak do 1,5 roku była istny wulkan, a teraz jest dużo spokojniejsza, "pomaga" mi w pracach domowych i bardzo lubi malutkie dzieci - jak idziemy na spacer to zagląda do wszystkich wózków i nie może wzroku oderwać. Jestem pewna, że nie będzie tak źle, a nasze dzieci za 9 mcy będą o 9 mcy starsze :-) A tym samym bardziej samodzielne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybacz ale
mnie niestety czas nagli...mam 34 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszyszynka
jak chcesz kolejne dziecko, to nie czekaj... bo niby na co? starsze dziecko-inne problemy. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec 2 dzieci ale...
no widzisz mamy dzieci w tym samym wieku a jednak moja corka jakby sie bala innych dzieci- placze na ich widok. Placze na widok dziadkow i wujków ..... Do tego strasznie sie idnywidualna zrobila . Nie chce sie nawet z rodzicami bawic bo sama woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybacz ale
chce miec 2 dzieci ale...moja córa od zawsze była bardzo towarzyska i bardzo lgnie do ludzi. Nawet będąc w sklepie nawiązuje znajomości. Dzieci są różne, za kilka miesięcy Twoja córcia może być już zupełnie inna. A często Twoja córcia ma kontakt z innymi dziećmi, czy w ogóle dorosłymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec 2 dzieci ale...
sami dorosli :( Ja mam 30 lat - maz i ja jedynacy. Pewnie stad ten konflikt:( Pewnie mnie wyzwiesz ale przestalam szczepic corke i sie boje placow zabaw... mialam swoje powody bo chodzi dopiero od miesiaca irp... duzo by mowic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec 2 dzieci ale...
i dodam ze jeszcze nic nie mowi - kompletnie - oprocz wlasnego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaruściałe żelazko
ja mam 3,5 miesięczną córkę i w obecnym cyklu zaczęliśmy pracować nad kolejnym ( dla tych które zaraz mnie zbesztają - lekarz nie widział przeciwwskazań ), gdyż zawsze chcielismy miec jedno po drugim... ja mam 28 lat, mój mąż 37, także wiek też nagli. mam nadzieje że za ok 10 dni zobacze dwie kreski :D Jak sobie damy radę. Nie wiem. Inni dają więc i my damy :D Na chwię obecną z córką nie ma wiekszych kłopotów - nie wiem co to nieprzespane noce itd... przy drugim to sie może zmienić,ale co tam.. czego sie nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku ryku.....................
My postaraliśmy się o rodzeństwo dla synka, jak skończył on 24 miesiace. Urodziły się bliźniaczki :-P Ale daliśmy radę. Mamy teraz fajną ekipę w domu, dzieci naprawdę dobrze sie rozumieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybacz ale
chce miec 2 dzieci ale... Ja Ci powiem, że my swojej córci też nie chcieliśmy szczepić(bo chyba za dużo się naczytałam złych rzeczy o szczepionkach), ale w końcu zaszczepiliśmy i następne szczepienie dopiero za 3 lata. Placów zabaw też się obawiałam(głównie toksoplazmozy), ale, że moja córcia tak je uwielbia - trochę wyluzowałam, a najbardziej lubi właśnie piaskownicę :-) Wydaje mi się, że jak Wasza córeczka miałaby rodzeństwo to lepiej by Jej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wybacz ale
chce miec 2 dzieci ale...moja też mówi tylko po swojemu i wypowiada trochę pojedyńczych słów, ale wcale się tym nie przejmuję(pomimo, że jej koledzy równolatkowie mówią świetnie już od ponad 3 mcy). Dziecko może nie mówić nawet do 4 roku życia, a każde rozwija się inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×