Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorszu

Upadek!!!!

Polecane posty

ja pare dni temu mialam to samo i tez sie tu radzilam ja sie z moja mala bawilam chcialam siegnac jej grzechotke bam zleciala a spuscilam ja z oczu na 3 sekundy... wypadki sie zdarzaja ale ja pojechalam do lekarza zbadal ja sprawdzil glowke bylo ok. dzieci w tym wieku jeszcze maja stosunkowa miekka glowke i czasem upadek z takiej wysokosci jak np kanapa moze nic nie zrobic ale to nie zawsze konczy sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....MILKA..
ale pojechalas dla swiętego spokoju i bardzo dobrze!!! Tez lekarz mi powiedział ze baaaardzo wazne jest czy dziecko uderzylo sie przodem głowki np czołem czy tyłem. Uderzenia w tył głowy są bardzo niebezpieczne, szczegolnie te bezposrednio nad karkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kailla21
dorszu a nie możesz go wkładać do jego łóżeczka albo wózka jak idziesz do kibla? zostawianie nawet na chwilę dziecka na łóżku jest mega nieodpowiedzialne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to samo chciałam zapytać czemu nie wkładasz dziecka do łóżeczka kiedy chcesz wyjsc do toalety czy kuchni? Ja tez zostaje sama z corkąi zawsze wkladam ja do łóżeczka, wrzucam tam zabawki. Jasne czasami jej sie to niepodoba i marudzi ale trudno musze wyjsc do toalety. Nigdy nie zostawilam dziecka na łózku samego, dziecko dzisiaj nie umie sie przekrecac i turlac i nam sie wydaje ze nic mu nie będzie ale za chwile moze sie tego nauczyc nawet nie zauwazymy kiedy i zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 1988
Ja miałam podobną sytuacje wczoraj docelowo zawsze obkładam mojego synka poduszkami kładę na podłodze na materacyku , zapinam w foteliku trochę mnie to forum podniosło na duchu że nie jestem jedyną osobą która niestety do tego dopuściła, mnie też za równo teściowa jak i mama mówią żeby go kłaść w głębi łóżka albo do niedawna w leżaczku , przy natłoku codziennych zajęć oraz faktu iż do tej pory nic się nie stało nie miałam aż takiej przezorności z działaniu zwłaszcza że dziecko zostawia się na dosłownie minute. Również dzwoniłam na pogotowie mąż spanikowany wrócił wcześniej z pracy i synka obejrzał jeszcze całego na szczęście dziś jest wszystko w porządku, mam tylko nadziej że w przyszłości nie odbije się to na nim błędy się zdarzają każdemu najważniejsze by nie dopuścić do nich ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata 1988
a i nie każdy jest tak mega przezorny jak tu niektóre osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×