Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ela1243

Zwymiotowanie tabletki i

Polecane posty

Witam mam taki problem... miałam ostatnio problemy z żółądkiem. Zażywam tabletki YAZ. Jakieś 3 tyg temu zwróciłam jedną z tableke ok 3 w nocy. Brałam resztę dalej, nie zwracałam na to uwagi... ale w nocy z poniedziałku na wtorek znowu się zatrułam i znowu o 3 w nocy wymiotowałam. Dzisiaj pękła nam guma, obliczyłam, że miałam dni płodne, nie wiem czy to zwymiotowanie mogło mieć jakiś wpływ?.. we wtorek już normalnie wzielam tabletke ale dzisiaj jest dopiero piątek.. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia...............
jesli wymioty lub biegunka wystapia w czasie krotszym niz 4 godziny od momentu przyjecia pigulki zachodzi niebezpieczenstwo, ze hormony nie zdazyly sie wchlonac do krwioobiegu. Dlatego powinno sie zaraz przyjac druga pigulke, a kolejna o zwyklej porze, wszystko jest w ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie jestem pewna czasu . Wydaje mi się, że właśnie coś ok 4 godzin. Nie miałam wtedy przy sobie ulotki, a o tym żeby wziąć następną nie pomyślałam. Myślałam, że po prostu na razie będę stosować tę inną metodę antykoncepcji, no ale jak już pisałam-zawiodła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia...............
podczas przyjmowania hormonow nie ma czegos takiego jak dni plodne, bo zatrzymana jest owulacja... jesli pigulek nie przyjmujesz regularnie ona moze wrocic, ale nie wiem jakim cudem chcesz obliczyc kiedy to sie stalo co do dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia...............
coz...skoro nie pomyslalas, to teraz trudno by ktos przez neta sprawdzil na ile bylas nieodpowiedzialna... Pozostaje Ci albo wykonac test, albo udac sie do ginekologa. Zapewne na strachu sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×