Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Overdose Misia

Mój facet jest ode mnie... głupszy.

Polecane posty

Gość Overdose Misia

Przeszkadza mi to strasznie, że on jest taki... mało spostrzegawczy, często trzeba mu tłumaczyć dość prostą rzecz 2,3 razy, ma raczej prostackie poczucie humoru, łatwo się obraża i obrusza, zanim pomyśli... Ostatnimi czasy zaczęło mi to przeszkadzać i niestety dogryzam mu z tego powodu (on i tak załapuje 10% z tego...). Chciałabym mieć inteligentnego mężczyznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overdose Misia
Najgorsze jest jak próbuje mi tłumaczyć (!) rzeczy tak oczywiste, że aż śmieszne. Np. on twierdził, że w Smolensku było słychać strzały (!!!), dopóki mu nie powiedziałam, że nie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelot_em
he he he Chyba nie oczekujesz żadnej rady. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna karenina ;
widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overdose Misia
Chciałam się wyżalić... Rzeczywiście, nie potrafię go szanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wzajemnego szacunku daleko nie zajdziecie:(. Niestety, towarzysza życia warto dobierać z rozmysłem. Jeśli nie jest on dla Ciebie ciekawym rozmówcą, to wkrótce zaczniecie się mijać:(. A tak, może znajdzie kobietę, dla której stanie się autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osinowy kołek
Miśka, Smolensk zostaw facetowi. bo jak sie okaże, żeś ty głucha była to bedzie poruta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overdose Misia
Już się mijamy. Mnie się w ogóle nie chce z nim rozmawiać, ani przytulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osinowy kołek
PrzemierzamPolaLasy popieram w 100%. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwewer
to dziwne że się związałaś z nim, ja mam alergię na głupixh ludzi jak to się stało że zaczęłaś z nim być? :O nawet najprzystojniejszy, ale nieinteligentny by mnie nie pociągał i nie zakochałabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPL pisze prawdę, tez tak mam, że nie szanuję jako mężczyzny i partnera faceta głupszego ode mnie :( Po prostu nie pasujecie do siebei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overdose Misia
W dodatku on traktuje mnie jak wyrocznię. To co powiem, to jest święte, sam przyznał, że jestem mądrzejsza od niego i tak powinno być w każdym związku... Nie wiem czy zerwać czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy, są pary gdzie ona jest mądra a on głupi i sie dobrze dogadują i są szczęśliwy, pytanei czy ci to odpowida? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, objaśniać świat będziesz jeszcze dzieciom. Zastanów się, czy nie za dużo będziesz miała wtedy na głowie;). Popadniesz w głęboką frustrację, będziesz dokuczać mężowi, a on będzie coraz mniej rozgarnięty, bo straci całkiem pewność siebie. Do widzenia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
Kobieta nie moze mieć faceta głupszego od siebie, to sie ZAWSZE źle konczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka:)
To dlaczego z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobieta nie moze mieć faceta głupszego od siebie, to sie ZAWSZE źle konczy" Dobrze sobie cos takiego poczytac i wiedzic na przyszlosc jak to jest z madrymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet glupszy to pipka
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroslawe-84
głupoli sie nie kocha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Jekyl
Głupszy nie głupszy Ale pewnie korzeń ma słuszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overdose Misia
Jarosławe Ty masz 15 cm w gatkach, tak pisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka:)
Dr Jekyl hahahahaha miszczu mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overdose Misia
Jaroslawe czy to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochowod
Ja mam glupszego so dymanka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30 stce
moj byly maz nie byl najmadrzejszy,tez go nie szanowalam,po kilkunastu latach przy mnie sie troche wyrobil,zmadrzal,wyprzystojnial iiii mnie zostawil dla innej ......teraz moj przyjaciel to magister inzyniez i powiem ci ze ta jego madrosc wyprowadza mnie z rownowag.........ku*rwa, nic nie mozna sie odezwac bo go nic nie interesuje,nie radzi sie wspolnie tylko sam podejmuje decyzje,ma przewaznie zawsze zle slowo o innych,pie*dole teraz przejrzalam na oczy i sto razy wolalabym swojego glupszego meza niz jeb*anego pana inzyniera..........serio,zastanow sie,ten cie traktuje jak krolewne nastepny nie bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Moim zdaniem przede wszystkim powinnaś odpowiedzieć sobie na pytanie czy chcesz być z tym człowiekiem i jak wyobrażasz sobie Waszą wspólną przyszłość, dlatego ważne jest zapytać siebie jeszcze o to czy jestem w stanie zaakceptować to jakim on jest. Brak akceptacji eliminuje udany związek, ponieważ będzie prowadziło to do wielu konfliktów. Związek przede wszystkim opiera się na wspólnych poglądach, wspólnych wartościach, podobieństwach, akceptacji, jeśli czujesz, że Wasze podobieństwo jest zbyt małe, a niższy iloraz inteligencji Twojego partnera w stosunku do Twojego ilorazu inteligentncji jest dla Ciebie trudne do zaakceptowania to uważam, że warto zastanowić się czy warto trwać w związku, w którym brakuje kompletnej akceptacji, gdyż akceptacja jest warunkiem koniecznym, aby związek był udany. Pozostawiam Tobie podjęcie decyzji, gdyż to tylko Twoja decyzja, ja pozostawiam tylko pewne pole do ułatwienia rozważań. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze trzeba bylo spedzic troche czasu razem, rozmawiac, poznac sie dobrze przed rozlozeniem nog, slubem i dziecmi. Baby sa jednak glupie. Byc moze taki prymitywniejszy facet bylby szczesliwszy z kobieta na jego poziomie, a nie z przemadrzala ..... ktorej zaimponowal kiedys ...... a teraz juz oczarowanie sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sprzed 4,5roku a wy sie udzielacie. F Facet głupszy od kobiety to porażka i męka.To jest stwierdzenie ponadczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×