Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . King

Co lubicie robić w soboty wieczorem?

Polecane posty

Gość polana dzika
no to przeciwienstwo mnie :P u nas wszystko maz zalatwia, tzn jesli chodzi o dziecko to wszystko bym zrobila, wyklocila sie itp, ale ja nie upomne sie np o reklamacje, wiesz , w urzedach czuje sie taka malutka i takie tam zawsze tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
no raczej jestem lubiana, coz bardziej przez facetow, ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
king oj potrafie faceta do pionu postawic ( tu akurat bez poddekstow) kurcze chcialabym tyak jak ty Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Iza nie przejmuj się tym, masz męża, syna więc nie jesteś sama :-). Quis jaka z Ciebie waleczna kobieta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
jak przyjdzie mi sie z baba jakas dogadac w sklepie, badz urzedzie to masakra King-no ale musze w koncu sie nauczyc asertywnosci np, bo z tym tez do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
z facetami latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Iza no tak, a może nie możesz się tego nauczyć bo się wstydzisz? Boisz się ze źle coś powiesz czy coś? No nie wiem ja bardzo nie pomogę - potrafię się tylko wymądrzać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
haha wymadrzasz sie, lubie takich "cwaniaczkow" bezczelnych troche, bad boy hehe no wlasnie, moze teraz sie tak odizolowalam etc, bo na studiach to trzebabylo byc twardym, ja np w sklepie nie potrafie si eupomniec o jakas marna reszte jak ost, wlasnie, nie chce,zeby mnie ktos zle odebral, i to moj blad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
ale jakos daje rade, czasem mi sercr tylko zbyt mocno wali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Quis od małego chodziłas do różnych urzędów? Ale wyszło ci to na dobre :-D ja kończę dobranoc, do jutra :-D iza dasz sobie radę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
ja tez koncze wlasnie maly juz ma oczka male, klade go i musze sie wykapac :) pa i cumki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Heej :-) jest ktoś ? Czy topik naprawdę umiera ? ? ? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hej quis - Wszystko dobrze :-) byłem sobie dzisiaj na wagarach a co u Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
pewnie nie wasz gust :) zaraz pewnie pojde sie plawic w wannie, a jak wam minal dzionek ja jutro musze wstac o 6, hehe, ale dam rade, jade na przeswietlenie nogi i na zakupy mikolajowe, mam nadziej,ze do poludna sie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hej iza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hej iza. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
king- masz klapsa za te wagary hehe, a u nas byla dzis piekna pogoda, sloneczko, bylismy na spacerku, zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
no nas za takie wino w parku spisali , pamietam,ze wagary, winiacz na dworcu pkp, lub w parku z menelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro robie nalesniki z tawarogiem, sosem smiet.-waniliowym + owoce :P spie do 10 :P oczywiscie zapraszam na nalesniory :D w piatek ide na zakupy:D zamierzam rozpier*** cala kase,ktora trzymam w skarpecie :D iza -- pamietaj zeby zdać relacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
quis- podobne mamy wspomnienia z przeszlosci :), jeszcze chodzilismy na taka mete, co spiryt sprzedawali ruski, i mailismy to woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×