Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . King

Co lubicie robić w soboty wieczorem?

Polecane posty

Gość polana dzika
wpadam na te nalesniki, no dzis M wreczyl mi kilka banktnotow na zakupy haha,dobrze,ze bagaznik volvusia pojemny :D w ogole jakos sie tak zmienil fajnie, kupil mi dzis winko ulubione,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Iza fajne, ale nie przepadam za takimi rytmami :-D musisz jutro wstać o 6 ? A ja jutro i w piątek wstaje o 5.30 :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
ba,o tak :P:P pamietam jedne wakacje w polanczyku ....nad solina, masakra mialam 16 lat, i pilismy rano,zgon w poludnie, ogarniecie sie, majenie i zgon, boze ....cieply byl i z kranowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo spiryt rozrabiany z herbata mietowa :D kiedys podsluchalam rozmowe mojego taty i szwagra. moj tata stwierdzil ze ruskiego spirytu nawet do ust by nie wzial :O ale mi bylo glupio :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
king domyslam,sie ,ze nie twoja nuta, ale wiesz teksty nawet spoko:P ja kiedys ubieralam sie pod ten styl, teraz juz nie, ale w sercu mam taka muzyke ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
haha mysmy mieli sprawdzona melinke, ale kurde roznie moglo byc , teraz jak sobie przypomne, .....strach sie bac o dziecko swoje, jak pojdzie w moje slady, 16 lat ! ozes zdemoralizujemy konga- nie sluchaj :P zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
haha konga :D king konga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
co za literowka :P musze myknac pod prysznic teraz, i takie tam, ale potem wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
ja palilam tfuu dobrze,ze mi przeszlo, moj tez nie pali 10 lat juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
No mnie się nie da już bardziej zdemoralizować :-D ech . . . Tak pamiętam te czasy - 16 lat . . . . :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K--- buhahha dobre :D jak pomysle to zaczynalam w wieku 13 lat :O popalałam fajki za torami pod dzika jabłonka :D oczywiście podprowadzone od taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Dobrze ze teraz nie palicie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hehehe. No to z tego co zapamiętałem od waszych pierwszych wypowiedzi to Wy niezłe ziółka jesteście :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
ziolka malo powiedziane :P mam bogata przeszlosc, ale nie seksualna ,zeby nie bylo, ogolnie szalalo sie oj szalalo, ale sie doroslo i tyle "otwieram wino " lala, ale tylko jedenk kiliszek, bo jutro jade buuuu i to o 7 rano, a wstac musze o 6...makijaz, toaleta poranna, sniadanie, nie lubie w biegu, lubie zaczynac powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polana dzika
i ulozyc te moje cholerne wlosy, co sie fajnie ukladaja jak nigdzie nie wychodze, i boze bron od pokusy kupna nowych butow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
Witam, przeczytałam topik i muszę wam powiedzieć ze prze was jestem aniołem i to takim ze słotą aureolą i kręconymi włosami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróg publiczny
jak was nie ma to uciekam pa ;-) może jeszcze się tu kiedyś wkońcu spotkamy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Pusto dzisiaj? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
O hej quis - a nie dawno wróciłem z basenu, nie mam siły :-P . . O naleśniki oczywiście ze mam ochotę :-D a co u Ciebie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hehe dobre :-) tylko mi nie wychodzi . . :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol dnia spedzilam przy garach:O za to jutro mam wolne :D teraz ide do sklepu :O bede pozniej. ;) ja nie umiem plywac :O chociaz dorastalam w miejscowosci gdzie jest jezioro :P zamiast uczyc sie plywac obrzucałam koleżanki mulem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Hehehe ok, nie wiem czy będe potem więc papa :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-i-n-g
Witam. Mam pomysł, może się dzisiaj wszyscy spotkamy tutaj o 18.30 i poklikamy wszyscy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×