Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a miałobyc tak pieknie

Dziecko zrujnowało mi wszystko

Polecane posty

Gość a miałobyc tak pieknie
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.plastyczneoperacje.pl/Images/ZabiegiImages/Abdominoplastyka%2520-%2520operacja%2520po mam cos w tym stylu tylko brzuch troche nizej i troche bardziej wisi skora no i tak mnie pozszywali ze jakis centymetr skory wystaje mi z jednej strony po za blizne taka porsta lina 1 centymetrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
cos nie wskakuje zreszta wpiszcie sobie brzuch po cc zdjecia to zaraz pierwsza fotka widoczna pod google bodajze pozycja trzeba to to zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak bo ty jedna jedyna jesteś po cc i ty jedna jedyna czujesz się zaniedbana. Tępa użalająca się nad sobą krowa. Trzeba dbać o siebie i tyle. Ty nie chcesz być szczpła a sucha. Poza tym, żeby być szczupłym nie trzeba wyawać kupy kasy. Ale jak sie ma siano we łbie to nie przetłumaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
autorko-nawet się nie obejrzysz jak 20 lat minie i znowu będziesz wolna i swobodna .Moja trójka wybyła w świat .Zostaliśmy z mężem sami i teraz mam czas dla siebie i dla nas .Jeżdzimy na wczasy .wekeendy ,chodzę do kosmetyczki ,na basen ,na jogę .Czytam ,robię to co lubię i nikt mi głowy nie zawraca .I powiem Ci ,że czasami brakuje mi tego gwaru ,bałaganu i zamieszania choć cenię sobie bardzo święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgoskaika
Ja też miałam cc(2x) i od razu byłam szczupła i płaska jestem do dziś, po prostu jeden ma tendencje do tycia inny nie, ja chyba mam szczęscie bo nigdy sie nie odchudząłam, samo mi to przychodziło ze nie tyję, cc tu nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
wiece co moze mnie tak naszlo bo mam pms wtedy najbardziej puchne i najbardziej ten brzuch wystaje znad blizny , wtedy odechciewa mi sie wszytskiego i wszytsko mnie drazni,ale tak na koniec naprawde nie bede cukrowac dziewczynom ze jest super bo nie jest kolorowo.Kazdej kolezance mowie nie spiesz sie korzytsaj z zycia i porzadnie sie zastanow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia25
powiedz tak szczerze autorko, czy gdybyś mogła cofnąć czas, to czy urodziłabyś to swoje dziecko czy wolałabyś zachować swój "idealny brzuch"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potępiam kobiet, które nie chcą mieć dzieci bo to ich wybór. Lepiej żeby nie miały ich wcale niż później marudziły i obwiniały dziecko za swoje niespełnione aspiracje i wiszące cycki. Organizm każdej kobiety reaguje inaczej. Ja przytyłam w ciąży 17 kg, karmiłam piersią rok i miałam cukrzycę ciążową. Urodziłam przez cc ze względu na stan zdrowia, który również po ciąży się pogorszył. Wcześniej trenowalam fitness przez 5 lat i biegałam przez 11. Schudłam i wróciłam do sportu. Cycy mi nie wiszą, rozstępów nie mam. Z cukrzycą muszę się pilnować. Dziecko ma skończone 3 lata i nigdy ani razu nie pomyślałam, że żałuję że je mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia25
ja mam 2 dzieci, płaski brzuch, kilka rozstępów, jestem szczuplejsza teraz niż przed dwoma ciążami, za to z moich piersi nie zostało nic na co można by było popatrzeć... O swoich pasjach czy ulubionym sposobie spedzania wolnego czasu moge sobie zapomniec, jednak staram siie tak zorganizowac swoj czas zeby miec dla siebie kilka chwil w ciagu dnia... W życiu nie przyszło mi do głowy że przez moje dzieci przegrałam swoje życie, trzeba być nieźle porąbanym żeby obwiniac dzieci za swoj brak zorganizowania czy własny egoizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko wiadomo, że brzuch po cc trudniej doprowadzić do porządnego stanu niż po sn bo wszystko jest przecięte, skóra, mięśnie. Rozstępy całkiem nie znikną nie ma opcji. Tam gdzie są rozstępy skóra się nie zregeneruje całkowicie ponieważ jest uszkodzona. Miałam zwisa na początku ale wzięłam się za siebie bo nienawidzę tłuszczu tym bardziej u siebie i żygać mi się chciało jak patrzyłam w lustro. Teraz tylko blizna może świadczyć że wogóle rozdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
Trudno jest mi powiedziec co bym zrobila gdybym cofneła czas, mysle ze wybralabym inna droge. Moze wyjechałabym za granice na upartego. Tak mysle ze bym wyjechała z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
to z kim ty masz to dziecko skoro nie masz męża? ja mam 27 lat, nie mam męża i nie chcę mieć dzieci... tez jestem przywiązana bardzo do swojej szczuplej figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
żyję według zasad nie stac mnie na fitness niestety i na zdrowa niskokaloryczna zywnosc, przed ciaza nie musiałam sie wyrzekac niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
juz jestem slaba, nic mi sie nie cche, przejmuje sie kazdą niedoskonaloscią ciala a co by bylo po ciąży strach pomyslec, mam slabe zeby wiec chyba by mi wypadly :O z cera tez mam problemy spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
Mam meza napisałam wyzej ze on chce drugie dziecko . Oboje pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
wspolczuje ci, nigdy nie zwiazalabym sie z kims kto cche miec dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odpowiedzialas tej powyzej
konkretnie;; co bys wybrala gdybys mogla cofnac czas - dziecko czy ten brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
Najgorsze jest to ze ja bylam pewna ze wroce do sowjej sylwetki bo nigdy nie mialam porblemow z nadwagą raczej niedowagą czteso. Wiec caly czas sobie wyobrazalam ze urodze i bede super mama laska. A tu jednak wyszlo inaczej nigdy przenigdny nie bylam gruba nie bylam na zanych dietach itp nigdy, i nie bylam w stanie sobie wyobrazic jak to jest byc gruba . Nawet byl taki moment ze chialam delikatnie przytyc i przytyłam ale okazalo sie ze tu przytyłąm a cycuszki malutkie wiec darowałam sobie jedzenie na chama , bo wygladałam mnije atrakcyjnie. Dlatego po ciazy widziałam w lustrze super laske tak jakby zakodowałam sobie sowj obraz siebie sprzed ciazy, ale zdjeica i ciuchy mowiły co innego niz widziałam w lustrze bo wazyłam pare miesiecy po ciazy jakies 64 kg i wtedy wiedziałam ze mam nadwage schudłam do 52 kg ale została mi jeszcze bardziej obwisła skora posladki obwisłe itp wiec teraz niekontroluje wagi i waze 57 ale ten brzuch nic sie niez mienia skora wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odpowiedzialas tej powyzej
bo jesli jednak swoja idealna figure to.... zal mi ciebie bardzo. zal mi, ze nie potrafisz kochac, bo to najpiekniejsze i najwartosciowsze uczucie na swiecie - kochac i byc kochanym. ale oczywiscie najbardziej w tym wszystkim zal mi tego biednego, niczemu niewinnego dzieciatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia25
dziewczyno co ty zrobisz jak bedziesz stara, brzydka, obwisła i sflaczała a jedrną skóre ogladac bedziesz tylko w gazetach......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
Nie wiem co bym wybrała , z jednej strony mam juz z glowy, nic sie z malym odpukac takiego nie dzieje.Mam przystojnego meza dzieciak tez nie brzydki. Mam potomka czyli cos zostawie po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ty ciagle tyłas
i chudłas to sie nie dziwie ze ci wszystko wisi, skora tez ma swoja wytrzymalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
To mnie najbardziej dobija ze powoli staje sie kura domowa, ale to dlatego ze nawet juz nie czuje sie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można ćwiczyć w domu. Są nawet specjalne ćwiczenia, które wykonuje się z dzieckiem. Moja córka jak widzi że ćwicze robi to samo. Na dietę nie trzeba mieć dużo kasy. Chcieć to móc. Zresztą nie wystarczy samo odchudzania bo jak nie ma ćwiczeń niestety skóra będzie wisiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
po ciazy przestałam karmic dziecko i wtedy przytyłam po raz pierwszy w zyciu tak z samej sibie, nie widziłam tego w lustrze moj mozg nie dopuszczal do tego ze mam taka wage dopiero na zdjeciach i ciuchach zauwazyłąm ze strasznie przytyłam. Potem schudłam do tych 52 kg i wtedy zobacyzłamz e moje posladki wygladaja jak u starej babci tragedia. Nic potem nie robiłam cłay czas mam wage w granicach 57 kg. Ale brzuch zarowny przy niskiej wadze i przy wysokiej był i jest obwisły, wisi nad blizna. Nipierwszy raz sie spotkałam z czym takim jak efekt jojo po ciazy, wczesniej podejzewano mnie o anemie. ale ja poporstu miałąm dobra przemiane materi, i nigdy nie musiałąm sie odchudzac i zwraca uwage na to co jem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssia25
nie czujesz sie kobieta bo wazysz az 57 kg i wisi ci skora na brzuchu? przede wszystkim zmien myslenie i ciesz sie z tego co masz... bo skoro masz zdrowe dziecko to masz ogromne szczescie, uroda przemija - to jest naturalne i dotyka kazdego czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
tak prbowałam 6 waidera, dance aerobic z filmikow youtube, rehabilitacje miesni brzucha po porodzie nic nie dalo. pLus to ze jak mowiłam mam ruhcomy grafik nie ma mozliwosci zebym jadla o stalych porach. Dlatego jak wspomniałąm zrezygnowałam z podówzki samochodem mimo ze jest zimno na rzecz dlugich spacerwo na przestanek i z powrotem. . zeby nie wozic tylka. Musze kupywac jedzenie ktore jest tanie a tanie jedzenie jest tuczace kupa weglowodanow, np ziemniaki itp. Jem kasze uwielbiam ryby , kasza to jedyne na co mnie stac ze zdrowej zywnosci. Nie mam czasu na segregowanie i spradzanie indeksu glikemicznego bo pracuje musze wyzywic meza dziecko. Nie stac mnie aby gotowac im oddzielnie a sobie odzielnie brak czasu i kasy. jelsi chodzi o czwiczenia jeszcze jelsi zrobie je nieumiejestnie moge sobie tylko zaszkodzic a nie pomoc, wiec silownia lub fitnes to najlepsze wyjsce na ktore mnie nie stac, z checia pochodziłabym na dance aerobik taki w gurpie z prawdziwego zdazenia ale to tez kosztuje conajmnie 80-100zł na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałobyc tak pieknie
naprawde przez ten brzuch ciezko mi teraz odnalesc sowj styl, w ktorym wygladałabym i czuła sie dobrze, w biodrówkach wylewa sie brzuszek w spodniach z wysokim stanem czuje sie jak balon, zakładam leginsy robia mi sie dwa podbrzusza. Bielizna tez zjezdza mi pod podbrzusze i zatyrzmuje sie na bliznie to mnie tez drazni bo uwypukla tą moja fałdke nad blizna. Normalnie jak to mowia faceci kazdy ptaszek lubi daszek to ja tak wygladam w bieliznie tylko nie z brzuchem jak balon tylko z brzuchem wystajacym i obwisłym staram sie nosic łądna bielizne ale jzu nie wyglada to tak efektownie wrecz wydaje mi sie ze brzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×