Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny tata

mam prośbę o opinię

Polecane posty

Gość samotny tata

Witam! Mam pytanie do forumowiczek ale pierw muszę do niego dojść. Pokrótce przedstawię swoja sytuację. Otóż jestem 37 letnim facetem, mam wyk wyż, dość przystojny, reszta też w normie. Mieszkam w dużym mieście. Od paru lat wychowuje samotnie paroletnią córkę. Była żona ma odebrane prawa rodzicielskie. To tak w skrócie. A o co mi chodzi? Jestem bardzo ciekaw jak postrzegałybyście takiego mężczyznę jako hipotetycznego partnera na resztę życia? Czy więcej było by „za czy „przeciw a jak tak to co ? Z góry dziękuje za odezw. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walićpomarańcze
To zależy jakie masz cechy charakteru, jak również zalezy od Twojej kultury osobistej, czy pracujesz, jakie masz wykształcenie i jaki jesteś w kontaktach z ludżmi. Czy jesteś konfliktowy, czy w inny sposób nielekki w pożyciu. To co o sobie napisałeś to nie daje żadnej informacji kobietom o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0121
to chyba nie ma zbytniego znaczenia co on napisal o sobie. kazdy z nas jest inny i kazdy ma inne gusta jesli chodzi o charakter i sposob bycia. wydaje mi sie ze pytanie jest calkiem inne: czy facet ogolnie majc dziecko i samotnie je wychowujac ma szanse na znalezienie kogos???? moim zdaniem napewno tak. jakby nie patrzec nie ma chyba duzo facetow ktorzy sami wychowuja dzieci. jestem pelna podziwu i zycze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całe życie szukałam
mężczyzny z dzieckiem - ale nie znalazłam takiego. Gdzie byłeś? :-) Oczywiście na mężczyznę patrzyłabym jak na każdego innego - żeby była chemia, żeby mi odpowiadał - wiadomo. Natomiast dziecko zawsze było atutem. No ale minęło i trudno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam z takimi rzeczami problemy , ważne żebyś był odpowiedni dla drugiej str..wtedy bierze Cie takiego jaki jesteś i ze wszystkim co masz , czy to jest 5 dzieci czy masa długów , to nie ma znaczenia jeśli ludzie potrafią być ze sobą szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
CZY JESTES PO PODSTAWÓWCE CZY SKOŃCZYŁEŚ SZKOLE WYŻSZA CZY MASZ FULL KASY CZY DŁUGI TO WSZYSTKO NIE LICZY SIE ZUPEŁNIE JESLI TEJ DRUGIEJ OSOBIE ZALEZY..BO PRZECIEZ NIE KOCHA SIE ZA COS A POMIMO WSZYSTKO.JESLI JESTES SZCZERA I UCZCIWA WOBEC SIEBIE I INNYCH OSOBA TO NIC NIE STANIE NA PRZESZKODZIE TWOJEMU A RACZEJ WASZEMU(BO PRZECIEZ JEST I DZIECIĘ) PRZYSZŁEMU SZCZĘŚCIU.KAŻDY ZASŁUGUJE NA SZCZĘŚCIE O ILE SAM UMIE JE DAC:).POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Dla mnie sam fakt ,że wychowujesz córkę jest dużym plusem .Gdybym była sama to wlaśnie takiego faceta szukałabym na resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taki zamiar
kobjety sa bardzo glupje , nje bedzjesz mjal zadnego problemu j absolutnje nje dyskwaljfjkuje cje dzjecko . na 100 mezczyzn przypada okolo 110 kobjet zawsze znajda sje takje ktore poleca na kazde portkj bez wyjatku wystarczy popatrzec wokol co robja te glupje kobjety w jakjch zwjazakach sa jak cjerpja j to wszytsko w jmje mjloscj ktora jstnjej tylko w jch wyobraznj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
do:mam taki zamiar. polotu i niskiego IQ to Ci jak na załączonym obrazku nie barkuje. gratuluję 'JASNEGO UMYSŁU'-KIMKOLWIEK JESTES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Jak już ktoś wyzej napisał też myślałam o takim odpowiedzialnym mężczyźnie, który wychowuje sam dziecko. myślę, że ten fakt bardzo podnosi Twoje szanse na zwiazek z emocjonalnie dojrzała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handrala 35
nie miałabym nic przeciw, lubię dzieci ale nie mam własnych a mam już 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taki zamiar
EURYDYKA jestem kobjeta nje uwazam sje za osobe o njskjm pozjomje jntelektualnym moja wczesnjejsza wypowjedz jest odpowjedzja na otaczajacy mnje swjat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny tata
dziękuje za wszystkie wpisy, liczy się szczera wypowiedz. Ps. apeluje o luzik i nie jeżdżenie po sobie. Zamysł tego portalu jak myślę jest zgoła inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
witam! tato-ja nie jade po nikim po prostu wyraziłam swoja opinię:) jak inni zresztą. uważam ze jeżeli ktos uważa wszystkie kobiety bo akurat o nich mowa -za głupie,za to ze chcą tak a nie inaczej zyc sam nic wielkiego soba nie reprezentuje. NIE CHCE CI ŚMIECIC NA POKOJU ZIGNORUJE NASTĘPNYM RAZEM TAKIE ODPOWIEDZI:). POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taki zamiar
jgnorancja njczego nje zmjenj a moj glos byl glosem w dyskusj. nje dlatego uwazam kobjety za glupje ze zyja tak jak chca zyc tylko dlatego ze wjdze jle njeszczesc jle placzu jest przez jch takje wlasnje zycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×