Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Kto się z tym zgadza?

Polecane posty

Gość kamelija
nie mam zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dlaczego tak wiele dziewczyn się obsesyjnie odchudza? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem kobietą i uważam
że najładniejsza sylwetka to coś pośrodku między tymi dwoma paniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta z lewej nie ma za bardzo już czego zrzucać, jest właśnie w sam raz. Ale to tylko moje zdanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio gruba? Dla mnie określenie ,,gruba" to taka ,,troszkę" większa od tej na zdjeciu po lewej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Większość kobiet wygląda o wiele gorzej niż obie przedstawione" grubsze od tej po lewej czy chudsze od tej po prawej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli to, że albo mają brzuch tej pierwszej bez wyrazistych piersi. Albo mają krzywe ryje. Albo są grubsze od tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są też takie, które nie wydają się ani grube ani chude, jednak dużo ważą z powodu niekobiecej budowy ciała. Takie panny są zwane babochłopami, bądź kobietami-czołgami. Chodzi o grube kości, mocną budowę, dziwnie sporą masę mięśniową. Są jeszcze gorsze od zaokrąglonych, bo zaokrąglona ale zadbana jeszcze jest w miarę kobieca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://files.myo pera.com/luisjmontes/albums/855051/Woman%20Body.jpg taka figura jest fajna. mogłaby mieć może węższe ramiona, ale i tak jest zajebista więc nie wybrzydzajmy. dla mnie kobiece kształty to właśnie: - niezbyt szerokie ramiona - wąska talia - szerokie biodra - tyłek wypukły, co nie znaczy wielki i wszystko ładnie proporcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze mówię, że odliczając choroby to łatwiej jest przytyć niż schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
kobiety-czołgi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Takie laski jak ta po lewej to fajnie wyglądają bez ubrania, jak są gołe, albo w stroju kąpielowym, ale tak ogólnie w ubraniu to ladniej wyglądają szczuplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Oba zdjecia sa tendencyjnie zrobione. Ta grubsza ma dodatkowo inne atrybuty. Ta chudsza jest wyeksponowana tak aby bylo widac ze jest plaska i dodatkowo ma brzydka twarz. Zdjecie natychmiast zyskuje jesli te twarz sie zasloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja, zdjęcie ciałka, które zapodałaś na linku robi wrażenie. :) Ale nie tylko takie są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji - kobieta w rozmiarze pani po lewej stronie nigdy nie będzie miała takie brzucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można wyrażać swoje zdanie w sposób nieobraźliwy. Co jest jednak obce dla wielu. Ktoś tutaj kogoś obraża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam. Gdybym nie zobaczył tamtego obrazka to bym nie wpadł na pomysł założenia o tym tematu. Obrazek, obrazkiem, mimo wszystko w temacie panuje względnie nienaganna kultura. To chyba najważniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazek miał być i zapewne jest jedynie początkiem jakiejś tam dyskusji. Ponad to czy jest obraźliwy czy też nie to już nie mój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Ja trafiłam kiedys na coś podobnego: http://demotywatory.pl/3151116 Nawet sobie zapisałam linka, zeby wlasnie sie wypytywac facetow czy im sie podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×