Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba go nienawidzę

Czy można płacić alimenty z 2-miesięcznym wyprzedzeniem?

Polecane posty

"Matki to kanalie i chytrusy bo chcą kasy po to, że by ich dzieciakom żyło się lepiej?" Wiesz, jeżeli matka dostaje alimenty z wyprzedzeniem to powinna się cieszyć a nie narzekać. Znam kobiety, które w życiu grosza nie dostały a ex mąż znikł bez śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie jest tak, ze sąd
zasądzając alimenty, zasządza też o wyprawkach ksiązkowych, ubraniowych itd?? znajomy ma to zasądzone i nie wiem czy to szczególny przypadek, czy to tak zawsze jest. z drugiej strony trochę niesprawiedliwie dla niego, bo ma obowiązek robić wyprawkę szkolną dzieciom i kupowac rzeczy na zimę, a mamuśka nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Bo to jest właśnie filozofia i absurd instytucji alimentów. Nie masz dziecka ale masz zobowiązanie względem niego . Ten zaś kto je ma ...nie ma zobowiązania względem niego .....ma tylko radość.Nawet nie ponosi odpowiedzialności za jego wychowanie. I później rosną takie przyszłe mamusie i tatusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrgwer
A czy powiedziałas ojcu dziecka, że potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na ksiazki i on powiedział że ci prześle dodatkowo? bo jesli nie powiedziałas o tym mu, albo on nie potwierdził to raczej nie ma co sie spodziewać że sam z własnej woli by przelał. Wiesz jak masz alimentów 4000 i dostajesz w jedym miesiacu 8000 to trzeba było zadzwonić i się upewnić.Jak nie chcesz żeby wysyłal ci z wyprzedzeniem to powiedz mu to.Napewno już nie spotka cię taka przykra niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgh6htnybtb dhyjn
[zgłoś do usunięcia] Z Zniecierpliwiony Bo to jest właśnie filozofia i absurd instytucji alimentów. Nie masz dziecka ale masz zobowiązanie względem niego . Ten zaś kto je ma ...nie ma zobowiązania względem niego .....ma tylko radość.Nawet nie ponosi odpowiedzialności za jego wychowanie. I później rosną takie przyszłe mamusie i tatusie. Ma tylko radość ćmoku????????!!!!!!!!!!!!!! Nieprzespane noce, masa pięniędzy na leki. Szpitale, jego leczenie, operacje, wychowANIE na codzień, to jest sama radość???!!!!! Lecz się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie są...
dadatkowe pieniądze. Ona chce alimentów w kwocie którą wcześniej wydała. Myślę, że jakbyś poprosiła żeby Ci wpłacił jakąś stówkę na buty czy książki dostałabyś. To twoja wina, że nie monitorujesz wpłat na konto a zresztą sorry nie wierzę, że się nie dopatrzyłaś. Załóżmy wpływów na konto masz tysiaka i co nie zauważyłaś, że wyadałaś dajmy na to 1200, nie zastanowiło Cię toskąd te pieniądze chyba z nieba nie lacą. On nie zrobił nic złego z obowiązku się wywiązał i tyle. rozumiem wydatki, ale popłynełaś z pieniędzmi i teraz szukasz sponsora. A jakby wygrał w totka i wpłacił Ci od razu na pół roku a Ty byś przechulała w miecha jak myślisz czyj byłby problem...Twój i teraz też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie są...
Dobra powiedzmy, że błąd zrobił bo powinien Cię uprzedzić. Ale to nie przestępstwo. Dorosła jesteś musisz kontrolować wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam dziecka ani męża
ale również uważam że autorka to kawał suki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
I to jest koleiny argument za zlikwidowaniem instytucji alimentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie z was podłe
baby. jakim prawem nazywacie obca sobie kobietę, która nic wam nie zrobiła "suką". Rzygac się chce, jak się czyta takie pełne nienawiści i agresji wypowiedzi. Zupelnie tak, jakby to chodzilo o wasze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temidaaa
chodzi o pieniądze ich kochanków,tatusiów tych dzieci,tylko te kobiety wyzywaja matki od suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bronią tą matke tylko te kobiety które by zrobiły tak samo albo robią, ja nie jestem kochanką tylko żoną akurat i uważam że mozna a może nawet i trzeba płacić alimenty na dzieko ale juznie musząbyć przy tym te matki takie wredne. Co do zniesienia alimentów to napewno jestem za jesli chodzi o płacenie na byłą żonę, to dopiero jest absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla lita
jakie z was podłe baby. jakim prawem nazywacie obca sobie kobietę, która nic wam nie zrobiła "suką". takim prawem ze ciezko znalesc wieksza suke,naciagaczke,zlodziejke i kretaczke oraz bezmozga w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
Może to nie zbyt wyszukana nazwa. Ale może dociera. w POTOCZNYM ZNACZENIU ....KAŻDY WIE KTO TO """"SUKA """

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba go nienawidzę
Żal mi was wszystkich: zadałam nic nie znaczące pytanie i dlatego jestem suką....:( Jak okropne musicie mieć życie, ubodzy duchem i z tak ograniczonym umysłem....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naśmiałam się
naprawdę żałosne co Wy odpisaliście tej kobiecie :) Nie słuchaj ludzi i tej cwaniary co wygrała podobno jakąś sprawę w sadzie widać tamta kobieta naprawde nie miała dobrych prawników zapłącił za wrzesien i nie ma zadnego wyprzedzenia jeżeli tego nie zaznaczył a poza tym po co pytasz o to ludzi na forum idz do prawnika to Ci wszystko tak usrtali , ze dostaniesz wyższe alimenty a jak burak nie chce dawać wiecej pieniedzy nie będzie oglądał dziecka bo to nie wystawa ani muzeum a ustalane przez sad alimenty to śmiech na sali :)) dziecko kosztuje dużo więcej a tutaj to widze całe forum sfrustrowanych debili tatusiów i jakiejś dziwki która rozbiłą czyjaś rodzinę po co słuchasz nikogo , nie bąz złosliwa to racja idż staraj się o wyższe alimenty zbieraj każdy rachuneczek i an wszytsko wołaj łącznie z wakacjami podrecznikami itp itd niestety to jego obowiazek a tępych facetów pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek

Wiecie szok.Moj mąż płaci na córkę 500zl co mc ,do tego 100-200zl dawał co weekend ,dokladalismy do szkoly wycieczek i kupowaliśmy ubrania.Raz po 4 latach przelał 12 go nie 10go i poszla do komornika my do sądu,wygralismy!!!od tamtej pory dostaje tylko 500zl mc i ani grosza więcej,nie utrzymujemy żadnych!!!kontaktów z dzieckiem,corka ma 13 l,stwierdzila że mamy kasę więc powinniśmy płacić tyle ile chce więc naprawdę grubo się pomyliła .I kto stracił???? Więc pomyślnie pazerne matki,tez uważam że powinni znieść te alimenty właśnie dla dobra dzieci!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×