Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stan błogosławiony

"błogosławiony stan" ?

Polecane posty

Gość stan błogosławiony

wreszcie po prawie roku starań udało się! jestem w upragnionej ciąży...i ma tym koniec pozytywów! sądziłam, że będzie to cudowny czas! jednak zamiast się cieszyć non stop mam doła! rzygam jak opętana albo mam mdłości. po za tym zgagę, ból piersi, głowy a jedyne o czym myślę to spać!!! kompletny spadek libido i ogólna chandra... nie tak to miało być! jestem w 10tc a czuje się tak już od 1mc. Lekarz twierdzi, że to normalne i muszę poczekać jeszcze z 2-3tygodnie wrrr a najgorsze "dobre rady" z cyku "ja też tak miałam" albo "ciąża to nie choroba". jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA JULKIII
jak sobie z tym poradzic? no coz u mnie nie bylo zadngo sposobu do konca 5mca mialam mdlości 24h/dobre schudlam 6kg wiecznie spalam dopiero od 6 miesiaca było lpiej ale za to zaczął przeszkadzać brzuch i szybko sie meczylam stosowałam wszystkie rady dziwczyn ktorym cos tam pomagalo-niestety na mnie nic nie działało kazdy reaguje inaczzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja podobnie
Nie poradzisz sobie :-) zaciśnij zęby i wytrzymaj jeszcze max 4 tyg. dolegliwości zaczną ustępować. Ja jestem w 33 tc i jeszcze ma wspomnienie pierwszych 4 miesięcy mam gęsią skórkę. Teraz są inne dolegliwości, ale kopniaczki wszystko rekompensują. Trzymaj się :-) w ostateczności poproś lekarza o hydroksyzinę czy jak to się tam pisze - pomaga na mdłości i na chandrę- nie szkodzi dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci zeby to byl koniec twoich problemów. Dla mnie nazwa "stan blogoslawiony" też nie do konca odzwierciedla to co czulam w każdej z moich ciąż (no moze ta pierwsza byla ok bo wtedy nie widzialam co mnie czeka i kazdego dnia budzialam sie podekscytowana ze teraz to już bedzie z górki:D:D) Jeszcze 30 tygodni (a moze nawet mniej) i bedzie po wszystkim. Dasz radę! Silna musisz być ;) Potem się zapomina (tzn nie tak do końca ale jakoś to przycicha. Pojawiają się nowe "radości" ) :) No bo podobno kobiety to ta slabsza pleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgbrtbhethbrt
tak to jest jak się idiotki biorą za ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan błogosławiony
dzięki za wsparcie :) mam nadzieję, że późniejsze radości wynagrodzą kiepski początek... choć teraz sobie zrzędzę to za nic w świecie nie oddała bym cudu który się we mnie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan błogosławiony
...tak to jest jak się zazdrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoweczka
mialam dokladnie to samo i jedyne co moge ci powiedziec to tylko to ze trzeba to przeczekac... "przespac" teraz jestem w 25 tyg i dokucza mi brak apetytu... Moglabym nic nie jesc przez caly dzien,wiec musze wmuszac w siebie jedzenie... Ciekawe co jeszcze mnie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ miałam ciążę bardzo wysokiego ryzyka i zagrożoną to powiem Ci że cieszyłam się kiedy czułam mdłości, albo biegłam do wc na rzyganie ;] cieszyłam się jak mogłam po 3 mc leżenia wstać i pospacerować. Te dolegliwości mijają zazwyczaj po 12 tc wiec głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to faceci wymyslili
to okreslenie :( przez 5 miesiecy zwracalam wszystko co zjadlam, nie moglam nawet patrzec na jedzenie, bylam wiecznie zmeczona a musialam chodzic do pracy a w domu starszy grasowal...bylam niemilosiernie chuda, z wystajacymi zebrami i "pilka"...takze doskonale wiem co czujesz. Dasz rade!!! wypoczywaj kiedy tylko mozesz, sprobuj sobie znalezc jakas pozycje w ktorej nie czujesz mdlosci-ja np lezalam na prawym boku i bylo w miare ok No i pamietaj ze jesli tak wymiotujesz tzn ze masz wysoki poziom hormonu ciazy a to znaczy ze ciaza jest silna. I podobno silne mdlosci w ciazy maja matki dzieci z wysoka inteligencja -nie wiem ile w tym prawdy ale zawsze to jakies pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie to
Trzecia ciaza i zero objawow,nie znam mdlosci,wymiotow na szczescie..W ciazy czuje sie lepiej jak bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ja to znam..Wieczne mdłości,spałam po 12 godzin na dobę(+drzemki w wolnej chwili...) moje nastroje wpędzały mnie do grobu,przez pierwsze 16 tygodni żywiłam się tylko płatkami z mlekiem,soczystymi owocami i jogurtami.Ja nie stosowałam nic,poprostu widocznie musiałam przez to przejść, a ludzie nie raz ze zdziwieniem przyglądali mi się jak spokojnie robię zakupy w markecie, a po wjechaniu w mięsny dział nagle zrywałam się,biegłam jak w amoku z zamkniętymi oczami i zaciśniętą na buzi ręką... :) Byłam tak anty do mięsa, że potrafiłam zwrócić zawartość żołądka po ZOBACZENIU na rekamie w tv kabanosów :D niestety ale te dolegliwości skutecznie zmieniają zdanie kobiety nt. ''jak to fajniejest być w ciąży''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×