Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość relieff

jaką i kiedy kupiliście zastawę(miseczka, sztućce) dla swoich maluchów ?

Polecane posty

Gość relieff

jaką i kiedy kupiliście zastawę(miseczka, sztućce) dla swoich maluchów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
w 5miesiącu plastikowy zestaw obiadowy: miseczka, talerzyk, sztućce, kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relieff
a mozna prosić o jakiś link, jak to powinno wyglądać ? Ile to mniej więcej kosztuje ? Kupowałyście też krzesełko do karmienia ? Jaka to jest rozsądna cena za takie krzesło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak były malutkie, to miały plastikowe miseczki i łyżeczki (z czasem przeszły na łyżeczki od herbaty) potem kupiłam zestawy z ikei. http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/departments/childrens_ikea/18714/ Kupiłam te pierwsze i jestem bardzo zadowolona. Można myć w zmywarce, podgrzewać w mikrofali, są kolorowe a widelce są idealnie dopasowane do dziecięcej ręki. Jedynie łyżki są niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahas
Moja córka miała krzesełko w tych dużych ale służyło tylko dopóki Mała stabilnie nie siedziała. Potem mnie wnerwiało, że takie ciężkie i wielkie i kupiliśy zwykłe w ikeii za 50 zł i jest super. Zastawy stołowej nie ma bo ona uważa chyba, że już jest dorosła i nie życzy sobie jeść z talerzyków dla dzieci więc je z takich jak my. Sztuśce ma z ikeii. Córka ma 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relieff
fuxja, dzieki. Na stronie ikei widziałam też krzesła do karmienia. One są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relieff
ahas, nie widziałam Twojego postu. No właśnie zastanawiam się nad tym krzesłem z ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam zestaw z tommy tepee , a krzesełko mamy takie http://allegro.pl/markowe-krzeselko-do-karmienia-4-kolory-moolino-i1912467776.html z tego co teraz widze sa jeszcze takie same ale z funkcja bujanaia o 10zl drozsze:) Ja sobie bardzo chwale to siedzonko, jak Olus był mały to brałam go w tym do kuchni lezał sobie i widział wszystko co robie w przeciwienstwie do tego co widział w bujaczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi_zielone
Ja kupilam miseczke, talerzyk i lyzeczke w Ikei, te takie z zaba czy tam z krokodylem, sa takie sobie, bo nie mozna w nich podgrzewac w mikrofalowce. No ale przydaja sie, zwlaszcza kubek z uszami i dziubkiem- polecam. Krzeselko tez polecam to z ikei, ja kupilam inne, takie skladane, wydziwiane, wielkie i nieporeczne, natomiast moi rodzice kupili wlasnie to z ikei i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzeselka mam dwa w jednym sie je w drugim bawi (nie chce mi sie nosić go po schodzach non stop) jedno mam z ikea i jest bardzo fajne, a drugie baby ono rozklądane oparcie i podwójny blat. Mialam takie samo dla starszych ale go polamali. Loli kupilam za 30 zł używane. Jest super i nic lepszego jej nie potrzebna. Byla okazja więc trzeba bylo wykorzystać ;) A co do miseczek itd to mam pelno rożności, ale głównie takie z ikea, albo gratisy do platków nestle. Lyzeczki najlepsze sa takie z dannona (tez jako gratisy byly do jogurtów) mają super ksztalt sa wąskie ale "glębokie" i dobrze się nimi karmi. Potrzebne byly od 4 miesiaca od kiedy zaczelam dawac papki. Niekapek avent- stoi w szafce, używany sporadycznie. Nie planuję kupować specjalnej zastawy- wykorzysta to co jest bo starsi jedzą już na normalnych talerzach, normalnymi sztućcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevalia
Miski i talerzyki podaję normalne dorosłe ceramiczne z Ikei, z których korzysta cała rodzina, a sztućce mam z tworzywa - jedne z Rossmanna Babydream (zestaw łyżeczek), a drugie z Ikei (zestaw łyżeczek, widelców i noży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam plastikową zastawę ( sztućce, miseczkę, kubeczek, niekapka) jak córka miała 5miesięcy. Krzesełko do karmienia miałam takie: http://allegro.pl/fisher-price-krzeselko-do-karmienia-nadstawka-t376-i1914974678.html Zajmuje mało miejsca, łatwo się składa i można wszędzie je ze sobą zabrać. Dobrze się czyści i jest bardzo wygodne Miseczki i sztuśce miałam z calpol a niekpka z aventu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie utka wszystko, ale
5-6 miesiąc życia - plastikowe, melamina - kubek pękł natychmiast, widelec złamany przez dziecko, ale palstikowe jakoś dają radę. Kubeczki z melaminy pękają prędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gevalia
A i mam też komplet plastikowych miseczek z Ikei, ale rzadko używam. Tzn. kiedy chcę podać dziecku jakieś owoce czy inną przekąskę i postawić na podłodze, żeby sobie brało w czasie zabawy, to wtedy nic się nie stanie jak w taką miseczkę wdepnie, albo ją przewróci. :) Krzesełko mam drewniane z Ikei. Tacka doczepiana opcjonalnie. Najczęściej dosuwam je po prostu do stołu bez tacki i dziecko je z nami. Stół zabezpieczam przed zabrudzeniami podkładką dla dzieci pod talerz (też z Ikei).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlightlessBird
Pierwsza zastawę dla córki kupiliśmy gdy zaczęliśmy przygodę z roszerzaniem diety - czyli ok 6m życia córci. Kupiliśmy zestaw marki Canpol - talerzyk, miseczka, kubeczek i sztućce. Zestaw chrakteryzuje się ładnym designem, atrakcyjną ceną. Mamy go już jakiś czas, jest w ciągłym użyciu i kompletnie nic się z nim nie dzieje. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Canpol to ładnego designu nie ma. Powinniście iść na korepetycje do waszej odnogi Lovi, bo im to idzie sprawniej niż wam. Jesteście tyle lat na rynku a nic nie ewoluowaliście. Świat się rozwija, a wy tkwicie z ofertą w latach 90-tych. Grafika i kolory leżą i kwiczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, canpol to pozbierana niemarkowa chińszczyzna i wiocha, ja mam zastawę z babybjorn i przynajmniej nie ma tam PCV i ftalanów, a w canpolu jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
canpol jest dziadowski, dlatego ceny ma "atrakcyjne", dla mnie to żadna marka tylko zbieranina badziewia-równie dobrze mogłoby leżeć w sklepie z chińszczyzną po 5 zł... dla mnie liczy się bezpieczeństwo dziecka a nie taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam jak dziecko miało 7 miesięcy :) Taki prosty zestaw w ładne kolorowe wzorki, zwierzątka. Bardzo fajne zestawy są w tym sklepie http://babybaam.com. Myślę, że takie zestawy to dobry sposób na niejadka. Córka chętniej jadła bo np. na dnie miseczki była postać z bajki, no a żeby ją zobaczyć trzeba zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaK
Moja mała dostała teraz na pół roczku juz taki cały komplecik ze sklepu Bibabu, już sie jej spodobał, bo jets bardzo kolorowy i mała strasznie sie nim interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaa91
Moje córki korzystają z takiego talerzyka oraz zestawu łyżeczek: https://4kidspoint.pl/talerzyk-done-by-deer-dots-niebieski-32142 https://4kidspoint.pl/zestaw-3-lyzeczek-done-by-deer-dots-niebieski-32144 Są super, świetne wykonanie, b.dobra jakość. No i charakterystyczna cecha sklepu 4KidsPoint - błyskawiczne wysyłki. My jesteśmy zadowoleni, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Gil

Dla maluszków albo plastik albo z drewna  ja wybrałam z drewna speleofan.pl końcówki nie są ostre , trzeba patrzeć na bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Krzesełko do karmienia dostałam takie drewniane jak młody miał pół roku, ale stabilnie siedział w tym 2-3 miesiące później. Służyło nam długo, bo potem dało się obniżyć tak, żeby sam do niego wchodził i wychodził i do zestawu był stoliczek. Mniej więcej w okolicach 3,5 roku schowałam.

Zestaw sztućców dostaliśmy też jakoś w okolicach pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zanim zaczęło samo jeść inne rzeczy niż banan i chrupki to nie miało swoich naczyń. Później kupiłam bambusowe miseczkę, talerz i kubek. Następne były z porcelany jak miało 3 lata i już nie zrzucalo naczyń ze stołu. Krzesełko do karmienia najprostsze, drewniane z blacikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×