Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skąd zmęczenie?

Skąd zmęczenie?

Polecane posty

Gość Skąd zmęczenie?

Pracuję wieczorami, czasami przedłuży się do nocy. Śpię do 10, czasem trochę dłużej. Badania wszystkie mam w normie, a czuję się tak zmęczona, że nie mam na nic siły. Czeka mnie koszmarny tydzień, będę spała 5 godzin jak dobrze pójdzie, szkoliła się i pracowała kilkanaście godzin dziennie. Skąd mam wziąć energię? Napoje w puszkach to dobry pomysł? Może jakieś tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt pewien
U mnie to samo. Robię sobie badania co trzy miesiace, ale zazwyczaj mam wszystko w porządku. Dziś odebrałem wyniki i szok, mam przekroczone limfocyty .. jak z tym czegoś nie zrobię to grozi mi białaczka. A stan zmęczenia utrzymuje się od końca wakacji. Myslę, że duża w tym rola psychiki. Jestem samotnym pochłoniętym przez pracę facetem, którego niewiele w życiu już cieszy. Jesienna depresja zbiera żniwo wśród ludzi naszego pokroju. Nie próbuję napojów energetycznych, ale nie pogardzą goracą herbatą, która dobrze stawia na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio była zmiana czasu, wcześnie robi się ciemno, za mało światła, ogólnie smętna pogoda. Zacznij brać jakiś komplet witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd zmęczenie?
Chyba z moją psychą nie jest najgorzej. Mam spokojny dom, świetną szkołę, w porządku pracę, cudownego chłopaka... nie mam na co ponarzekać. Tylko to zmęczenie, zawroty i bóle głowy... to mnie niepokoi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam magnez - mam to samo. poza tym warto sobie zrobić badania na hormony tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skąd zmęczenie?
Dzięki, spróbuję magnez. Mam też komplet witamin i żeń-szeń. Jeśli nadal będę umierać, zagłębię się w endokrynologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu tego nie rób
jak masz przekroczone to albo już masz białaczkę , albo to coś zupełnie innego , nie zapobiegniesz białaczce robiąc coś z tym wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKAJ W TEMATACH
czujesz się źle po masz zaburzony rytm dnia kup sobie jakiś preparat z żeńszeniem, powinien dodać energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×