Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Gość ahemikaaaaa
juz zrezygnowana to dziwne masz nieco podejscie ja bym na twoim miejscu zmienial ginekologa piszesz ze sie starasz a nic nie robisz zeby np podejsc do inseminacji hmmm czemu az 2-3 lata chcesz podejsc? zebys sie nie zdzwila jak wogle nie bedzie mogla zajsc w ciaze to ze raz bylas w ciazy nie znaczy ze mozesz nie miec wrogiego sluzu czytalam na forum medycznym laska poronila 2 razy jak sie okazalo miala wrogi sluz ale 3 iui sie dopiero udala i maja zdrowa córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahemikaaaaa
a tak wogole ja staralam sie 5 lat wszystko bylo ok odpuscilismy a ciazy jak nie bylo tak nie bylo w koncu zdecydowalismy sie na inseminacja udala sie za drugim razem i jestem mama roczego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
no widzisz, sama starałaś sie 5 lat, a dlaczego po 3 na przykład nie zrobiłaś inseminacji...ja nie jestem na to gotowa w chwili obecnej z różnych powodów, ale jak już napisałaś że masz dzieciątko po inseminacji, napisz mi ile w tym prawdy, że po zabiegu trzeba 2 tyg plackiem leżeć, i czy to prawda, że cała ciąża pod obserwacją, typu leżenie, przepraszam, że tak obcesowo napisałam, mam wiele pytań, bo inaczej jak mi to opisywała Doktor, a podobno inaczej w rzeczywistości to wygląda, i jeżeli nie chcesz odpowiadać to nic się nie stanie, a co do doktora to ta moja pani sama już powiedziała, że ona więcej nie pomoże, dlatego to nie jest tak ze mną, że ślepo wierze jednej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
a tak w ogóle ahemikaa, myślę że ten przykład o wrogim śluzie i za 3cim podejsciem udanej inseminacji poprawi humor dziewczynie z tego forum, bo właśnie ma taki problem i czeka ją insem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja jak widać teraz czasu mało przepraszam ale mała jeszcze jest do środy ja dzieci nie zwyczajna i biegam jak głupia. Śpi już więc jest chwila i już Wam pisze tylko ze z tele więc nie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o jabłkową to stosowałam siedem dni i co i raz ja na dwa trzy dni powtarzam z początku to wiadomo osiem jabłek przez pierwsze dwa dni a potem jak już mi się żołądek skurczył trochę to sześć potem pięć i tak zostało pięć dużych jabłek czyli około kilo dwadzieścia obojętnie jakich najlepiej twardych lepiej syca np champion i dwa litry zielonej plus trzy cztery wody ja to i tak trzy minimum samej wody wypijam bo ciągle chce mi się pić ale robiłam cukier więc to nie cukrzyca poza tym mam glukometr teściowej to sprawdzam raz dziennie przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. @jeszcze nie ma a co do testu owszem zdecydowalam sie. tylko w miescie bede dopiero pod koniec tygodnia.a jezeli moge sie wtracic to odradzam odchudzania sie przed zajsciem w ciaze oraz stosowania wszelakich diet nawet jesli sa na bazie owocow z wyksztalcenia jestem dietetykiem wiec moge powiedziec ze sie znam na tym. dieta przed ciaza moze roztroic organizm ale oczywiscie decyzja nalezy do Was.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po dwóch dniach pierwszych straciłam półtora kilograma tylko że ćwiczyłam min godzinę dziennie no i tak haha wam powiem że człowiek częściej i lżej się załatwia i wogóle czuje się lekko dzięki jabłkom nie pale ponad tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a na co wam się odchudzać jak wy szczupłe laski chyba wcześniej żeście tam pisały trzy chyba strony wstecz to na co diety wystarczy słodkie i chleb i ziemniaki i już po miesiącu bez cudów i ćwiczeń pięć kilo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze nie chce tu absolutnie sie chwalic i do konca nie znam historii kazdej z Was ale po prostu widze ze piszecie o diecie to dalam swoja rade nie chcac nikogo obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sreberko ma rację po pierwsze nie musicie ja to mam nakaz po drugie zaczynać przy staraniu też nie bardzo choć ja to się nie znam,ja prowadzę dietę ale po to że muszę mam jak pisałam otyłość brzuszną no i moja dieta jest taka że wogóle nie jem słodyczy chleba wogóle pieczywa ziemniaków i fast foodów poza tym jem dużo warzyw owoców i ryb mięso też owszem tylko wieprza nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sreberko ja to słyszałam że kobiety które chcą zajść w ciążę powinny jeść dużo jaj to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie jesz tego co najbardziej tuczy. i to jest dobry znak ze wiesz co Ci wolno a co nie. a z tymi jajkami to blef. i ich raczej tez nie powinnas jesc Werka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy to prawda że wieczorem powinno się jeść twarogi bo wolno się trawia białka i organizm przez noc chudnie bo potrzeba więcej kalorii na spalenie niż się przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to takze blef. chociaz wieczorem powinno sie jesc kolacje przed 18. w dodatku lekka. jakas herbatka ziolowa. jakies warzywko czy owoc w ostatecznosci jakas surowka czy kanapka z chuda poledwica. wiem ze ta herbatka nie brzmi smakowicie ale tak powinno byc. sama tego nie przestrzegam ale mowie jak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prowadzę owszem dietę białkowo warzywna raczej ale jajek zjadam jakieś trzy na tydzień to myślę że nie dużo raczej tak normalnie. Babka mojej sąsiadki mówi że trzeba jaja jeść i koniec a ja przecież nie będę na siłę ich jeść bo aż tak to za nimi nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha sreberko mi akurat pasują zioła i herbaty ziołowe bo lubię ale wiem że u innych to różnie bywa. No kolacja to u mnie raczej do osiemnastej też jak mówisz tylko że zawsze wybieram coś hehe czego może być dużo a mało kalorii no i niski ind.glikemiczny czyli np sałata pomidor cukinia i polewam jogurtem naturalnym bez cukru soli nie używam już czwarty miesiąc tylko zioła plus pieprz chili bo lubię ostre hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lekarz mi pomysł podsunął bo lepiej działa na partie brzucha. Ja to się nie znam na początku robiłam co się dało albo wcale żem nie jadła a on że warzywa są bardzo zdrowe a białko też czyli dużo ryb nabiału drób żebym poszła do dietetyka to też mi tak poradzi no to ja nie poszłam oczywiście i z netu żem ściągnęła . Sreberko my o diecie a ty jutro testujesz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz cukrzyce? z tego co mowilas ze masz otylosz brzuszna czyli androidalna czyli powszechnie zwana jablko ja bym Ci polecila ograniczenie smietany tlustego mleka sera zoltego oraz potrw=aw smazonych pieczonych grilowanych a zwiekszyla jedzenie np platkow owsianych z 0,5% mlekiem pomo=idor bez skorki ogorki zielone rzodkiewke banany jablka kiwi zamiast zwyklego oleju oliwe z oliwek ryby tj morszczuk dorsz drob bez skory filety z kurczaka schab golabki z miesem ( dwa do trzech razy w miesiacu) i kikka razy w miesiacu herbatniki. to miedzy innymi oczywiscie w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jutro. bo w miescie bede dopiero w srode a jestem na urlopie. wiec moze w czwartek jezeli sie @ nie pojawi oczywiscie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już zaczęłam się dowiadywać i na ten top się zapisałam bo też chce się starać o dziecko już w tym miesiącu żeśmy zaczęli no Narazie cudu nie oczekuje ale napewno musi się udać jak będę się starać i się boję czekam teraz na wizytę i wszystko się dowiem i przejdę badania dokładnie wszystkie wtedy tak na pewniaka będę już się starać Narazie to dziewczyny pomagają mówią co robić itp zobaczymy trzeba czasu poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jestes na takiej diecie to ciezko bedzie ale trzymam kciuki. my staramy sie od kilku miesiecy i na razie za kazdym razem przychodzila @ a badania wszystkie sa ok wiec czekam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×