Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viviii

Topik dla zaczynajacych wlasnie starania o dziecko :)

Polecane posty

Vivi- słyszałam o tej pisarce i zamierzałam właśnie coś jej kupić. Lubię Robina Cooka, Jonathana Kellermana, Harlan Coben, Stephena Kinga, ale tylko niektóre jego pozycje np. Lśnienie(bałam się wtedy obejrzeć za siebie jak czytałam tą książkę i obiecałam sobie już nigdy więcej takich książek, ale słowa nie dotrzymałam :-) i jeszcze kilku innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa miesiące przed pierwszą ciążą brałam zestaw witamin dla kobiet planujących ciążę, ale teraz biorę tylko kwas foliowy, zazwyczaj zdrowo się odżywiam, więc jak mi lekarz radził w tym wypadku - postawić na witaminy z pożywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Kobitki jak biorę ten biofer folic forte i neomag z B6 to wystarczy? Bo i tak czasem pije ta multivitaminke a jak to dzieci mutanty? O jezu żartujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będziecie się śmiać bo sama teraz to robię ale jak tu pisze razem z wami to czuje się jakbym już w ciąży była haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam pod prysznic i pod kołderkę...niestety temperatura trochę sie podniosła do 38,5, do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będziecie się śmiać bo sama teraz to robię ale jak tu pisze razem z wami to czuje się jakbym już w ciąży była haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
juz zrezygnowana czytalam ostatnio UPROWADZONE :) to jest historia 2 kobiet ktore bedac 10 latkami zostaly porawne i gwałcone przez kilka dni i pozniej jak to sie odbilo na ich dorosłam zyciu fajna ksiazka :) a jeszcze z takich lekkich to czytalam ale nie pamietam POŻEGNANIE czy POŻĄDANIE czy cos takiego Polska autorka fajna ksiazka historia kobiety ktora odeszla od bogatego meza :) w 3 godzinki ja przeczytałam tak fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
alemka a czytałas" to jedno spojrzenie " chyba Cooka ale nie jestem pewna ?? to dopiero wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może będziecie się śmiać bo sama teraz to robię ale jak tu pisze razem z wami to czuje się jakbym już w ciąży była haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
czytałam gdzieś skrót tej książki o tych 10cio latkach:) a i jeszcze jedno moje odchylenie w czytelnictwie to waris daire (napewno źle napisałam:/) o somalii, obrzezaniach, i wogóle o japonii chinach - zycie kobiet, no i najlepsza o yakuzie...jeny jak tak to pisze to ja jestem jakaś dz...książkowa:) ja czytam wszystko.... nawet daniel steel:) a ty wiktoryjka faktycznie, do łóża, fervex albo coś łyknij, mi to pomaga natychmiastowo w połączeniu z ciepłą kąpielą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... moge dolaczyc?? jestem w innym topiku ale tam dziewczyny na prawde wchodza rzadko...i jakos pusto sie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
No tak myslalam ze jakis na C ;) super nie :)) a to zdradze wam tajemnice takie moje jedno odchylenie ksiazkowe :) bo naprawde uwielbiam ksiazki z dreszczykiem ale najbardziej lubie Harrego Pottera :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
witaj świergotek, a pewnie chodź do nas, a co tam, na chwile obecną obnażamy się z ciągotek czytelniczych:) a ja harrego to nawet w rękach nie miałam:) nie...:) laski niemożliwe jesteście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
no a tak w ogóle świergotek, to kto, skąd, i w jakim celu????:P żartuje, ale z jakiego woj.to koniecznie pisać i wiek:P:) i też starasz sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
dobra laski ja spadam bo jakieś zamieszanie na podwórku mi sie zrobiło pod oknami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
ja tez uciekam :) Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, czy ja tez moge dolaczyc do Was? Dosc dlugo szukalam wlasnie takiego "swiezego" forum dla staraczek, bo tak jak zalozycielka tematu napisala, na wszytskich innych dziewczyny sa juz ze soba zzyte...mam wiec nadzieje, ze nie dolaczam do Was za pozno i mnie przyjmiecie :) Napisze po krotce co i jak u nas. Mamy juz coreczke, ktora ma 19mcy. Jakies 4 mce temu podjelismy decyzje o dzidziusiu. Tylko niestety jako, ze moj maz dosc duzo i dlugo pracuje, nie zawsze mu sie CHCE :/ Tak wiec tak naprawde do takich konkretnych staran mozna zaliczyc tylko listopad. Teraz czekam na @. Mam dostac 8go. Robie sobie troche nadziei, bo jak nigdy od 3 dni boli mnie lewy jajnik..hmm..ale pewnie sobie wkreca, ze to musi oznaczac ciaze.. Ehh..ja chyba zwariuje do tego 8go :/ tez tak macie... Mma nadzieje, ze wszytskim nam wkrotce sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz zrezygnowana
witaj wiewiora:) pewnie ze możesz dołączyć:) wszystkie tu czekają na to samo:P:) w grupie raźniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, wczoraj był fervex i dziś już minimalnie lepiej, ale jak wróce to jeszcze będę musiała coś wziąć i do łóżeczka co do książek to ja ostatnio czytam coś bardziej psychologicznego jak "potęga podświadomości" polecam- książka dająca dużo do myślenia na swój i innych temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani GINEKOLOG
cze dziewczyny _______________ juz sie nie umie doczekac jak za dwa tygodnie zrobie test ciazowy i mam nadzieje ,ze bedzie pozytywny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviii
Czesc dziewczyny :) wpadłam tylko na chwilke bo zaraz z malym do dentysty lece :) pani Ginekolog i Wiktoryjka to bedziemy wam kibicowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii --> dzięki za wsparcie, ale chyba jakoś się tak nie nastawiam, bo znowu się zawiodę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim :) Tak czytam i widze, ze niektore przymierzaja sie do testowania...jak to jest u Was? Udaje Wam sie doczekac do spodziewanej @, czy robicie wczesniej? Ja do tej pory tylko raz zabralam sie za testowanie..wygladalo to tak, ze siadlam na kibelku.....iiii....dostalm okres, mimo, ze spoznil mi sie kilka dni! Hahaha... Takze teraz czekam cierpliwie...jeszcze 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ostatnio miałam mieć 19 listopada, nie dostałam to 20 zrobiłam test- wyszła 1 krecha,a w poniedziałek dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczkaorobaczka
Hej, widzę że topik się rozrasta. Wskakują coraz to nowe Kobietki, super. Opuściłam się troche w czytaniu i pisaniu. Ale nadrabiam. Widzę że tematy książkowe, świąteczne...dietowe ;) U mnie bez zmian, czekam na 12tego jak na zbawienie jakieś. :) Miłego dnia i weekendu kobietki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. dzieki za przyjecie do was i powitanie.. mam 24 lata maz 33. jestesmy razem 5 lat. a ponad rok po slubie. staramy sie ponad pol roku. wojewodztwo wlkp. mam wlasnie owulacje wiec to srodek cyklu. zazwyczaj mialam cykle 28 dni. choc od czasu rozpoczecia staran zaczely mi sie wydluzac nawet do 40 dni. nie wiem czy to psychika i czekanie by nie przyszedl tak dzialaja.. w kazdym razie dzis mam 14 dzien cyklu i jest ewidentnie plodny bo widze i czuje. jestem po pierwszych badaniach. podstawowych. hormony tarczycy i testosteron. wszytsko w normie. mam znajoma gin i ona mowi ze jak do stycznia nie zajde to mamy jechac na badanie nasienia meza. mowi ze nie warto gnebic badaniami i monitoringiem tylko kobiety jak np facet moze nie miec duzo plemnikow albo nieruchliwe... wiec sie staramy. poki co jest milo :) ale zaczynam sie wkurzac... chcialabym zebysmy na swieta byli juz w 3 :) co do czytelniczych ciągutek to moja historia z czytaniem zaczela sie wlasnie od harrego. kiedys nienawidzilam czytac. po harrym zaczelam czytac kryminaly agaty christie, potem horrory mastertona i kinga. potem grishama. na studiach czytalam autor ameryki lacinskiej glownie LLiosę i Marqueza. teraz czytam co wpadnie. i lit ambitna i inne lekkie babskie na odstersowanie :) pozdrawiam i lece do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×