Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość terefererere

ROLETY RZYMSKIE - ktoś ma ??????

Polecane posty

Gość gość
Miałam takie rolety zamawiałam je szyte na miarę trochę miałam problemów z linkami tymi po bokach na resztę okien myślę o roletach materiałowych mini albo tych w kasetach oglądałam dość fajne zdiecia na tym blogu http://rolety-zaluzje-ruda-slaska.bloog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam w tej kwestii firmę debastor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie znam powyższej marki. Od zawsze kupuje rolety z Roletexu. Lubie ich jakość. Poza tym ceny mają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam wam rolety debastor. Jak dla mnie to jest świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Roszteng
Zdecydowanie lepsza opcja niz firany.Jednak muszą byc dokładnie uszyte.W salonie mamy dwie z materiału firankowego lekko mlecznego.mało jest prasowania i prosty montaż.polecam pracownie na ul.borkowskiej w Krakowie gdzie zamawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast rolet mam markizy, dodatkowo montowane na zewnątrz, do okien pionowych od Fakro. Światło praktycznie przepuszczają w całości, natomiast mają nie pozwalać na uchodzenie ciepła przez szyby w oknach. W lato na odwrót, zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktyczne w większości sklepów są dość drogie ale ja też się na nie strasznie uparłam i zupełnie nie chciałam nic innego, najtaniej i z największym wyborem znalazłam w e-rzymskie i teraz moja sypialnia wygląda wręcz idyllicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra2016
Mam i zdecydowanie polecam. Naprawdę świetna wygoda. Szyłam na miarę u http://firanyzaslonykarnisze.eu Zapewne to nie moja ostatnia wizyta tam. Tym bardziej, że mają też gotowe rolety i juz sobie upatrzyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi mają rolety z Roletexu i fajnie wyglądają. Też sobie takie zamówiliśmy i teraz czekamy na dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeśli chcemy mieć otwarte okno to rolety zawsze muszą być podniesione, czy można je też opuścić mając otwarte okno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zamówić w Presianie.... Rolety na prawdę ładne i dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mogę doradzić firmę 6 Plus. Projektują i produkują w Polsce zasłony, rolety, czy żaluzje. Ostatnio z nimi współpracowałem przy kilku projektach i mogę ocenić pozytywnie. Wysoka jakość samych zasłon, ale też przyjazny i uczciwy kontakt z obsługą. Bez naciągania na koszty, jak się umawiam na konkretny termin, to faktycznie wtedy zasłony są gotowe. Więcej o tym jak pracują jest na 6plus.gda.pl. Tam też jest galeria paroma realizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie są ok. Warto wybrać dekoracyjne, żeby dodawały pomieszczeniu charakteru. Ciekawe rozwiązania ma Roletex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeckla
Ja bym się na rzymskie nie zdecydowała bo jednak czyszczenie ich mus być problematyczne. mi podobają się dzień noc: http://www.rolety-akant.pl/-rolety_dn - szczególnie białe ładnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka771
Mam od 3 lat te tradycyjne z Roletexu i jestem zadowolona. Po pierwsze były niedrogie, a po drugie świetnie wyglądają.Jak dla mnie są ok, więc mogę je polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzkaaaaa
Tutaj https://www.markizy-poznan.pl już zaglądaliście? Firma naprawdę solidna. Mają także w ofercie rolety rzymskie wysokiej jakości. Uważam, że warto decydować się na profesjonalne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolety rzymskie do kuchni są F-A-N-T-A-S-T-Y-C-Z-N-E. Kiedyś mieliśmy zasłony i rolety materiałowe. Zasłony nie pasowały i były uciążliwe, a rolety szybko stawały się bure. Jak zamontowaliśmy rolety rzymskie po pół roku wznosiliśmy toast za idealne rozwiązanie. Pobrudzi się to do pralki i po kłopocie, a nie wiszą i przeszkadzają jak zasłony. I od razu Ci mówię, że jak Rolety rzymskie Kraków to tylko tutaj http://www.anigorolety.pl/ nie wybieraj się nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Wojdzik
Tak jak przy każdym materiale wykończeniowym tak i przy roletach trzeba pogodzić wygląd i funkcjonalność przy codziennym użytkowaniu. https://www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio miałem okazję kupić rolety rzymskie z oferty www.lechrol.pl/ . W przypadku tego typu rolet największym plusem jest, iż idealnie wpasują się do każdego otoczenia, typu umeblowania. Co najważniejsze, lechrol oferuje wysoka jakość z atrakcyjna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne rolety rzymskie znalazłam w sklepie www.rolety-moskitiery-warszawa.pl z Warszawy. Mają bardo dobrze wyglądające rolety rzymskie w dobrych cenach, więc polecam ich wam. Warto przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie na www.skladokienpremium.pl Olbrzymi wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×