Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Mam dla Was grę. Zagrajmy.

Polecane posty

Niech każda singielka i każdy singiel napisze do osoby, którą lubi i na którą ma ochotę na dowolnym portalu społecznościowym, gadu gadu lub w SMSie. Poprostu zwykłe ,,cześć, co tam u ciebie" itp. Ja również w tej grze wezmę udział. Zauważyłem kogoś, kogo warto zaczepić (mam nadzieję). Zwykła zaczepka nic nie kosztuje i nawet takie coś jak ja zawsze było w stanie napisać do kogoś zwykły, niezbyt wyszukany zwrot mający być początkiem rozmowy. Może komuś z nas się coś uda. O efektach tej gry napiszcie w tym temacie. Dla niektórych osób ten banalny temat założony przez kafeteryjnego trolla może się okazać początkiem czegoś fajnego, czego też graczom życzę. Więc jak, zagra w to ktoś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe chcialam zagrać czytam
temat a tu gra tylko dla singli :( buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Beliar - wroze Ci kariere na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli komuś nie pasuje obecny partner to niech weźmie udział w tej grze. Jest dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łe chcialam zagrać czytam
pasuje mi obecny partner :p ale weszłam na temat z nadzieją, że bedzie fajna gra dla wszystkich :D no nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia !!!
Udzielasz sie , zakladasz tematy, zachecasz do dyskusji. Byle Ci tylko weny starczylo a staniesz sie wkrotce slawnym kafeteriuszem. Nadal chcesz sie wyprowadzic z domu czy juz Ci przeszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny pomysł
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Ja może wezmę w tym udzial :D ale najpierw musialabym znaleźc kogoś inetersującego :d ja sobie zalozylam konto na jednym portalu ale tylko po to zeby moc ogladc zdjecia innych, sama napisalam jakies pierdoly :P No i i tak jakcys kolesie się odzywają, ale nie podobali mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
a mi sie przypomnialo, ze ja w sumie ju znzlazlam interesujacego ale na portalu sado maso :D a do takich sie boje odzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, temat nie jest o mnie. Chcę się wyrwać z domu, szczegóły nieistotne. 🖐️ Jeszcze raz zachęcam do zabawy, bo lepiej zacząć coś zmieniać dziś niż czekać na ,,jutro". Jutro jest codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
jeden zadzwonił, drugi napisał - cholera, nie mam jak zagrać ;) a może to oni zagrali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
A Ty już napisałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele osób czyta to forum jak się okazuje. Nawet jeśli nie mają profili i nie udzielają się nałogowo jak niektórzy. Wystarczy jakieś hasełko wrzucić w gogle, może się trafić na adres tego tematu i bum... komuś może przyjść pomysł do głowy żeby się do kogoś odezwać. Może ktoś golnął ze dwa piwka i taki temat zadziała jak impuls? Nie wiem, zobaczymy. Serio napisali czy jaja sobie robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Ja jestem Urughaijka od Uruk haii! :D A jak bedzie sie chciała spotkać to się spotkasz? :P Bo ja wlasnie mam ten problem, że co z tego, że będziemy gadali, jak raczej się z nim i tak nie umówię :P chyba, ze akurat by był taki, że bym sie czuła przy nim tak swobodnie, ale wątpie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
Ja sobie weszlam na gumtree tam gdzie sa randki i na pierwszej stronie juz patrze i niezly koleś :D:D i jest z Wroclawia, wiec to nie tak daleko, a poza tym tak studiuje moja przyjaciolka i moge do niej jechać co weekend :] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się rozmowa potoczy pomyślnie to się spotkam. Na pewno mi to nie zaszkodzi. Tego też życzę innym, którzy się odważyli wziąć udział w grze :D Śmiejcie się ale deklaracja udziału w tej grze jest dla niektórych równie ciężka jak gra w piłkę nożną z połamanymi nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
A ja tam wchodzialam od czasu do czasu i sobie przegladalam profile i nikt mi sie nie podobał nigdy :D wiec moze to przeznaczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
poważnie :) jeden zadzwonił jeszcze jak byłam w pracy, a drugi półtorej godziny temu napisał, więc wytrącili mi broń z ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
"Kto się nie waha czynić wielkich obietnic, temu trudno przyjdzie się z nich wywiązać" :D Myślę raczej, że może nie wierzą w to, ze to coś da. A mój niestety odpada, bo napisał w opise, że lubi kobiety umiejące się zachować, a ta cecha nie nalezy do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urughaijka
O boże, mnie to tylko były gnębi :/ Teraz mi wysla linki na gadu z jakimś bokserem i pisze, że on jest w moim typie ;/ Ale straszna rzecz sie stała!!! Taki chlopak z mojej uczelni, co nigdy nie siedzi na fejsie online to napisal do mnie ostatnio po wspolnym wykladzie a teraz znow siedzi na fejsie :/ boje sie ze do mnie znow napisze ;( on zawsze sie odzywa jak sie widzimy z jakimiś sucharami :/ a wie, ze mi się podoba :/ ale ma dziewczyne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×