Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość herbaciarka...

jaka herbata na prezent

Polecane posty

Gość herbaciarka...

mam problem. Potzrebuje kupić komuś herbatę czarną, arpomatyzowaną lub nie. W prezencie. Osooba pija ekspresówkę. Co za herbatę można kupić? znacie jakąś dobrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka...
też lubię ahmad tea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do heraciarni o ile taką masz w mieście a tam masz od groma herbat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka...
ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? czy można dać kilka różnych opakowań ahmad tea? ew. dilmah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T-a-s-h-a
Hmm herbata w prezencie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka...
w herbaciarni sa herbaty na wage, a osoba nie pije herbat liściastych, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka...
tak, w prezencie - w ramach podziekowania za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa herbata
Dostałam kiedyś herbatę w prezencie. To była Earl Grey w tekturowym pudełku i do tego czekolada. Koleżanka położyła te produkty w płachtę celofanu, zawinęła i obwiązala wstążeczką. Bardzo mi się to podobało. Dobre są: Earl Grey, Lipton, a chyba najlepsze: Dilmah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciarka...
Dziekuje za odpowiedzi. czekolada formowana ręcznie też będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kyp ahmad tea english
breakfast - jest świetna. dołóź earl greya i AT No1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magłorzata Karwecka
Witam, nie będę zakładała nowego tematu, natomiast szukam na prezent np: egzotyczne herbaty, nietypowe owocowe. Ogólnie osoba jest miłośnikiem herbat. Może macie sklep internetowy, w którym można dostać ciekawe gatunki i ewentualnie są w stanie rzeczowo doradzić. Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_2020
Małgosiu ja polecam stronę www.dolinaherbaty.pl - mają bardzo dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz kupić dobrać herbatę, to kup Darjeeling; to najszlachetniejsza herbata. I na litość boską nie kupuj jako prezentu Liptona czy Dilmah. Ok, Dilmah jest lepsza niż Lipton, ale to nadal jest kurz z herbaty pozostały z produkcji herbaty liściastej. Jeżeli to ma być prezent to kup jakąś lepszą herbatę w puszce (kosztują różnie; od 17-18 zł za w miarę przyzwoitą) i dodaj zaparzcz (kosztuje kilka złotych). Może nie pije liściastej bo nie lubi pływających fusów, a przy zaparzaczu tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonard
Ja kupuję przez stronę www.dolinaherbaty.pl - jestem bardzo zadowolony z otrzymywanych herbat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyhgyh
Bardzo dobre są herbaty aromatyzowane z Irvinga, np. poziomkowa. Naprawdę są pyszne. No i Dilmah oczywiście robi dobre herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka z melisą
herbatka to świetny prezent zamiast bombonierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka z melisą
tylko nie czarna nie pije takiej od 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry pomysł. ja też myślałam, aby koledze sprezentować bo on kawy nie pije. Nie wiem tylko jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta_Wonka
Ja ostatnio w zasadzie przez przypadek trafilam na sklep www.best-tea.pl w ktorym kupilam herbaty Harney & Sons, kupilam Hot Cinnamon Spice i cos co mnie zaskoczlo puszke herbaty na urodziny nazywala sie Birthday Tea - bezkofeinowy ceylon z rooibosem i kawalkami owocow. Jestem zachwycona, dla mnie numer jeden, doskonala jakosc herbaty i piekne metalowe puszki. CUD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy herbaciany prezent jaki dostałam była to herbata z Richmontt.co.uk Serdecznie wam ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaskaa
hm ale nawet jak kupisz dobrą za 40 zł to trochę za mało na prezent :) do tego dokupiłabym mimo wszystko jakiś fajny zestaw herbatkowy np taki jak tu mają http://www.brw.com.pl/serwowanie/zestawy-do-kawy-i-herbaty/ jakaś porcelanka, nie musi być nie wiadomo jak droga ale tak żeby ten prezent nie wyglądał marnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbata czarna, aromatyzowana lub nie na prezent? To zdecydowanie któraś marki TEA REBELS. Do wyboru kilka różnych smaków i odmian (czarna, zielona, yerba mate), a przy tym REWELACYJNE opakowanie - kolorowa puszka z twarzą i cytatem znanej osoby (wariant w zależności od danej herbaty). Na herbaciany prezent ideał! Kupić można w Carrefourze, więc z dostępnością nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faded
sama herbata? to troche lipa prezent. Może kup coś do tego jakiś gadżet, zaparzacz, dzbanek, czajnik cokolwiek? Wejdz sobie na avans.pl i tam na pewno znajdziesz coś co będzie pasowało do ... herbaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×