Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dumnna mama :-)

szare meble i co dalej???

Polecane posty

witajcie! jakiś czas temu kupiłam narożnik w szarym kolorze nie mam bardzo pojęcia z jakimi połączyć go meblami białymi lakierowanymi czy ciemnymi w kolorze venge??? jaki kolor ścian i jaka podłoga ... wszystkie opinie wskazane może ktoś też tak jak ja ma chrapkę na ten kolor....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
ja mam szara kanape... w tamtym roku wprowadzilismy sie do nowego mieszkania architekt zaproponowal nam szara kanape plus pomaranczowe (morelowe) sciany dla rozjasnienia!! super to wyglada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
a meble mam czarne w pokoju....niewiem jak ten kolor sie nazywa dokladnie ale ciemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
ciemniejsze niz venge..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zastanawiałam sie nad morelą badz limonką a jaki macie kolor mebli i podłogi ??? każdy proponuje łączyć szary z fioletem ale już mi sie to zwyczajnie opatrzyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Najlepiej weź kredki i zrób różne zestawienia kolorów na kartce. Potem będzie łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię taki styl biały - szary - czarny aczkolwiek chce wprowadzić jakiś kolor żeby wnętrze nie wyglądało na takie bardzo zimne ciemne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
panele mamy ciemny braz...czarnych nie chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Potem zapierdalasz po sklepach i szukasz odpowiednich odcieni... ( od najtrudnieszych do wyszukania ( podłoga, meble) do najłatwieszych do dobrania ( ściany )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
to wprowadz morelowe,pomaranczowe sciany plus jakis odcien inny niz sciany ale tego samego pochodzenia zaslony/rolety/firanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
a jaka masz sypialnie zastanawiam sie nad remontem chyba ze masz poloaczony salonz sypailnia to przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
pytalas meble a ja pisalam wczesniej ze czarne:) niewiem dokladnie jak sie nazywa ten kolor a jescze architekt ewentualnie zasugerowal ze takie rude ladnie wygaladja to pomaranczowych/morelowych scian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Za każdym razem noś przy sobie próbki materiałów wyposażenia które już masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
powodzenia :!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Uwzględnij też zasadniczo głębokość pomieszczenia w stosunku do powierzchni okien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jeszcze salon razem z sypialnią mam nadzieje ze to kwestia czasu :-) aczkolwiek bardzo mi sie podoba sypialnia w kolorze kremowo turkusowym plus ciemne meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Najpierw zrób dwa puste przebieg po sklepach i dopiero zacznij decydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
A co myślicie o ciemnym suficie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie osobiscie podobaja
ja tez mam szara kanape z bialymi skórzanymi obiciami sciany w kolorze kaffe latte i meble jasne polaczone z ciemnym do tego dodatki w kolorze czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJulki22222
Ja bym zaproponowała meble również popielate! Teraz jest tyle kolorów...a modne na chwilę obecną są meble lakierowane (na połysk). A więc meble-konstrukcja ciemny popiel a fronty (czyli wszystkie drzwi i szuflady) w jakimś jaśniejszym kolorze. Na narożnik kupiła bym jakieś ładne kolorowe poduchy (np. turkus) i zaakcentowała pokój dodatkami w takich właśnie kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak myślałąm też aby szary połączyć z kremowym może bardziej taką złamaną bielą kremowe poduchy włochaty kremowy dywan i limonkowe dodatki :-) + ciemne meble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
uooo dżi... nie potrafie nawet sobie wyobrazić tej słodkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy mi aby zachować oryginalność i troche takiego nowoczesnego stylu... dlatego też pytam jak inni wyobrażaja sobie szare meble we wnętrzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassandraja
zeniu zeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek35234523 słodkości bardziej bym to nazwała ociepleniem wnętrza detalami ''złamana biel'' wygląda bardzo elegancko i klasycznie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek35234523
Szare meble poniżej 70% czerni wyobrażam sobie tylko na ciemniejszym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJulki22222
Ale jeśli chodzi o podłogę to polecałabym jasną bo na ciemnej widać każdy paproch!! No chyba że ktoś lubi pastować co drugi dzień podłogę a myć 2 razy dziennie. Ściany-moda na jedną ścianę rzucającą się w oczy kolorem a reszta stonowana. Ewentualnie paski ładnej tapety lub fototapety też wróciły do mody tak samo jak naklejki welurowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×