Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Dlaczego kobiety to takie materialistki, większe od facetów?

Polecane posty

śmieszny> a po co Ci przeciętniara i pustak? Nie lepiej żeby wyrwała sobie kogoś innego i ominęła Cię szerokim łukiem? Jakie to m znaczenie jakie takie dziewczę ma wymagania, przecież to chyba ktoś kim i tak nie jesteś zainteresowany. Kobieta z rodziny - zwyczajnie głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki telefon,on juz mnie czyba nie widzi że pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterpointa8554
ILE MASZ LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba zależy od środowiska i od ogólnej sytuacji - jak ktoś jest ciapa bez grosza to świat jest zły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterpointa8554
AUTORZE ILE MASZ LAT???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece łzy sprawiają, że słońce zachodzi, a śpiew ptaków staje się być niewyraźnym szeptem, i wszystko wokół zaczyna pokrywać się warstwa lodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiece łzy sprawiają, że słońce zachodzi, a śpiew ptaków staje się być niewyraźnym szeptem, i wszystko wokół zaczyna pokrywać się warstwa lodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstydzaj siem
może Ty z tych studentów wiecznych ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy szuka tego co mu brakuje. Ma to pewien urok mimo wszystko. Kobietę, która się kupiło można potraktować, jak każdy inny towar bez żadnych wyrzutów sumienia. Fajne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zaloze o szesciopak
to dlatego faceci co maja szanujace sie zony tak sie slinia do dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfhgfgmm
"samą miłoscia nie opłacisz rachunków..nie wykupisz leku dla dziecka jak zachoruje. samymi uczuciami nawet psa nie nakarmisz. kiedy wy to pojmiecie???" Ależ my to doskonale pojmujemy. To wy czegoś tu nie pojmujecie skowronko!. Nie pojmujecie życia... nic o nim jeszcze nie wiecie. Życie płata różne figle i facet może doznać jakiegoś np urazu i stracić całkowitą zdolność do pracy. I dostanie 400zł renty. I co wtedy? kopniesz go w dupe bo jest gołodupcem?. Dlatego właśnie tak gardzimy materialistkami!. Ponieważ one najczęściej zwalają ciężar finansowy na faceta, same nic nie prubując dźwigać tego ciężaru. I tego się właśnie każdy normalny facet obawia. Ja wiem, że kobiety niby mają gorzej na rynku pracy, ale często same jesteście sobie winne, czasem winny jest rząd.. ale nie ma co zwalać tylko prubować. Oczywiście po urodzeniu dziecka sprawa ma się inaczej. Ale potem każda ze stron powinna starać się na tyle ile może pomagać w opiece nad dzieckiem i utrzymaniu finansowym(mówię o kobietach w związku partnerskim a nie o tych co dały z siebie zrobić kury domowe) Bo życie może pokazać różne oblicze, i może się okazać że facet będzie nie zdolny do zarabiania i jedno jest pewne. Mając przy boku wtedy materialistkę to życie jest mur beton przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robisz ze idziesz
do dziwki , obsluzy cie pierwsza klasa a nie jakas tam laska z uczelni ktora nie wie co i jak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfhgfgmm
no dobra, jestem pizdą, a nie facetem i nie potrafię zadbać o rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfhgfgmm
"no dobra, jestem pi**ą, a nie facetem i nie potrafię zadbać o rodzinę" Brakło argumentów na szczęście został ci podszyw :D Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfhgfgmm
moja kobieta będzie miała ze mną przejebane, jestem beznadziejnym nieudacznikiem i nie mogę się pogodzić z tym, że facet musi dbać o rodziną. dobijcie mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź się człowieku lecz
No i kurwa ,że maja starszych facetów ? Może się kochają naprawdę ,ale pewnie ty znasz uczucia wszystkich ludzi frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaiJUZ88 kolejny sie flustruje na kafe,,k**wa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to zadne materialistki tylko zaradnosc kobieca.. samą miłoscia nie opłacisz rachunków..nie wykupisz leku dla dziecka jak zachoruje. samymi uczuciami nawet psa nie nakarmisz. kiedy wy to pojmiecie??? [zgłoś do usunięcia] yhyy jetsem też tego zdania , ze jak już jest dziecko to ono jest kobiety ...nawet jak wchodzi w gre rozwód , ile dzieci zostaje z ojcem ? One rodza i One wychowują ... nic dodać, nic ująć tylko właściwe słowo to frustracja, nie flustracja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×