Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Dlaczego kobiety to takie materialistki, większe od facetów?

Polecane posty

Zauważyłem, że to kobiety są większymi materialistkami niż faceci, chociaż one niby mają świat uczuć, a my świat rzeczy. Mam wrażenie, że mimo wszystko to kobiety są większymi materialistki, na przykład to kobiety są dziwkami, to kobiety żenią się z 30 lat starszymi facetami, to kobiety mają problem jak ich partner mniej zarabia. A jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego s mikeszyny student
to taki nieduacznik i frajer wiekszy od kobiet z kafe? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zauważyłem, że to kobiety są większymi materialistkami niż faceci" Dobrze zauważyłeś. Ale jest tego konkretny powód... To ona rodzi dziecko, z którym będzie trzeba się zmierzyć finansowo przez pół życia. Boją się, że nie dadzą rady. Dlatego szykuj kasę, albo pozostań prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaiJUZ88
kolejny sie flustruje na kafe,,kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to zadne materialistki tylko zaradnosc kobieca.. samą miłoscia nie opłacisz rachunków..nie wykupisz leku dla dziecka jak zachoruje. samymi uczuciami nawet psa nie nakarmisz. kiedy wy to pojmiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhyy
jetsem też tego zdania , ze jak już jest dziecko to ono jest kobiety ...nawet jak wchodzi w gre rozwód , ile dzieci zostaje z ojcem ? One rodza i One wychowują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaiJUZ88
kobiety sa dziwkami??a wy kurwiarzami bo im płacicie za przyjemnosc desperaci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxzv
Biedne beda Twoje dzieci z Twoim podejsciem. Beda chodzic glodne do szkoly, nie beda mialy podrecznikow jak dobrze pojdzie kupicie uzywane, juz nie wspomne o studiach i rozrywkach dla dzieci. Nawet na telefonu nie beda mialy i mozna by wymieniac = niskie poczucie wartosci, wysmiewanie w szkole przez inne dzieciaki itp Powodzenia! Nie od dzis wiadomo, ze faceci wiecej zarabiaja, jakis MAŁY % kobiet tylko zarabia od przecietnego faceta, dlatego tez facet powinien byc zaradny zyciowo a nie tylko przez cale zycie ciagnac od rodzicow albo brac zasilek badz pracowac za 1000 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma........
W dobie antykoncepcji to nie ma uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
hahaha [popieram wszystkie wypowiedzi:D Śmieszny Student - faktycznie jestes smieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją mądrość wsadż se do dupy ty naiwna malolato co ty wiesz o życiu-NIC DZIECINKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma........
ciekawe czy jak tracą dziewictwo jako nastolatki to tez badają status majątkowy deflorysty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łahahhaa666
hahahahaahaha...wszyscy licza na wielka miłosc ...pierdolone nieroby , a najlepiej zeby była ładna ,,i miała fajne cycki i tyłek, nie stety sam bajer nie wystarczy .bo jak jestescie gołodupcami bez pomysłu na zycie to gówno z tego zycia bedziecie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma ...
nie jedzcie mu tak..ha. bo si echłopak załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma........
przecież tracicie dziewictwo najczęsciej z golodupcami więc o co ci kurrwa chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma..........
ja odkładam 200zł z wypłaty i za to dupcze dziwki ..zatrzymuje sie pod latarnia aby nie przepłacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterpointa8554
ja bym tam gołodupcowi nie dała...wieć nie masz na co liczyc ofermą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, wszystko pomieszał. Kobiety wychodzą za mąż za 30 lat starszych facetów właśnie dlatego, że - jak to określiłeś- mają świat uczuć, a faceci żenią się z 30 lat młodszymi, bo mają świat rzeczy. Zakochana kobieta nie zwraca uwagi na takie rzeczy jak wygląd czy wiek, dlatego często po "odkochaniu" nie może sobie nijak wytłumaczyć, że z kimś takim była. Facet żeni się z 30 lat młodszą, bo dla niego to piękna rzecz, nie ożeni się z 30 lat starszą, bo już po terminie. Kobiety są materialistkami, to prawda, mają to wpisane w geny. Jak pisał Rimbaud nic tylko ta ich sytuacja jest ważna. I to prawda. Chociaż czasami "sytuację" przesłania miłość, i jeśli uczucie zostało kiepsko ulokowane, to klapa. W obliczu kłopotów finansowych pozytywne uczucia szybko się ultniają, w ich miejscu pojawia się zniechęcenie i zmęczenie. Co do prostytucji to w czasach wspólczesnych damskie prostytutki są bardziej popularne ale męskie znacznie droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma........
większość dziewczyn traci dziewictwo w wieku 18-19 lat więc NA PEWNO robią to z gołodupcami i nie uzalezniają tego seksu - najwazniejszego, bo pierwszego w życiu - od statusu materialnego defloratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie nasrane w deklach - od razu atak i wyzwiska na mnie. A tylko grzecznie podzieliłem się myślami. Mnie przeraża jedna sprawa - jeśli jest jakaś super ambitna babka i szuka super ambitnego faceta, nic nie mam do niej. Jeśli natomiast jakaś przeciętniara i pustak szuka sobie kogoś 20 razy lepszego od siebie i zawiesza mu poprzeczkę 10 metrów wyżej niż sobie - no sorry to ewidentna materialistka. Druga sprawa - interesuje się i zajmuje jedną rzeczą, oczywiście amatorsko i dla radości. Komentarz kobiet w mojej rodzinie - po się tym zajmujesz, jak z tego nie ma kasy. Jeśli mam trafić w życiu na materialistkę - no sorry. Wolę chodzić na dziwki, przynajmniej będzie różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma........
dopiero potem jako już używane jeszcze mają wymagania kurrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisterpointa8554
jeśli natomiast jakaś przeciętniara i pustak szuka sobie kogoś 20 razy lepszego od siebie i zawiesza mu poprzeczkę 10 metrów wyżej niż sobie - no sorry to ewidentna materialistka I TO CIE BOLI..DOSTAŁES KOSZA?? ILE MASZ LAT? MASZ AUTO>? MIESZKANIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×